Пультова охорона

Пультова охорона ВЕНБЕСТ це моніторинг статусу охоронної системи 24/7 та швидке реагування на тривоги власними екіпажами охорони. Венбест забезпечує повний спектр послуг з безпеки. Ми маємо унікальні сервіси з якими надаємо найвищу швидкість обробки тривог та прибуття екіпажу охорони.
від 359 грн/міс
alt
Наші Переваги

6 хвилин Швидкість прибуття патруля ВЕНБЕСТ

Середня швидкість прибуття патруля охорони 6 хвилин! ВЕНБЕСТ – використовує унікальний веб-сервіс, який розраховує прибуття екіпажу охорони до об’єкта з урахуванням міського трафіку. Завдяки цьому центр зони групи реагування та кількість екіпажів розрахована для швидкого та ефективного покриття
Наші Переваги

Легальна зброя

Охоронці ВЕНБЕСТ носять і маю право на використання травматичної зброї (пристрій для відстрілу гумових куль), газові балончики ТЕРЕН-4 та з 24 лютого охоронний сервіс ВЕНБЕСТ отримав офіційно на баланс автоматичну зброю.
Наші Переваги

Пересування у комендантську годину

Усі екіпажі ВЕНБЕСТ мають право на пересування, патрулювання в комендантську годину, і в більшості регіонів укладено меморандуми з правоохоронними органами щодо забезпечення громадської безпеки та порядку на території регіону/міста.
Наші Переваги

Індивідуальний Сервісний Підхід до кожного клієнта

Ключовим для ВЕНБЕСТ є те, що ми охоронний сервіс! Ми дбаємо про безпеку та комфорт клієнта. Не стоїмо на місці, розвиваємо нові послуги та щодня працюємо над покращенням якості сервісу.
Наші Переваги

Сучасний Центр Моніторингу

6 сучасних центрів моніторингу аналогів яким немає в Україні. Кожен побудований за принципом максимального захисту від фізичного впливу, атак хакерів і людських факторів. Більш детально можна ознайомитись на сторінці центру моніторингу.
Охорона Житла

Як захистити житло?

Для захисту житла та сім’ї звертайтесь до охоронного сервісу ВЕНБЕСТ. Фахівці ВЕНБЕСТ проведуть обстеження житла на можливі точки проникнення, дадуть рекомендації та запропонують найкращі варіанти захисту під ваші потреби.
 • Встановлення сигналізацій
  Монтаж наступного дня після звернення, без вихідних.
 • Моніторинг 24/7
  Моніторинг об’єкта з дня встановлення сигналізації, у найсучаснішому центрі моніторингу.
 • 566 екіпажів охорони
  Найбільша кількість екіпажів охорони по Україні
 • Матеріальна відповідальність
  Несемо матеріальну відповідальність за якість послуг, що надаються
 • Сервісне обслуговування
  Сервісне обслуговування охоронних систем
Додаткові послуги

Послуги, які можуть посилити пультову охорону

Для максимального захисту вас можуть зацікавити додаткові наші послуги
чому ВЕНБЕСТ?

Ключові переваги

 • 6 хвилин

  Середній час прибуття екіпажу охорони ВЕНБЕСТ

 • 566 екіпажів охорони

  Найбільша кількість екіпажів з покриттям по всій Україні

 • Центр Моніторингу

  Надсучасні центри моніторингу з багаторівневим захистом та резеревуванням

 • Нам довіряють

  Під охороною Венбест провідні Українські та Міжнародні компанії, які мають найсуворіші вимоги до охорони і які ми сумлінно виконуємо.

Клієнти

Нам довіряють

Серед наших клієнтів банки, мережеві магазини, АЗК, поштові сервіси та багато інших, як великих, так і маленьких. Для кожного з них ми розробляли індивідуальні рішення з питань безпеки: системи охоронної сигналізації, протипожежного захисту, відеоспостереження, систем контролю та управління доступом, охорона автомобілів, фізична охорона та засоби індивідуальної безпеки.
Всі клієнти
Заявка на консультацію

Замовити охорону

Серед розмаїття послуг, що надаються охоронними агентствами по захисту квартир, будинків та інших приміщень, пультова охорона вважається найбільш ефективною. Це пов’язано з тим, що вона включає в себе комплекс заходів, кожне з яких відіграє важливу роль в системі захисту. Система являє собою набір апаратури – датчиків руху, приймально-контрольних приладів, диспетчерського пункту з пультом. Компанія «Венбест» дає можливість клієнтам замовити послугу пультової охорони в Києві та інших містах України за найнижчою ціною.

Як працює пультова охорона нерухомості

За допомогою спеціальних датчиків сигнал тривоги подається оператору на пульт управління. При необхідності, на місце виклику виїжджає оперативна мобільна група. Час прибуття дуже короткий і становить від п’яти до семи хвилин. Найчастіше саме спрацьовування сигналізації відлякує зловмисників, які не встигають завдати шкоди об’єкту. Мобільний екіпаж складається з спеціально навчених працівників, які мають в наявності необхідні засоби для реагування і захисту приміщення. По прибуттю на місце сигналу працівники охоронного агентства оглянуть периметр, виявлять причину спрацювання конкретного датчика, а також вживуть заходів по затриманню порушника. При цьому наявність власника нерухомості необов’язкова.

