Охорона кіосків та МАФів

Охорона кіосків — один з основних напрямків у портфелі клієнтів ВЕНБЕСТ. Нам довіряють міжнародні та національні компанії України.
від 559 грн/міс
alt
Наші Переваги

6 хвилин Швидкість прибуття патруля ВЕНБЕСТ

Середня швидкість прибуття патруля охорони 6 хвилин! ВЕНБЕСТ – використовує унікальний веб-сервіс, який розраховує прибуття екіпажу охорони до об’єкта з урахуванням міського трафіку. Завдяки цьому центр зони групи реагування та кількість екіпажів розрахована для швидкого та ефективного покриття
Наші Переваги

Легальна зброя

Охоронці ВЕНБЕСТ носять і маю право на використання травматичної зброї (пристрій для відстрілу гумових куль), газові балончики ТЕРЕН-4 та з 24 лютого охоронний сервіс ВЕНБЕСТ отримав офіційно на баланс автоматичну зброю.
Наші Переваги

Пересування у комендантську годину

Усі екіпажі ВЕНБЕСТ мають право на пересування, патрулювання в комендантську годину, і в більшості регіонів укладено меморандуми з правоохоронними органами щодо забезпечення громадської безпеки та порядку на території регіону/міста.
Наші Переваги

Індивідуальний Сервісний Підхід до кожного клієнта

Ключовим для ВЕНБЕСТ є те, що ми охоронний сервіс! Ми дбаємо про безпеку та комфорт клієнта. Не стоїмо на місці, розвиваємо нові послуги та щодня працюємо над покращенням якості сервісу.
Наші Переваги

Сучасний Центр Моніторингу

6 сучасних центрів моніторингу аналогів яким немає в Україні. Кожен побудований за принципом максимального захисту від фізичного впливу, атак хакерів і людських факторів. Більш детально можна ознайомитись на сторінці центру моніторингу.
Охорона бізнесу

Захист бізнесу

Залежно від напряму комерційної діяльності існують особливості, які ми знаємо та зробимо найкращі рішення для вашого підприємства.
 • Встановлення сигналізацій
  Монтаж наступного дня після звернення, без вихідних.
 • Моніторинг 24/7
  Моніторинг об’єкта з дня встановлення сигналізації, у найсучаснішому центрі моніторингу.
 • 566 екіпажів охорони
  Найбільша кількість екіпажів охорони по Україні
 • Матеріальна відповідальність
  Несемо матеріальну відповідальність за якість послуг, що надаються
 • Сервісне обслуговування
  Сервісне обслуговування охоронних систем
Додаткові послуги

Послуги, які можуть посилити охорону підприємства

Для максимального захисту комерційних обʼєктів вас можуть зацікавити додаткові наші послуги

Акційні пропозиції

Монтаж та 2 місяці охорони БЕЗКОШТОВНО
Під час війни запит на встановлення сигналізації є як ніколи актуальним. “Венбест” пропонує охорону на найвигідніших умовах: – Сучасний та найпопулярніший бездротовий комплект сигналізації Ajax всього за 8399 грн. – Надійний та бюджетний дротовий комплект Дунай 4L – 5999 грн. В обох пропозиціях монтаж та два місяці охорони йдуть у подарунок. Не нехтуйте своєю безпекою. “Венбест” – завжди поруч.
 • Безкоштовне підключення
 • 2 місяці охорони в подарунок
 • Вигідна ціна на придбання
Всі акційні пропозиції
чому ВЕНБЕСТ?

Ключові переваги

 • 6 хвилин

  Середній час прибуття екіпажу охорони ВЕНБЕСТ

 • 566 екіпажів охорони

  Найбільша кількість екіпажів з покриттям по всій Україні

 • Центр Моніторингу

  Надсучасні центри моніторингу з багаторівневим захистом та резервуванням

 • Нам довіряють

  Під охороною Венбест провідні Українські та Міжнародні компанії, які мають найсуворіші вимоги до охорони і які ми сумлінно виконуємо.

Клієнти

Нам довіряють

Серед наших клієнтів банки, мережеві магазини, АЗК, поштові сервіси та багато інших, як великих, так і маленьких. Для кожного з них ми розробляли індивідуальні рішення з питань безпеки: системи охоронної сигналізації, протипожежного захисту, відеоспостереження, систем контролю та управління доступом, охорона автомобілів, фізична охорона та засоби індивідуальної безпеки.
Всі клієнти
Заявка на консультацію

Замовити охорону

 

Охорона кіосків і МАФів

Успішний розвиток вітчизняного малого та середнього бізнесу пов’язане з певною часткою ризику, тому грамотний підприємець в першу чергу піклується про безпеку своєї справи. На допомогу діловим людям приходить агентство “Венбест”, яке займається професійною охороною кіосків в Києві і по всій Україні.

Компанія знаходиться на ринку послуг з 1991 року. За цей час було отримано гідний професійний досвід і створена широка мережа обслуговування з наявністю більше 2500 спеціально підготовлених силовиків.

Нам можна сміливо довірити спостереження за майном, що перебуває в кіосках і невеликих павільйонах. Ми забезпечимо захист малих архітектурних форм від будь-яких нестандартних ситуацій, включаючи повінь, пожежу, витік газу.

Комплексний підхід до охорони об’єкта

“Венбест” пропонує повний сервіс, що включає відеоспостереження, і управління доступом до входу/виходу об’єкту, що охороняється – СКУД. Ми забезпечуємо:

 • супровід фізосіб до кордону в будь-якій точці України;
 • технічну і фізичну охорону МАФів в Києві;
 • обслуговування і технічний супровід протипожежних установок;
 • безпеку на масових заходах, що проводяться поблизу павільйонів/ларьків.

Звернувшись до нас, ви отримаєте консультацію грамотного оператора. Він допоможе зробити вибір відповідно до запиту.

Які види послуг пропонує наша організація

На сайті можна замовити повний комплекс послуг з охорони кіосків. Ми використовуємо новітнє обладнання, в числі якого датчики власного виробництва – “Дунай”.

Фірма не обмежується рядовим наданням приладів в експлуатацію, а пропонує індивідуальне проектування з подальшою установкою і повноцінним обслуговуванням. В арсеналі компанії:

 • системи СКУД (контролю/управління доступом);
 • відеоспостереження;
 • GPS (супутникової навігації);
 • технічне обслуговування приладів, що включає ремонт;

Після отримання сигналу про спробу порушення або події на службовому транспорті виїжджає ГМР (група мобільного реагування). Використовуючи сучасні методи, наряд швидко справляється з позаштатною ситуацією.

Повний сервіс з охорони кіоску забезпечує збереження державних/особистих малих архітектурних форм та приватної власності. Агентство несе матеріальну відповідальність в разі невиконання взятих зобов’язань. Звертайтеся, щоб зберегти своє майно і працювати спокійно!