Монтаж та обслуговування відеоспостереження

Проектування та монтаж систем відеоспостереження. ВЕНБЕСТ пропонує встановлення відеоспостереження як усередині приміщень, так і на прилеглій території. Охоронне відеоспостереження допоможе Вам запобігти вторгненню сторонніх на Вашу територію або в приміщення, псування чи розкрадання власності, а також забезпечить контроль над об’єктом. Ми робимо встановлення систем відеоспостереження якісно, швидко та у зручний для Вас час. У роботі ми використовуємо найсучасніші технічні засоби. Встановлення IP камер значно розширює можливості клієнта.
alt
Відеоспостереження

Монтаж та обслуговування

Відеоспостереження

Монтаж та обслуговування

 • Обладнання

  Підбираємо обладнання під потреби та можливості клієнта

 • Монтаж

  Оперативний та професійний монтаж командою ТЕХНІКІВ ВЕНБЕСТ.

 • Обслуговування

  Сервісне обслуговування обладнання більшості брендів представлених в Україні

Моніторинг камер відеоспостереження

Можливе виведення камер відеоспостереження до центру моніторингу ВЕНБЕСТ. Це забезпечить безперебійне спостереження за вашим об’єктом із щоденними звітами щодо подій.
Додаткові послуги

Послуги, які можуть посилити охорону офісів

Для максимального захисту комерційних обʼєктів вас можуть зацікавити додаткові наші послуги
Клієнти

Нам довіряють

Серед наших клієнтів банки, мережеві магазини, АЗК, поштові сервіси та багато інших, як великих, так і маленьких. Для кожного з них ми розробляли індивідуальні рішення з питань безпеки: системи охоронної сигналізації, протипожежного захисту, відеоспостереження, систем контролю та управління доступом, охорона автомобілів, фізична охорона та засоби індивідуальної безпеки.
Всі клієнти
ЗАявка на консультацію

Замовити відеоспостереження

 

Встановлення відеоспостереження

Сьогодні складно уявити повноцінну охоронну систему без встановлення відеоспостереження. Це необхідна умова порядку і безпеки офісів, різного роду підприємств і організацій, складів, супермаркетів, паркінгів і т.д.

Для ефективного захисту об’єкта, встановлення систем відеоспостереження здійснюється як всередині приміщень, так і зовні.

Присутність камер спостереження допоможе:

 • відлякати зловмисників,
 • відстежити і зафіксувати те, що відбувається,
 • попередити порушення або надзвичайну ситуацію.

Одна з найбільш затребуваних послуг – установка відеоспостереження будинку. Власники приватних будинків, які турбуються про захист свого майна, порядок в домі і на прибудинковій території, не зневажають цією послугою.

Це ж стосується і багатоповерхівок. Установка відеоспостереження в квартирі допоможе не тільки попередити пограбування, а й дозволить відстежити роботу домробітниці або няні.

У кожного поважаючого себе забудовника обов’язкове встановлення відеоспостереження в під’їзді. Адже безпека і контроль поведінки мешканців та відвідувачів будинку вкрай важливі. Тим паче, що це може бути і приховане відеспостереження, щоб не приваблювати лишній раз зловмисників, але й себе убезпечити, тримаючи, як то кажуть «руку на пульсі».

Фахівці ВЕНБЕСТ мають високу кваліфікацію і багаторічний досвід в установці і обслуговуванні відеоспостереження. Подивившись наш прайс на сайті, Ви можете дізнатися ціну підключення, налаштування та комплекту охоронного обладнання. Також на сайті зручно оформити попередню консультацію нашого спеціаліста, це допоможе розібратися в сфері послуг, які ми пропонуємо, а також дізнатись детальніше про наші продукти.

Ми пропонуємо швидкий і якісний монтаж відеоспостереження. Ми встановимо обладнання оперативно і в зручний для Вас час.

Надаючи послуги охоронного відеоспостереження, наша компанія працює тільки з найсучаснішими технологіями. Установка ip камер значно розширює можливості замовника. Ви отримуєте:

 • високу якість зображення – навіть при значному збільшенні кадру, чіткість зображення зберігається;
 • можливість відстежувати те, що відбувається в реальному часі за допомогою гаджетів через інтернет, перебуваючи на великій відстані від об’єкта;
 • можливість записати відео на жорсткий диск.

Монтаж ip камер допоможе власникам бізнесу забезпечити контроль за роботою персоналу і посилити безпеку на об’єктах, а значить – заощадити значні кошти.

Вартість монтажу відеоспостереження

Ціна послуг прораховується в залежності від Вашого проекту. Наші фахівці визначать, де саме у Вашому приміщенні або на території потрібне встановлення камер відеоспостереження.

Також, ми пропонуємо прийнятну вартість монтажу відеоспостереження. Ви отримаєте комплекс оперативних і якісних послуг за вигідною ціною.

Замовити системи охоронного відеоспостереження від ВЕНБЕСТ Ви можете не тільки по Києву. Ми надаємо послуги по всій Україні.

ВЕНБЕСТ: Наш досвід – Ваша безпека!