Охорона комерційних об’єктів

Охорона комерційних об’єктів — один з основних напрямків у портфелі клієнтів ВЕНБЕСТ. Нам довіряють міжнародні та національні компанії України.
від 559 грн/міс
alt
Заявка на консультацію

У вас виникли питання ?

Наші Переваги

6 хвилин Швидкість прибуття патруля ВЕНБЕСТ

Середня швидкість прибуття патруля охорони 6 хвилин! ВЕНБЕСТ – використовує унікальний веб-сервіс, який розраховує прибуття екіпажу охорони до об’єкта з урахуванням міського трафіку. Завдяки цьому центр зони групи реагування та кількість екіпажів розрахована для швидкого та ефективного покриття
Наші Переваги

Легальна зброя

Охоронці ВЕНБЕСТ носять і маю право на використання травматичної зброї (пристрій для відстрілу гумових куль), газові балончики ТЕРЕН-4 та з 24 лютого охоронний сервіс ВЕНБЕСТ отримав офіційно на баланс автоматичну зброю.
Наші Переваги

Пересування у комендантську годину

Усі екіпажі ВЕНБЕСТ мають право на пересування, патрулювання в комендантську годину, і в більшості регіонів укладено меморандуми з правоохоронними органами щодо забезпечення громадської безпеки та порядку на території регіону/міста.
Наші Переваги

Індивідуальний Сервісний Підхід до кожного клієнта

Ключовим для ВЕНБЕСТ є те, що ми охоронний сервіс! Ми дбаємо про безпеку та комфорт клієнта. Не стоїмо на місці, розвиваємо нові послуги та щодня працюємо над покращенням якості сервісу.
Наші Переваги

Сучасний Центр Моніторингу

6 сучасних центрів моніторингу аналогів яким немає в Україні. Кожен побудований за принципом максимального захисту від фізичного впливу, атак хакерів і людських факторів. Більш детально можна ознайомитись на сторінці центру моніторингу.
Охорона бізнесу

Захист бізнесу

Залежно від напряму комерційної діяльності існують особливості, які ми знаємо та зробимо найкращі рішення для вашого підприємства.
 • Встановлення сигналізацій
  Монтаж наступного дня після звернення, без вихідних.
 • Моніторинг 24/7
  Моніторинг об’єкта з дня встановлення сигналізації, у найсучаснішому центрі моніторингу.
 • 566 екіпажів охорони
  Найбільша кількість екіпажів охорони по Україні
 • Матеріальна відповідальність
  Несемо матеріальну відповідальність за якість послуг, що надаються
 • Сервісне обслуговування
  Сервісне обслуговування охоронних систем
Коротко

про ВЕНБЕСТ

Венбест піклується про безпеку своїх клієнтів вже понад 30 років. Допомагає кожному українцеві відчувати впевненість у захисті усіх сфер життя. Турбується про особисту безпеку та спокій близьких, охороняє будинок, стежить за автомобілем, захищає бізнес. Водночас не варто осторонь кризових ситуацій і завжди готовий прийти на допомогу тим, хто її потребує. Як клієнтам, так і співробітникам, як іншим охоронним сервісам та державним. Вірить, що роль лідера в цьому конкурентному світі це впевнено вести за собою, розвиватися та розвивати, допомагати, будувати нові шляхи та нові міцні зв’язки. Об’єднувати.
 • 79 000+
  Обʼєктів під охороною
 • 566
  Екіпажів охорони
 • 20+
  Областей України
 • 2 500+
  Оперативних співробітників
Додаткові послуги

Послуги, які можуть посилити охорону бізнесу

Для максимального захисту комерційних обʼєктів вас можуть зацікавити додаткові наші послуги
чому ВЕНБЕСТ?

Ключові переваги

 • 6 хвилин

  Середній час прибуття екіпажу охорони ВЕНБЕСТ

 • 566 екіпажів охорони

  Найбільша кількість екіпажів з покриттям по всій Україні

 • Центр Моніторингу

  Надсучасні центри моніторингу з багаторівневим захистом та резервуванням

 • Нам довіряють

  Під охороною Венбест провідні Українські та Міжнародні компанії, які мають найсуворіші вимоги до охорони і які ми сумлінно виконуємо.

Клієнти

Нам довіряють

Серед наших клієнтів банки, мережеві магазини, АЗК, поштові сервіси та багато інших, як великих, так і маленьких. Для кожного з них ми розробляли індивідуальні рішення з питань безпеки: системи охоронної сигналізації, протипожежного захисту, відеоспостереження, систем контролю та управління доступом, охорона автомобілів, фізична охорона та засоби індивідуальної безпеки.
Всі клієнти
Заявка на консультацію

Є питання?

