Монтаж та обслуговування СКУД

Проектуємо та проводимо монтаж систем контролю доступу будь-якої складності.
alt
Системи контролю доступу

Монтаж та обслуговування

Системи контролю доступу

Монтаж та обслуговування

 • Обладнання

  Підбираємо обладнання під потреби та можливості клієнта

 • Монтаж

  Оперативний та професійний монтаж командою ТЕХНІКІВ ВЕНБЕСТ

 • Обслуговування

  Сервісне обслуговування обладнання більшості брендів представлених в Україні

Етапи підключення

Підключення систем контролю доступу

1. Залиште заявку
Фахівець із систем контролю доступу детально проконсультує вас та підготує комерційну пропозицію
2. Подбор оборудования
Підберемо обладнання та зробимо проект контроль доступу під потреби вашого об’єкта.
3. Монтаж
Монтаж та підключення виробляємо підготовленим Техніками команди ВЕНБЕСТ з належним досвідом
4. Обслуговування
Проводимо регулярне обслуговування системи
 • 1. Залиште заявку

  Фахівець із систем контролю доступу детально проконсультує вас та підготує комерційну пропозицію

 • 2. Подбор оборудования

  Підберемо обладнання та зробимо проект контроль доступу під потреби вашого об’єкта.

 • 3. Монтаж

  Монтаж та підключення виробляємо підготовленим Техніками команди ВЕНБЕСТ з належним досвідом

 • 4. Обслуговування

  Проводимо регулярне обслуговування системи

ЗАявка на консультацію

Замовити СКД

Чому вигідно?

Користь для клієнта

 • Облік робочого дня персоналу

  Ефективний спосіб контролю робочого часу та допуску персоналу

 • Контоль допуску до різних приміщень

  Співробітники мають доступ лише до дозволених для них приміщень

 • Контроль допуску гостей підприємства

  Час дії, рівень доступу, відповідальний співробітник та ще багато гнучких налаштувань в залежності від системи

 • Керування

  Простий і зручний інтерфейс зі звітами та управлінням

Клієнти

Нам довіряють

Серед наших клієнтів банки, мережеві магазини, АЗК, поштові сервіси та багато інших, як великих, так і маленьких. Для кожного з них ми розробляли індивідуальні рішення з питань безпеки: системи охоронної сигналізації, протипожежного захисту, відеоспостереження, систем контролю та управління доступом, охорона автомобілів, фізична охорона та засоби індивідуальної безпеки.
Всі клієнти
ЗАявка на консультацію

Замовити СКД

Системи контролю та управління доступом – комплекс технічних засобів, які запобігають несанкціонованому проникненню на приватну територію сторонніх осіб. Системи призначені для індивідуального використання та бізнесу – встановлюються у приватних домоволодіннях та на підприємствах. Обладнання забезпечує безпеку об’єкта, контролює вхід та вихід людей, в’їзд та виїзд транспортних засобів. Основні функції СКУД:

Організація СКУД – ефективний захід контролю за робочим часом персоналу. При інтеграції з програмою бухгалтерського обліку відбувається автоматичний розрахунок заробітної плати працівників залежно від кількості відпрацьованих годин.

Особливості конструкції та роботи

Основні елементи СКУД:

Комплекс комплектується кнопками виходу, панелями виклику представника охорони, джерелом живлення, яке забезпечує безперебійну роботу при відключенні електроенергії.

ПЗ пов’язує елементи системи та підтримує її функціональність. Контроль та керування здійснюється з центрального комп’ютера. Можна віддалено заблокувати або розблокувати доступ певного працівника. Доступне дистанційне обмеження доступу для транспортних засобів та відвідувачів. СКУД інтегрується до загального охоронного комплексу, поєднується із системою відеоспостереження та сигналізацією.

Установка СКУД «під ключ» передбачає налаштування та тестування роботи. Ідентифікація людей, що входять до будівлі, виконується за допомогою карти, брелока, коду, відбитків пальців. Програмне забезпечення контролює рух людей. Інформація, яку може отримати власник:

За допомогою СКУД можна індивідуально налаштувати час доступу працівників до приміщення. В результаті сторонні люди або співробітники, які не повинні бути присутніми на роботі згідно з графіком, не допускаються на територію. Керівник підприємства отримує точні відомості про всі переміщення персоналу. Отримані дані дозволяють зробити перерахунок заробітної плати у випадку відпрацювання більшої кількості годин та штрафувати співробітників, які запізнюються на роботу.

Основні види

Обладнання СКУД поділяється на:

Обладнання відрізняється за класом складності. Найпростіші системи оснащуються пристроями для замикання. Складні комплекси здатні виконувати багато функцій та забезпечувати багаторівневий контроль.

Переваги СКУД

Безпека – важлива складова бізнесу. За допомогою СКУД можна стежити хто, коли та з якою метою відвідує офіс чи підприємство.

Економічна вигода – головна перевага системи контролю та управління доступом. Ціна монтажу СКУД окупиться за короткий термін. Використання обладнання дозволяє скорочувати штат працівників охорони. Експлуатаційні витрати – мінімальні. Сучасні пристрої відрізняються зниженим споживанням енергії. Інший плюс – підвищення якості контролю. З системою неможливо домовитися, виключаються помилки та недоліки у роботі, зумовлені людським чинником. Електронні пристрої працюють справно 24 години на добу.

Замовити послуги охорони у «ВЕНБЕСТ»

Компанія «ВЕНБЕСТ» – команда з досвідом роботи в силових структурах. Понад 30 років виробляємо, монтуємо, налаштовуємо та обслуговуємо охоронні системи доступу. Надаємо такі послуги:

Розробляємо проекти, налаштовуємо роботу та обслуговуємо комплекси приймально-контрольного обладнання. Підберемо оптимальні технічні рішення з урахуванням цілей встановлення.