Охорона складів

Пультова охорона складів, відеомоніторинг та фізична охорона ВЕНБЕСТ забезпечить надійність роботи складів усіх типів. Ми маємо великий досвід організації безпеки складських приміщень. Нам довіряють міжнародні та національні компанії України.
alt
Наші Переваги

6 хвилин Швидкість прибуття патруля ВЕНБЕСТ

Середня швидкість прибуття патруля охорони 6 хвилин! ВЕНБЕСТ – використовує унікальний веб-сервіс, який розраховує прибуття екіпажу охорони до об’єкта з урахуванням міського трафіку. Завдяки цьому центр зони групи реагування та кількість екіпажів розрахована для швидкого та ефективного покриття
Наші Переваги

Легальна зброя

Охоронці ВЕНБЕСТ носять і маю право на використання травматичної зброї (пристрій для відстрілу гумових куль), газові балончики ТЕРЕН-4 та з 24 лютого охоронний сервіс ВЕНБЕСТ отримав офіційно на баланс автоматичну зброю.
Наші Переваги

Пересування у комендантську годину

Усі екіпажі ВЕНБЕСТ мають право на пересування, патрулювання в комендантську годину, і в більшості регіонів укладено меморандуми з правоохоронними органами щодо забезпечення громадської безпеки та порядку на території регіону/міста.
Наші Переваги

Індивідуальний підхід до кожного клієнта

Ключовим для ВЕНБЕСТ є те, що ми охоронний сервіс! Ми дбаємо про безпеку та комфорт клієнта. Не стоїмо на місці, розвиваємо нові послуги та щодня працюємо над покращенням якості сервісу.
Наші Переваги

Сучасний Центр Моніторингу

6 сучасних центрів моніторингу аналогів яким немає в Україні. Кожен побудований за принципом максимального захисту від фізичного впливу, атак хакерів і людських факторів. Більш детально можна ознайомитись на сторінці центру моніторингу.
Охорона бізнесу

Захист бізнесу

Залежно від напрямку комерційної діяльності існують особливості, які ми знаємо та зробимо найкращі рішення для вашого підприємства.
 • Встановлення сигналізацій
  Монтаж наступного дня після звернення, без вихідних.
 • Моніторинг 24/7
  Моніторинг об’єкта з дня встановлення сигналізації, у найсучаснішому центрі моніторингу.
 • 566 екіпажів охорони
  Найбільша кількість екіпажів охорони по Україні
 • Матеріальна відповідальність
  Несемо матеріальну відповідальність за якість послуг, що надаються
 • Сервісне обслуговування
  Сервісне обслуговування охоронних систем
Додаткові послуги

Послуги, які можуть посилити охорону складу

Для максимального захисту комерційних обʼєктів вас можуть зацікавити додаткові наші послуги
чому ВЕНБЕСТ?

Ключові переваги

 • 6 хвилин

  Середній час прибуття екіпажу охорони ВЕНБЕСТ

 • 566 екіпажів охорони

  Найбільша кількість екіпажів з покриттям по всій Україні

 • Центр Моніторингу

  Надсучасні центри моніторингу з багаторівневим захистом та резервуванням

 • Нам довіряють

  Під охороною Венбест провідні Українські та Міжнародні компанії, які мають найсуворіші вимоги до охорони і які ми сумлінно виконуємо.

Клієнти

Нам довіряють

Серед наших клієнтів банки, мережеві магазини, АЗК, поштові сервіси та багато інших, як великих, так і маленьких. Для кожного з них ми розробляли індивідуальні рішення з питань безпеки: системи охоронної сигналізації, протипожежного захисту, відеоспостереження, систем контролю та управління доступом, охорона автомобілів, фізична охорона та засоби індивідуальної безпеки.
Всі клієнти
Заявка на консультацію

Замовити охорону

 

Склади та логістичні центри, як будь-які заміські об’єкти, на яких знаходяться значні матеріальні цінності, відокремлені від «цивілізації» і підрозділів поліції, перебувають в групі максимального ризику стати об’єктом інтересу, як кримінальних угруповань, так і «законослухняних» рейдерів. Компанія «Венбест» в місті Києві пропонує комплексний захист складів і складських приміщень за найнижчими цінами.

Обов’язки співробітників компанії при організації охорони складів

На об’єктах, які ми охороняємо, ми використовуємо додаткові заходи для підвищення ефективності контролю і безпеки. До них відносяться:

 • монтаж обладнання, що записує роботу охоронців;
 • попереджувальна вивіска об’єкта;
 • маркування тих, хто має право увійти у власність;
 • впровадження системи контрольних пропусків;
 • спостереження і моніторинг за складом мобільних екіпажів;
 • проведення поліграфічних тестів для визначення надійності персоналу;
 • моніторинг і нагляд за машинами, транспортними засобами з використанням GPS-пристроїв.

Моніторинг транспортних засобів, машин і людей за допомогою GPS

За допомогою GPS-пристроїв ви можете миттєво визначати місцезнаходження транспортних засобів, машин і людей. З цієї причини GPS-моніторинг дуже добре працює при постійному спостереженні за рухомими об’єктами, а також в логістиці. Завдяки системам GPS легко виявляти крадіжки, спроби захоплення, а також визначити такі значення в логістичних роботах – швидкість транспортного засобу, його маршрут або витрата палива.

GPS-моніторинг також може використовуватися для оповіщення в ситуаціях порушення заборонених зон, неприбуття транспортного засобу у вказаний час і у вказане місце, а також може використовуватися для відстеження маршруту обходу. У сферу наших послуг входить охорона складських приміщень з використанням сучасного моніторингу.

Організація відеоспостереження охорони складів

Ми пропонуємо наступні характеристики відеоспостереження:

 • циклічний попередній перегляд зображення з камери або декількох камер, що дозволяє контролювати всю територію, що охороняється, а не тільки її частину, як це відбувається в разі, якщо охоронець обходить територію;
 • запис і архівування подій з об’єкта, що дозволяє ефективно управляти зображенням, наприклад, збільшувати зображення з вибраних камер, робити заздалегідь певні дії на основі відеоматеріалу;
 • постійний контакт з центром відеоспостереження – моніторинг камери в режимі реального часу.

Пультова охорона складів

Наше охоронне агентство пропонує професійні послуги в рамках систем моніторингу будівель. В даний час моніторинг є економічною і ефективною формою охорони об’єктів і майна. Завдяки спеціально розробленій системі моніторингу, безпека забезпечується 24 години на добу. При підключенні об’єкта до системи охоронної сигналізації, диспетчер відразу отримує інформацію про події, що відбуваються на об’єкті.

Тривога виникає в результаті порушення зазначеної захисної зони. Це сигналізується звуком. У той же час інформація записується і передається диспетчеру, який відправляє її групі мобільного реагування, яка знаходиться найближче до охоронюваного об’єкту.

Висновок

Компанія «Венбест» в Києві пропонує повний комплекс охоронно-захисних послуг – фізична, пультова охорона, охоронно-пожежна безпека, проектування, монтаж і обслуговування систем відеоспостереження і СКУД, GPS-моніторинг, проектування, монтаж і обслуговування охоронних систем, в тому числі і власного виробництва «Дунай».