Центр Моніторингу

Центр Моніторингу ВЕНБЕСТ – це серце нашого сервісу, саме тут відбувається спостереження за об’єктами клієнтів. І ми побудували за найсучаснішими стандартами.
Контроль
12 систем контролю роботи оперативних працівників
Звʼязок
7 резервних каналів зв’язку інтернет у тому числі Starlink
Живлення
5 резервних систем електроживлення – 2 міста, 2 дизель-генератори на 100 кВт, 1 генератор на 17 кВт
Звʼязок з охороною
GSM рації, Мобільний додаток ЗАХИСТ, Радіостанції
Захист
Багаторівневий захист даних та серверів з резервним копіюванням на інші центри моніторингу
Центри моніторингу ВЕНБЕСТ (Пульт охорони)

Ступінь захисту наших центрів

 • Контроль

  12 систем контролю роботи оперативних працівників. Кожна дія співробітника компанії фіксується від отримання тривоги, швидкості її передачі, приймання тривоги патрулем і т.д. Система контролю унеможливлює вплив людського фактора на обробку тривоги

 • Звʼязок

  7 резервних каналів зв’язку інтернет у тому числі Starlink. Багаторазове резервування інтернет-зв’язку це стійкий зв’язок з об’єктами, які знаходяться під нашою охороною.

 • Живлення

  5 резервних систем електроживлення – 2 міських, 2 дизель-генератори на 100 кВт, 1 генератор на 17 кВт. Ще до повномасштабної війни відповідно до закону про охоронну діяльність всі повинні мати резервне живлення. Але ми пішли набагато далі, зробили резерв на резерв і систему акумуляторного живлення на період перемикання між джерелами.

 • Звʼязок з охороною

  GSM рації, Мобільний додаток ЗАХИСТ, Радіостанції. У нинішній ситуації радіостанції та мобільний додаток ЗАХИСТ стали ключовими у передачі тривоги.

Карта покриття

Наші центри моніторингу