Охорона підприємств

Охорона підприємств — один з основних напрямків у портфелі клієнтів ВЕНБЕСТ. Нам довіряють міжнародні та національні компанії України.
від 559 грн/міс
alt
Наші Переваги

6 хвилин Швидкість прибуття патруля ВЕНБЕСТ

Середня швидкість прибуття патруля охорони 6 хвилин! ВЕНБЕСТ – використовує унікальний веб-сервіс, який розраховує прибуття екіпажу охорони до об’єкта з урахуванням міського трафіку. Завдяки цьому центр зони групи реагування та кількість екіпажів розрахована для швидкого та ефективного покриття
Наші Переваги

Легальна зброя

Охоронці ВЕНБЕСТ носять і маю право на використання травматичної зброї (пристрій для відстрілу гумових куль), газові балончики ТЕРЕН-4 та з 24 лютого охоронний сервіс ВЕНБЕСТ отримав офіційно на баланс автоматичну зброю.
Наші Переваги

Пересування у комендантську годину

Усі екіпажі ВЕНБЕСТ мають право на пересування, патрулювання в комендантську годину, і в більшості регіонів укладено меморандуми з правоохоронними органами щодо забезпечення громадської безпеки та порядку на території регіону/міста.
Наші Переваги

Індивідуальний підхід до кожного клієнта

Ключовим для ВЕНБЕСТ є те, що ми охоронний сервіс! Ми дбаємо про безпеку та комфорт клієнта. Не стоїмо на місці, розвиваємо нові послуги та щодня працюємо над покращенням якості сервісу.
Наші Переваги

Сучасний Центр Моніторингу

6 сучасних центрів моніторингу аналогів яким немає в Україні. Кожен побудований за принципом максимального захисту від фізичного впливу, атак хакерів і людських факторів. Більш детально можна ознайомитись на сторінці центру моніторингу.
Охорона бізнесу

Захист бізнесу

Залежно від напряму комерційної діяльності існують особливості, які ми знаємо та зробимо найкращі рішення для вашого підприємства.
 • Встановлення сигналізацій
  Монтаж наступного дня після звернення, без вихідних.
 • Моніторинг 24/7
  Моніторинг об’єкта з дня встановлення сигналізації, у найсучаснішому центрі моніторингу.
 • 566 екіпажів охорони
  Найбільша кількість екіпажів охорони по Україні
 • Матеріальна відповідальність
  Несемо матеріальну відповідальність за якість послуг, що надаються
 • Сервісне обслуговування
  Сервісне обслуговування охоронних систем
Додаткові послуги

Послуги, які можуть посилити охорону підприємства

Для максимального захисту комерційних обʼєктів вас можуть зацікавити додаткові наші послуги

Акційні пропозиції

Монтаж та 2 місяці охорони БЕЗКОШТОВНО
Під час війни запит на встановлення сигналізації є як ніколи актуальним. “Венбест” пропонує охорону на найвигідніших умовах: – Сучасний та найпопулярніший бездротовий комплект сигналізації Ajax всього за 8399 грн. – Надійний та бюджетний дротовий комплект Дунай 4L – 5999 грн. В обох пропозиціях монтаж та два місяці охорони йдуть у подарунок. Не нехтуйте своєю безпекою. “Венбест” – завжди поруч.
 • Безкоштовне підключення
 • 2 місяці охорони в подарунок
 • Вигідна ціна на придбання
Всі акційні пропозиції
чому ВЕНБЕСТ?

Ключові переваги

 • 6 хвилин

  Середній час прибуття екіпажу охорони ВЕНБЕСТ

 • 566 екіпажів охорони

  Найбільша кількість екіпажів з покриттям по всій Україні

 • Центр Моніторингу

  Надсучасні центри моніторингу з багаторівневим захистом та резервуванням

 • Нам довіряють

  Під охороною Венбест провідні Українські та Міжнародні компанії, які мають найсуворіші вимоги до охорони і які ми сумлінно виконуємо.

Клієнти

Нам довіряють

Серед наших клієнтів банки, мережеві магазини, АЗК, поштові сервіси та багато інших, як великих, так і маленьких. Для кожного з них ми розробляли індивідуальні рішення з питань безпеки: системи охоронної сигналізації, протипожежного захисту, відеоспостереження, систем контролю та управління доступом, охорона автомобілів, фізична охорона та засоби індивідуальної безпеки.
Всі клієнти
Заявка на консультацію

Є питання?

 

Пультова охорона підприємств і організацій

У Києві, та по всій Україні розташовано безліч підприємств, організації, виробничих структур. У нинішніх умовах жорсткої конкуренції і несприятливої ​​криміногенної ситуації всі вони потребують захисту, як від зовнішніх, так і внутрішніх загроз.

Охорона організацій – спеціалізація компанії ВЕНБЕСТ. Ми надаємо Вам надійну і якісну охорону Вашого бізнесу.

Ефективна охорона на виробництво – це комплексний захист:

 • охоронна та пожежна сигналізація;
 • відеоспостереження (як всередині приміщень, так і по всій території підприємства);
 • системи контролю та управління доступом і пропускні пункти.

Служба охорони підприємства використовує також фізичну охорону приміщень та патрулювання території.

Організація такого комплексу охорони підприємств, дозволяє забезпечити порядок і внутрішню дисципліну компанії, а також цілодобово контролювати ситуацію і бути захищеними від зовнішніх загроз.

Особливо актуальна пультова охорона підприємств. Так, в разі небезпеки, Ви можете розраховувати на кваліфіковану допомогу. Зафіксувавши сигнал тривоги, оператор пульта направляє до Вас групу мобільного реагування. Наші фахівці прибудуть на місце події за кілька хвилин, оперативно розберуться в ситуації на об’єкті, і в разі проникнення на територію, що охороняється, сторонніх осіб, затримають їх.

Ціна наших послуг охорони на підприємстві залежить від Ваших потреб у захисті. Ми можемо забезпечити як певні функції охоронної системи, так і весь комплекс.

Ми гарантуємо:

 • індивідуальний підхід до кожного клієнта;
 • високу якість послуг;
 • сучасне охоронне устаткування;
 • цілодобовий захист;
 • оперативне реагування на сигнали тривоги.

ВЕНБЕСТ: Наш досвід – Ваша безпека