Фізична охорона

Охорона і супровід вантажів

Охорона і супровід вантажів з охоронцями ВЕНБЕСТ це – впевненість у безпеці вантажу від точки А до точки Б.
 • Досвід
  Супроводження здійснюють діючі охоронці ВЕНБЕСТ з досвідом та відповідними навичками
 • Зброя
  Для виконання поставлених завдань з охорони, співробітник ВЕНБЕСТ має відповідні завданню спец. засоби та зброю.
 • Контроль
  Супроводження здійснюється під контролем чергової частини, маршрут та місцеперебування авто і охоронців відстежується в онлайн режимі
Фізична охорона

Підготовка

Усі співробітники фізичного блоку охоронного сервісу ВЕНБЕСТ проходять спеціальну підготовку. Це і змішані єдиноборства та правова підготовка. Підготовка проходить у власному центрі підготовки охоронців який має 3-й рівень державної акредитації
Фізична охорона

Досвід

Залежно від завдань охорони об’єкти, охоронці мають досвід від 1 року.
Фізична охорона

Зброя

При необхідності охоронці можуть бути з травматичною, вогнепальною зброєю або іншими спеціальними засобами для виконання завдань з охорони об’єкта.
Фізична охорона

Контроль

Для забезпечення ефективного захисту контроль – найважливіший аспект! ВЕНБЕСТ розробив схему та програмне забезпечення контролю фізичної охорони, що виключає вплив людського фактора:
– Оснащуємо охоронців GPS трекерами та відстежуємо їх пересування по об’єкту
– Розміщуємо NFC мітки за заданим маршрутом перевірки охоронцем
– Перевірка постів охорони патрулем ВЕНБЕСТ
– Згідно з графіком, кожному охоронцеві телефонує чергова частина
Фізична охорона

Вивчення обʼєкту

Для надання якісної послуги фізичної охорони об’єкта ми проводимо його обстеження та разом з клієнтом розробляємо концепцію охорони.
ЗАявка на консультацію

Замовити охорону

Клієнти

Нам довіряють

Серед наших клієнтів банки, мережеві магазини, АЗК, поштові сервіси та багато інших, як великих, так і маленьких. Для кожного з них ми розробляли індвідуальні рішення з питань безпеки: системи охоронної сигналізації, протипожежного захиту, відеоспостереження, систем контролю та управління доступом, охорона автомобілів, фізична охорона та засоби індивідуальної безпези.
Всі клієнти
Заявка на консультацію

Замовити охорону

Для чіткої та злагодженої роботи бізнесу необхідна своєчасна доставка матеріалів та сировини, а також доставка продукції замовнику. Щоб виключити під час перевезення можливі ризики, пов’язані з пограбуванням або псуванням вантажів, їх власники наймають охорону по супроводу вантажів, що складається зі спеціально навчених людей. Компанія «Венбест» має 27-річний досвід у сфері надання послуг з охорони перевезень. За цей час нашими фахівцями розроблені найкращі методи захисту транспорту під час перевезення, що гарантує своєчасну і надійну доставку вантажу до одержувача.

Особливості послуги з охорони перевезень

Охорона і супровід вантажів в Україні, це платна послуга, якою займаються охоронні фірми. Вони укомплектовані штатом спеціально навчених професійних охоронців, які мають навички поводження зі зброєю, рукопашного бою, а також роботи з охоронними системами та пристроями. Основна вимога до вибору охоронного агентства, це наявність ліцензії на здійснення такого роду діяльності. Компанія «Венбест» надає послуги з охорони різних типів вантажів на шляху прямування:

 • спеціальних;
 • небезпечних;
 • негабаритних;
 • великогабаритних.

При виборі послуги, між клієнтом і компанією укладається договір на певний термін. Вартість охоронних послуг залежить від декількох критеріїв:

 • виду транспорту;
 • відстані і часу на шляху прямування;
 • необхідної кількості супроводжуючого персоналу;
 • кількості та складності встановлюваного охоронного обладнання.

Хто залучається до супроводу вантажів на шляху прямування

Щоб забезпечити 100% гарантію щодо захисту вантажу, що перевозиться, охоронне агентство наймає професійних охоронців. Кожен з них має спеціальну підготовку, а також необхідні вміння та навички. Більшість працівників пройшли службу в органах внутрішніх справ або спецназу, а деякі брали безпосередню участь у бойових діях. Також компанія надає необхідну під час перевезення апаратуру та інвентар:

 • озброєння;
 • захисне та спеціальне спорядження;
 • супроводжуючі транспортні засоби;
 • прилади спостереження та інші електронні гаджети.

Напрямки роботи із супроводу вантажів

Роботу охоронних структур із супроводу вантажів можна розділити на дві головні категорії:

 • супровід автомобільного транспорту;
 • супровід залізничного транспорту.

Іноді під зазначені процедури потрапляє річковий, морський, а також авіаційний транспорт. Однак дані види перевезень не настільки масові. У більшості випадків із забезпеченням безпеки ефективно справляється охорона, створена з працівників підприємства, що відправляє продукцію партнерам по бізнесу.

Супровід автомобільного транспорту

В даному випадку співробітник охоронної фірми найчастіше знаходиться в кабіні автомобіля безпосередньо з водієм. Також можливий супровід автомобіля спеціальними машинами супроводу. Даний варіант передбачає встановлення зв’язку між транспортними засобами згідно зі службовою інструкцією. Перед початком роботи учасники проходять інструктаж, що в подальшому забезпечує злагоджену роботу між озброєною охороною і водієм супроводжуваного транспортного засобу, а також чітке виконання вимог і команд. Це дає можливість швидко запобігти непередбаченим і небезпечним ситуаціям:

 • екстреним зупинкам;
 • спробам захоплення вантажу, що перевозиться;
 • озброєному нальоту;
 • грабежу.

Етапи підготовки

Дана процедура включає в себе комплекс заходів, починаючи з опрацювання маршруту, і закінчуючи безпосередньою участю професійних охоронців. Можна виділити кілька найбільш важливих етапів:

 • Підготовка до перевезення. До неї відноситься вибір найбільш оптимального транспортного засобу з урахуванням маршруту слідування і типу вантажу. Далі слідує контроль завантаження товарів або матеріалів, з урахуванням необхідних заходів безпеки. Останнім етапом, що належать до підготовки, є установка спеціального навігаційного обладнання, що відповідає за передачу сигналів і стеження.
 • Опрацювання максимально безпечного, оптимального маршруту слідування до пункту вивантаження. При цьому фахівці охоронної компанії враховують місцеві особливості та інші важливі моменти, що впливають на безпеку перевезення.
 • У заключній стадії проводиться розвідка маршруту, складається графік або розклад зупинок, заправок, ночівель, зон відпочинку і т.д. Прораховується максимально точний час прибуття вантажу до кінцевої точки з урахуванням можливих затримок під час перевезення.

Висновок

Послугами спеціалізованої охорони по супроводженню вантажів на шляху прямування користується велика кількість промислових підприємств, приватних фірм, бізнесменів. Це надійний і доступний спосіб зберегти вантаж в цілісності й схоронності, не хвилюючись за його транспортування. Компанія «Венбест» займається наданням даної послуги більше 20 років. За цей час ми сформували широку базу клієнтів, розробили і супроводили тисячі вантажів, а також оснастили штат співробітників найбільш відповідальними і професійними кадрами. Ціна наших послуг задовольнить більшість клієнтів, при цьому їх надійність і якість перебувають на найвищому рівні.