Фізична охорона

Постова охорона об’єктів

Постова охорона об’єктів з ВЕНБЕСТ це – впевненість у безпеці. Для забезпечення ефективного захисту контроль – найважливіший аспект! Ми розробили схему та програмне забезпечення контролю фізичної охорони, що виключає вплив людського фактора.
 • Досвід
  В залежності від типу об’єкта та вимог клієнта охоронці можуть мати відповідний досвід
 • Обовʼязки
  Відповідно до узгоджених з замовником правил, охоронці: проводять контроль відвідувачів/співробітників, охорону периметра, охорону майна.
 • Контроль
  Постова охорона об’єктів здійснюється під контролем чергової частини, місцеперебування охоронців відстежується в онлайн режимі і при необхідності направляється підмога.
 • Онлайн 24/7
  – Оснащуємо охоронців GPS трекерами та відстежуємо їх пересування по об’єкту
  – Розміщуємо NFC мітки за заданим маршрутом перевірки охоронцем
Фізична охорона

Підготовка

Усі співробітники фізичного блоку охоронного сервісу ВЕНБЕСТ проходять спеціальну підготовку. Це і змішані єдиноборства та правова підготовка. Підготовка проходить у власному центрі підготовки охоронців який має 3-й рівень державної акредитації
Фізична охорона

Досвід

Залежно від завдань охорони об’єкти, охоронці мають досвід від 1 року.
Фізична охорона

Зброя

При необхідності охоронці можуть бути з травматичною, вогнепальною зброєю або іншими спеціальними засобами для виконання завдань з охорони об’єкта.
Фізична охорона

Контроль

Для забезпечення ефективного захисту контроль – найважливіший аспект! ВЕНБЕСТ розробив схему та програмне забезпечення контролю фізичної охорони, що виключає вплив людського фактора:
– Оснащуємо охоронців GPS трекерами та відстежуємо їх пересування по об’єкту
– Розміщуємо NFC мітки за заданим маршрутом перевірки охоронцем
– Перевірка постів охорони патрулем ВЕНБЕСТ
– Згідно з графіком, кожному охоронцеві телефонує чергова частина
Фізична охорона

Вивчення обʼєкту

Для надання якісної послуги фізичної охорони об’єкта ми проводимо його обстеження та разом з клієнтом розробляємо концепцію охорони.
ЗАявка на консультацію

Замовити охорону

Клієнти

Нам довіряють

Серед наших клієнтів банки, мережеві магазини, АЗК, поштові сервіси та багато інших, як великих, так і маленьких. Для кожного з них ми розробляли індивідуальні рішення з питань безпеки: системи охоронної сигналізації, протипожежного захисту, відеоспостереження, систем контролю та управління доступом, охорона автомобілів, фізична охорона та засоби індивідуальної безпеки.Серед наших клієнтів банки, мережеві магазини, АЗК, поштові сервіси та багато інших, як великих, так і маленьких. Для кожного з них ми розробляли індивідуальні рішення з питань безпеки: системи охоронної сигналізації, протипожежного захисту, відеоспостереження, систем контролю та управління доступом, охорона автомобілів, фізична охорона та засоби індивідуальної безпеки.
Всі клієнти
ЗАявка на консультацію

Виникли питання?

Одна з найбільш популярних послуг нашої компанії – постова охорона. Вона допомагає забезпечити максимальну безпеку об’єкта і людей, що знаходяться на його території.

За допомогою постової охорони можна вирішити такі завдання:

Співробітники «ВЕНБЕСТ» знають особливості несення постової служби та мають необхідні навички для виконання обов’язків. Охоронці на чергуванні тримають постійний зв’язок із черговою частиною. Тому за потреби зв’язуються з групою мобільного реагування, яка прибуває на об’єкт протягом 6 хвилин.

Особливості постової охорони

Ми розробляємо індивідуальний план сторожової охорони підприємства з урахуванням того, що потрібно клієнту:

 1. Режим роботи. Охорона може працювати як 8–12 годин, так і цілодобово. Перший варіант підходить для шкіл, магазинів та інших об’єктів, де організація безпеки пов’язана з великою кількістю відвідувачів. Другий варіант оптимальний для об’єктів, де знаходяться матеріальні цінності, – банків, музеїв, підприємств із дорогим обладнанням.
 2. Рівень забезпечення безпеки. Надаємо послуги як неозброєної, так і озброєної постової охорони об’єкту.
 3. Місця розташування постів. Вони можуть бути як у будівлі, так і на прилеглій території.
 4. Кількість постів з урахуванням площі об’єкта.

Також забезпечуємо стандартне чи обхідне патрулювання. В першому випадку охоронець не залишає пост, де за допомогою пульта керування стежить за камерами відеоспостереження та роботою систем сигналізації. Якщо виникне форс-мажор, співробітник моментально приступає до запобігання чи ліквідації загрози. У другому випадку охоронець за встановленим графіком робить обхід території. Кожен співробітник має GPS-трекер, що дозволяє відстежувати його переміщення по об’єкту. Також за заданим маршрутом перевірки ми розміщуємо NFC-мітки.

Від чого залежить вартість поста охорони

Розрахунок вартості проводиться з урахуванням вимог, які клієнт пред’являє до охоронного посту. На ціну впливають низка факторів:

Також важливим є режим несення служби – вартість цілодобового поста охорони буде вищою, ніж 8-ми або 12-годинного.

Для кожного замовника ми розробляємо індивідуальний план щодо організації постової охорони об’єкта, зважаючи на всі моменти, у тому числі – бюджет.

Зверніть увагу – «ВЕНБЕСТ» надає послуги не лише з організації постової охорони. Також у нас можна замовити:

Щоб дізнатися більше та укласти договір про співпрацю, зв’яжіться з нашим менеджером.