Робота в команді ВЕНБЕСТ

Сьогодні команда компанії ВЕНБЕСТ складається із понад 2500 співробітників. Це не лише Київ, а й вся Україна, ми працюємо для Вас у всій країні. Кількість наших клієнтів постійно зростає, а це означає, що ми потребуємо поповнення нашої команди. Робота в охоронному підприємстві непроста та відповідальна. Тому ми ретельно підходимо до підбору працівників. У той же час робота в охоронній фірмі об’єднує професіоналів з різних сфер: розробників, програмістів, менеджерів, юристів, водіїв, охоронців, охоронців та інших фахівців. Серед безлічі спеціальностей, одними з найбільш затребуваних залишаються вакансії співробітників охорони та груп мобільного реагування, оскільки стрімко зростає кількість об’єктів, які потребують охорони. Робота в охоронній компанії різнопланова та цікава, вона дозволяє нашим співробітникам розкрити свої здібності та професійно реалізуватися. Якщо Вас цікавить охоронна сфера, запрошуємо Вас на роботу до ВЕНБЕСТУ. Приєднуйтесь до нашої команди професіоналів!
Співробітництво

Актуальні вакансії

Вид зайнятості:
Інше:
Зарплата:
Ми сайтах пошуку роботи

Шукайте Нас

Більше актуальних вакансій на сайтах пошуку роботи в Україні

Довіра

Довіра — це найголовніший актив нашого бізнесу. Кожен день ми намагаємося заслужити довіру наших клієнтів, співробітників і бізнес-партнерів.

Сервіс

Незважаючи на те, що ми є охоронною компанією, в основі якої лежить силовий блок і якісна поліцейська і армійська підготовка, ми прагнемо, в першу чергу, бути сучасним сервісним бізнесом, що надає якісні послуги.

Відкритість

Охоронний бізнес часто є закритим для суспільства. Ми ж за прозорість і відкритість, що робить нас сильнішими як бізнес, а наших клієнтів більш впевненими у своїй охоронній компанії та її послугах.