Фізична охорона

Постова охорона об’єктів

Постова охорона об’єктів з ВЕНБЕСТ це – впевненість у безпеці. Для забезпечення ефективного захисту контроль – найважливіший аспект! Ми розробили схему та програмне забезпечення контролю фізичної охорони, що виключає впил людського фактору.
 • Досвід
  В залежності від типу обʼєкту та вимог клієнта охоронці можуть мати відповідний досвід
 • Обовʼязки
  Відповідно до узгоджених з замовником правил, охоронці: проводять контроль відвідувачів/співробітників, охорону периметра, охорону майна.
 • Контроль
  Постова охорона об’єктів здійснюється під контролем чергової частини, місцезнаходження охоронців відстежується в онлайн режимі і при необхідності направляється підмога.
 • Онлайн 24/7
  – Оснащуємо охоронців GPS трекерами та відстежуємо їх пересування по об’єкту
  – Розміщуємо NFC мітки за заданим маршрутом перевірки охоронцем
Фізична охорона

Підготовка

Усі співробітники фізичного блоку охоронного сервісу ВЕНБЕСТ проходять спеціальну підготовку. Це і змішані єдиноборства та правова підготовка. Підготовка проходить у власному центрі підготовки охоронців який має 3-й рівень державної акредитації
Фізична охорона

Досвід

Залежно від завдань охорони об’єкти, охоронці моють досвід від 1 року.
Фізична охорона

Зброя

При необхідності охоронці можуть бути з травматичною, вогнепальною зброєю або іншими спеціальними засобами для виконання завдань з охорони об’єкта.
Фізична охорона

Контроль

Для забезпечення ефективного захисту контроль – найважливіший аспект! ВЕНБЕСТ розробив схему та програмне забезпечення контролю фізичної охорони, що виключає впил людського фактору:
– Оснащуємо охоронців GPS трекерами та відстежуємо їх пересування по об’єкту
– Розміщуємо NFC мітки за заданим маршрутом перевірки охоронцем
– Перевірка постів охорони патрулем ВЕНБЕСТ
– Згідно з графіком, кожному охоронцеві телефонує чергова частина
Фізична охорона

Вивчення обʼєкту

Для надання якісної послуги фізичної охорони об’єкта ми проводимо його обстеження та разом з клієнтом розробляємо концепцію охорони.
ЗАявка на консультацію

Замовити охорону

Клієнти

Нам довіряють 79980

Серед наших клієнтів банки, мережеві магазини, АЗК, поштові сервіси та багато інших, як великих, так і маленьких. Для кожного з них ми розробляли індвідуальні рішення з питань безпеки: системи охоронної сигналізації, протипожежного захиту, відеоспостереження, систем контролю та управління доступом, охорона автомобілів, фізична охорона та засоби індивідуальної безпези.
Всі клієнти
ЗАявка на консультацію

Виникли питання?