Переваги приватної пультової охорони від «Венбест»

Наша компанія пропонує клієнтам кращі умови щодо захисту їх нерухомості:

 • Наявність пульта в кожному з міст України, де надається дана послуга. Це дає можливість швидко зреагувати на сигнал тривоги.
 • 566 мобільних екіпажів, а також 2500 співробітників по всій Україні. Наші працівники мають професійну підготовку, а також забезпечені необхідним обладнанням та захисними засобами.
 • Широкий вибір обладнання для пультової охорони.
 • Моніторинг об’єктів в режимі часу 24/7.

GSM сигналізація

Це найбільш сучасний метод охоронної системи. На відміну від пультової охорони, сигнал від датчиків приходить власнику квартири безпосередньо на мобільний телефон. При цьому абсолютно не має значення відстань до джерела сигналу. Головна умова – наявність мобільного зв’язку. До того ж, вартість даної послуги може коливатися на більш низькому рівні – клієнтові доводиться платити лише за встановлення необхідного обладнання на території, що охороняється. З недоліків можна виділити тільки час, який проходить з моменту отримання сигналу, на його реагування. В даному випадку важлива кожна хвилина. При пультовій охороні за пультом завжди знаходиться працівник охоронної компанії, а самостійно і безперервно мати можливість відстежувати тривожні сигнали зі смартфона не завжди зручно.

Надійність пультової охорони

Для підвищення надійності відправки сигналів в охоронних сигналізаціях можуть використовуватися одночасно бездротові і дротові технології – телефон, Ethernet, радіодіапазон, GSM. На пульт охорони постійно виводиться інформація про всі датчики, які входять в систему сигналізації. При пошкодженні будь-якого з них, дана несправність оперативно виявляється і усувається. Оператор пульта охорони, отримавши інформацію про надзвичайну подію, віддає потрібні команди групі оперативного реагування. На місце де спрацювала сигналізація виїжджають фахівці, здатні усунути виниклу проблему: охоронці, пожежні, сантехніки, служба газу та ін.

Вартість пультової охорони

При розрахунку ціни на підключення пультової охорони враховується кілька параметрів:

 • Тип об’єкту підключення. Чим він більший, тим вище ціна.
 • Складність і кількість встановленого обладнання. Дротові датчики коштують дешевше, але не забезпечують такої ж швидкої і надійної роботи, як бездротові. У вартість послуги також входить монтаж обладнання.
 • Додаткові витрати. Багато власників, підключаючи пультової охорону, нехтують порадами та рекомендаціями охоронного агентства. Щоб не виникало конфліктних ситуацій, а також оплати за неправдиві виїзди, потрібно самостійно стежити за включенням або виключенням сигналізації, закривати вікна і двері при виході з будинку, а також виконувати всі поради та рекомендації щодо поводження з технікою.

Устаткування для пультової охорони

Пультова охорона включає в себе як технічні, так і фізичні засоби захисту:

 • Датчики (об’ємний, магнітно-вібраційний, акустичний).
 • Приймально-контрольні прилади (комплектуються з датчиками).
 • Систему передачі сповіщень (сукупність діючих технічних засобів, які необхідні для передачі сигналів) – телефонна лінія, GSM, GPRS, радіоканал.
 • ПЦО або сам пульт (знаходиться у охорони), пульт централізованого спостереження.

Типи датчиків

Детектор, це елемент системи сигналізації, що використовується для виявлення об’єктів, явищ і фізичних параметрів в навколишньому просторі. Сигнал сповіщувача відправляється на контрольну панель, яка реєструє важливі параметри, виконує функції сигналізації і активує виконавчі механізми.

Найбільш пов’язані з системою сигналізації датчики руху, завдання яких – виявлення рухомого порушника або датчики відкриття, так звані герконові перемикачі:

 • Датчики руху. Працюють на основі уловлювання радіації або виявлення інфрачервоного випромінювання і додавання мікрохвиль. Ці пристрої стійкі до різких перепадів температури і рухам повітря. Детектори встановлюються в приміщеннях з кондиціонуванням повітря або механічною вентиляцією, з протікаючими дверима, вікнами і т. д.
 • Датчики відкриття дверей або вікон. Детектор має контакт, який замикається під впливом магнітного поля, що створюється магнітом. Коли один з елементів відсувається від іншого, інформація передається на панель управління.
 • Гаражний геркон. Датчик відкриття, контролюючий відкриття воріт гаража. Має контакт, який замикається під впливом магнітного поля, що створюється магнітом. Коли один з елементів відсувається від іншого, інформація передається на панель управління.

Висновок

Пультова охорона ЧОП, бізнесу і індивідуальних клієнтів – сучасний метод захисту приміщень від зловмисників. Завдяки наявності багаторівневої системи сигналізації, а також постійному моніторингу сигналів з центрального пункту управління, витрати на установку і утримання даної системи компенсуються наданої нею безпекою. Компанія «Венбест» – лідер охоронних послуг в Україні з більш ніж 20-річним стажем. Довіряючи безпеку нашим фахівцям, можна бути на 100% впевненому в своєчасному та надійному захисту.