Фізична охорона

Охорона території

Постова охорона території з ВЕНБЕСТ це – впевненість у безпеці. Для забезпечення ефективного захисту контроль – найважливіший аспект! Ми розробили схему та програмне забезпечення контролю фізичної охорони, що виключає вплив людського фактора.
 • Досвід
  В залежності від типу об’єкта та вимог клієнта охоронці можуть мати відповідний досвід
 • Обовʼязки
  Відповідно до узгоджених з замовником правил, охоронці: проводять контроль відвідувачів/співробітників, охорону периметра, охорону майна.
 • Контроль
  Постова охорона об’єктів здійснюється під контролем чергової частини, місцеперебування охоронців відстежується в онлайн режимі і при необхідності направляється підмога.
 • Онлайн 24/7
  – Оснащуємо охоронців GPS трекерами та відстежуємо їх пересування по об’єкту
  – Розміщуємо NFC мітки за заданим маршрутом перевірки охоронцем
Фізична охорона

Підготовка

Усі співробітники фізичного блоку охоронного сервісу ВЕНБЕСТ проходять спеціальну підготовку. Це і змішані єдиноборства та правова підготовка. Підготовка проходить у власному центрі підготовки охоронців який має 3-й рівень державної акредитації
Фізична охорона

Досвід

Залежно від завдань охорони об’єкти, охоронці мають досвід від 1 року.
Фізична охорона

Зброя

При необхідності охоронці можуть бути з травматичною, вогнепальною зброєю або іншими спеціальними засобами для виконання завдань з охорони об’єкта.
Фізична охорона

Контроль

Для забезпечення ефективного захисту контроль – найважливіший аспект! ВЕНБЕСТ розробив схему та програмне забезпечення контролю фізичної охорони, що виключає вплив людського фактора:
– Оснащуємо охоронців GPS трекерами та відстежуємо їх пересування по об’єкту
– Розміщуємо NFC мітки за заданим маршрутом перевірки охоронцем
– Перевірка постів охорони патрулем ВЕНБЕСТ
– Згідно з графіком, кожному охоронцеві телефонує чергова частина
Фізична охорона

Вивчення обʼєкту

Для надання якісної послуги фізичної охорони об’єкта ми проводимо його обстеження та разом з клієнтом розробляємо концепцію охорони.
ЗАявка на консультацію

Замовити охорону

Клієнти

Нам довіряють

Серед наших клієнтів банки, мережеві магазини, АЗК, поштові сервіси та багато інших, як великих, так і маленьких. Для кожного з них ми розробляли індивідуальні рішення з питань безпеки: системи охоронної сигналізації, протипожежного захисту, відеоспостереження, систем контролю та управління доступом, охорона автомобілів, фізична охорона та засоби індивідуальної безпеки.
Всі клієнти
Заявка на консультацію

Замовити охорону

Охорона території – це перший етап захисту від проникнення зловмисників для розкрадання майна або заподіяння шкоди людям. Тому охорона території за периметром є ключовим елементом загальної системи організації безпеки як приватного будинку, так і підприємства. При грамотному використанні інженерних та технічних засобів периметральна охорона дозволяє запобігти потенційній загрозі та швидко вживати заходів щодо її ліквідації, якщо небезпека виникла всупереч превентивним діям.

Компанія «ВЕНБЕСТ» займається організацією охорони території об’єктів для досягнення таких цілей:

Досвід роботи понад 30 років та виробництво власного охоронного обладнання «Дунай» дозволяють нам створювати для кожного замовника індивідуальний план захисту території об’єкта з урахуванням його характеристик та вимог клієнта.

Особливості охорони території

Для охорони ділянки за периметром ми використовуємо низку засобів, вибір яких залежить від виду об’єкта (будинок, дача, підприємство), площі території, особливостей місцевості, погодних умов та інших факторів.

Засоби забезпечення безпеки території можна умовно поділити на п’ять категорій:

 1. Механічні перепони – паркани, огорожі, бетонні плити, ворота та інші споруди для фізичного захисту від присутності сторонніх осіб.
 2. Технічні засоби виявлення зловмисника – датчики руху (інфрачервоні, лінійні, вібраційні) та охоронні системи сигналізації.
 3. Пристрої спостереження – камери для стеження за всіма ділянками та контролю за обстановкою в режимі реального часу.
 4. Освітлювальне обладнання – для забезпечення хорошої видимості території у темний час доби.
 5. Система оповіщення – охоронна сигналізація та кнопки тривоги.

Перед монтажем обладнання співробітники «ВЕНБЕСТ» попередньо розробляють проект охорони території на периметрі з урахуванням характеристик об’єкта, бюджету та побажань клієнта. Особлива увага приділяється слабким точкам та сліпим зонам, якщо такі залишаються. Для них організується підвищений захист.

Також ми використовуємо обладнання, яке зводить до мінімуму ймовірність виникнення хибних тривог.

Поетапна організація охорони периметра об’єкту

Після звернення власника приватного будинку, котеджу, дачі чи керівника підприємства ми розпочинаємо процедуру організації безпеки території за певним алгоритмом:

 1. Спеціаліст «ВЕНБЕСТ» виїжджає на об’єкт для проведення детального аналізу, конкретизації поставленого завдання та підготовки плану виконання робіт з переліком необхідного обладнання.
 2. Складається та затверджується план розташування пристроїв оповіщення та стеження. За необхідності до нього включається один або кілька постів охорони з цілодобовим або погодинним режимом роботи.
 3. Здійснюється підбір та монтаж необхідних систем – протипожежної, сигналізації, відеоспостереження. Відповідно до побажань замовника використовується техніка або закордонних брендів, або виробництва «ВЕНБЕСТ».
 4. Відбувається запуск системи охорони. Надалі ми беремо на себе сервісне обслуговування встановленого обладнання.

Якщо охорона території будинку чи підприємства включає присутність на об’єкті наших спеціалістів, окремо обумовлюється спектр обов’язків. Він може бути широким – від постійного спостереження за всіма системами безпеки за допомогою СКУД до регулярного патрулювання місцевості та додаткового посиленого контролю за зонами, що потребують особливої уваги.

Переваги компанії «ВЕНБЕСТ»

Ми знаємо всі тонкощі організації якісної охорони периметра дачі, котеджу, приватного будинку, підприємства та будь-якого іншого об’єкта, а також забезпечення безпеки його території. При розробленні для замовника індивідуального плану вирішення поставлених завдань ми беремо до уваги всі чинники, включно з бюджетом та необхідним рівнем захисту: наприклад, силами збройної охорони. Співробітники працюють разом з оперативним центром. Тому в разі виникнення загрози на об’єкт протягом 6 хвилин прибуває екіпаж швидкого реагування – у нашому розпорядженні їх понад півтисячі.

Також ми несемо матеріальну відповідальність за якість послуг. Їхній спектр не обмежується організацією охорони периметра в Києві та інших населених пунктах України. Ми пропонуємо:

Монтаж обладнання можливий наступного дня після звернення клієнта, у тому числі у вихідні. Для уточнення деталей зв’яжіться з нашим менеджером.