Організація фізичної охорони об’єктів – сукупність дій і заходів, спрямованих на збереження майна, захист і підтримку порядку на підприємстві, припинення і усунення нападів, зломів, проникнень, підпалів, саботажів і навмисного заподіяння шкоди іншими способами. Компанія «Венбест» пропонує клієнтам можливість замовити фізичну охорону будівель і споруд в Києві і інших містах України.

Що повинна забезпечувати цілодобову охорону об’єктів

Звернувшись в нашу компанію, клієнт отримає повний комплекс охоронних заходів:

 • Встановлення пропускного режиму. Замовник сам вирішує, хто має право перебувати на території його об’єкта. Завдання охоронців – суворо дотримуватися цього правила і не допускати на територію сторонніх осіб. Це ж правило стосується транспорту, предметів, матеріалів і документів.
 • Для ефективності охоронних заходів, індивідуально з замовником розробляється схема охорони з урахуванням масштабів об’єкта, технологічного процесу роботи підприємства, особливостей території і т.д.
 • З урахуванням отриманих вимог, компанія розробляє план охорони, кількість і місця встановлення постів, графік несення служби, необхідну кількість охоронців. Також можливе корегування шляхів слідування автотранспорту по підприємству, його огляд, установка систем відеонагляду за пересуванням.

Що включає в себе охорона об’єктів

Залежно від того, до якого об’єкту застосовується фізична охорона, вона може складатися з декількох пунктів:

 • Контроль всередині території, що охороняється.
 • Контроль аварійних систем.
 • Збір та аналіз інформації.
 • Охорона особистого майна.
 • Організація контрольно-пропускного режиму.

Фізична охорона масових заходів

Охорона масових заходів – це комплекс заходів, спрямованих на забезпечення безпеки всіх учасників масової акції або заходу. Загроза зриву масового заходу може носити різний характер – від заздалегідь запланованого сторонніми особами хуліганства в розрахунку на трансформацію хуліганських дій в масові заворушення, до просто неадекватної поведінки окремих його учасників. При організації масових заходів організатор зобов’язаний забезпечити безпеку учасників шоу. Наша компанія надає комплексний професійний захист для:

 • спортивних заходів;
 • концертів;
 • конференцій;
 • банкетів; ярмарків;
 • фестивалів.

Ми доручаємо це завдання тільки кваліфікованим співробітникам, підтримуваним сучасними технічними засобами. Як правило, під час виконання такого роду замовлень, охоронці одягаються однаково, щоб вони були видимі не тільки організаторам, але і учасникам заходу. Перед виконанням замовлення складається план захисту з замовником. Представник компанії оглядає об’єкт з точки зору здоров’я, безпеки та протипожежного захисту. На основі такого ретельного аналізу визначається коло обов’язків співробітників служби безпеки. В ході діяльності ми тісно співпрацюємо зі службами поліції, міський охорони, пожежної охорони та служби швидкої допомоги.

Види фізичної охорони об’єктів

Залежно від типу обраного об’єкта, застосовується два типи охорон:

 • Неозброєна. Як правило, така охорона складається з одного або декількох співробітників, які володіють достатніми вміннями і знаннями, щоб забезпечити безпеку без застосування зброї. Графік чергувань охоронців підбирається охоронною компанією за погодженням із замовником.
 • Озброєна. До неї допускаються співробітники, які мають спеціальні навички, а також пройшли необхідну підготовку. Озброєна фізична охорона може включати в себе комплекс заходів – від організації і управління стаціонарними постами, до оперативного виїзду мобільного екіпажу.

Переваги роботи з компанією «Венбест»

Маючи багаторічний досвід роботи в охоронній сфері, ми пропонуємо клієнтам наступні переваги:

 • Самостійна розробка системи охорони об’єкта.
 • Встановлення необхідного обладнання та контроль його роботи.
 • Кваліфікований штат охоронців, які пройшли відповідну підготовку.
 • Комплексний підхід, що включає визначення можливих ризиків, аналіз технічного стану і ефективності встановлених охоронних систем.
 • Цілодобовий режим роботи, включаючи контрольно-пропускний.

Висновок

Компанія «Венбест» надає послуги приватного охоронця за найнижчою ціною. Наші представництва знаходяться більш ніж в 20 містах України. Завдяки індивідуальному підходу до кожного клієнта, ми зможемо підібрати найбільш зручний вид цілодобової охорони об’єкта, що забезпечує 100% його захист.