Супутникові системи безпеки для транспорту

Охоронні системи ВЕНБЕСТ – це надійні рішення для забезпечення збереження автомобіля і безпеки клієнта

Моніторинг тривог 24/7

Ви займаєтеся своїми справами, не переймаючись за збереження свого автомобіля чи персональну безпеку. 24/7 моніторинг подій, які можуть розцінюватися, як спроба викрадення автомобіля або загроза водієві

Реагування своїми екіпажами охорони

Виїзд патруля охорони до вашого авто по тривозі. 566 груп мобільного реагування по всій Україні

Гарантія

Збереження гарантії від автомобільних дилерів після встановлення нашої сигналізації.

Тривожна кнопка

Тривожна кнопка в салоні авто – для екстреного виклику патруля охорони
Этапи підключення

Як підключити послугу?

1. Залиште заявку
Залишіть заявку на нашому сайті або зв’яжіться з нами зручним для вас способом
2. Очікуйте дзвінка
Наш спеціаліст зв’яжеться з вами протягом 5 хвилин, детально проконсультує та запропонує варіанти протиугінних систем для Вашого авто.
3. Встановлення
Встановлення протиугінних систем ВЕНБЕСТ може бути у офіційного дилера або якщо автомобіль не на гарантійному обслуговуванні в нашому сервісі.
4. Ваш автомобіль під захистом
Після встановлення ваш автомобіль буде під цілодобовим моніторингом тривог.
 • 1. Залиште заявку

  Залишіть заявку на нашому сайті або зв’яжіться з нами зручним для вас способом

 • 2. Очікуйте дзвінка

  Наш спеціаліст зв’яжеться з вами протягом 5 хвилин, детально проконсультує та запропонує варіанти протиугінних систем для Вашого авто.

 • 3. Встановлення

  Встановлення протиугінних систем ВЕНБЕСТ може бути у офіційного дилера або якщо автомобіль не на гарантійному обслуговуванні в нашому сервісі.

 • 4. Ваш автомобіль під захистом

  Після встановлення ваш автомобіль буде під цілодобовим моніторингом тривог.

Партнери

Страхові компанії

Провідні страхові компанії рекомендують охоронний сервіс ВЕНБЕСТ, як найнадійніший притиугінний засіб
Всі партнери

Мобільні додатки

Заявка на консультацію

Замовити охорону авто

Захист автомобіля від угону – першорядне завдання автолюбителя. Якщо ви – власник авто, професійна охорона – спосіб зберегти майно та забезпечити особисту безпеку. Сигналізації та протиугінні системи, тривожні кнопки та пультова охорона – весь спектр послуг доступний у компанії «ВЕНБЕСТ».

Способи охорони автомобілів

Фахівці компанії «ВЕНБЕСТ» запропонують оптимальні рішення щодо захисту транспортного засобу. Можливі варіанти:

Встановлення охоронних систем на автомобіль зменшує ймовірність викрадення. Сучасне обладнання реагує на зовнішні впливи: удари, зміна положення, нахил кузова, демонтаж коліс, розбивання скла. Системи оснащуються датчиками, які виявляють пристрої, що пригнічують сигнал GPS.

Кнопка тривоги

Тривожна кнопка встановлюється в салоні автомобіля для оперативного оповіщення служб реагування про аварію та іншу надзвичайну ситуацію. Можна швидко отримати медичну допомогу та захист, зберегти здоров’я та життя. За допомогою тривожної кнопки можна сповістити співробітників «ВЕНБЕСТ» про надзвичайні ситуації:

Керування кнопкою тривоги виконується за допомогою програми на мобільному телефоні. Власник транспортного засобу може заглушити двигун за допомогою програми. У разі отримання сигналу група реагування негайно виїжджає до місця події.

Кнопка тривоги працює за принципом GPS-трекера, що дозволяє визначати місце знаходження транспортного засобу в будь-який момент часу. Обладнання оснащується датчиком, який реагує на удари та струси. В разі аварії сигнал надходить на пульт автоматично. При натисканні кнопки тривоги активізується система сигналізації.

Пультова охорона

Пультова охорона автомобіля – сучасний та ефективний спосіб забезпечення безпеки. Співробітники компанії «ВЕНБЕСТ» 24 години на добу проводять спостереження за транспортним засобом. Функції та можливості пультової охорони:

Двоканальна передача сигналу (мобільна та супутникова мережа) виключає ймовірність затримок або збоїв. До комплексу послуг входить підготовка звітів про виконаний маршрут, відстань, витрату палива. Власник автомобіля може отримати інформацію про час увімкнення та вимкнення системи запалення. Пультова охорона машини працює незалежно від інших систем охорони.

Замовити послуги охорони у «ВЕНБЕСТ»

Компанія «ВЕНБЕСТ» понад 30 років надає охоронні послуги приватним особам та підприємствам. Працюємо на всій території України. Виробляємо та підбираємо технічні засоби охорони. Наші співробітники – професіонали з великим досвідом у силових структурах. Основні види послуг:

Розробляємо, встановлюємо, налаштовуємо та обслуговуємо системи централізованого відеоспостереження, охоронно-пожежну сигналізацію, комплекси приймально-контрольного обладнання.