ЗАХИСТ – Мобільна тривожна кнопка

Вперше мобільний захист кожного моменту твого життя!
mobile
phone
 1. Реєстрація

  Завантажуй додаток з App Store чи Google Play, проходь швидку авторизацію в декілька кліків та будь впевнений у безпеці.

 2. Безкоштовний перший виклик

  Після авторизації в додатку, перший виклик охорони безкоштовний

 3. Виклик охорони

  Функціонал сервісу дозволяє швидко та точно передати вашу геопозицію екіпажу охорони ВЕНБЕСТ.

Завантажте додаток прямо зараз!

Для кого приложение

 • Сімʼя

  Ми забезпечимо безпеку найдорожчому що у вас є – вашим близьким та рідним у будь-який час.

 • Персональна охорона

  Унікальний спосіб безпеки, який допоможе отримати допомогу та підтримку у будь-якій ситуації.

Про нас у цифрах

Наш пріоритет – це ваша безпека
 • 79 000+
  Об’єктів під охороною
 • 566
  Екіпажів охорони
 • 20+
  Областей України
 • 2 500+
  Оперативних працівників
phone
Як працює додаток?
Визначення розташування
Додаток відправляє ваші координати на 3 найближчих до вас екіпажу охорони ВЕНБЕСТ
Як працює додаток?
Швидкість прибуття
Екіпаж охорони має 15 секунд, щоб прийняти тривогу в роботу. Усі дії екіпажу фіксуються системою та контролюються черговою частиною ВЕНБЕСТ.
Як працює додаток?
Як охорона знайде вас?
У патрулі охорони відображається Ваше фото, контактний номер телефону та оновлення координат.

Зона покриття

На разі додаток ЗАХИСТ охоплює Київ та частину Київської області, найближчим часом географія покриття буде розширюватись
geofence_bg
Залишились питання?

Часті запитання

 • Як додаток працює?
  Щоб викликати охорону ВЕНБЕСТ — переконайтеся, що ваша геолокація правильно визначилася в автоматичному режимі та утримайте кнопку АКТИВУВАТИ 3 секунди
 • Яка вартість виклику охорони?
  Перший виклик після реєстрації БЕЗКОШТОВНО, кожен наступний 599 грн або ж ви можете придбати пакет викликів: 1 виклик – 599 грн 3 виклики – 1599 грн 6 викликів – 2999 грн 12 викликів – 5699 грн
 • Чи є щомісячна абон. плата?
  Жодних підписок та абонентських плат! Оплата лише за скоєний виклик охорони.
 • Скасування виклику
  З метою безпеки в програмі немає скасування виклику. Охорона прибуде у будь-якому випадку. Це необхідно оскільки скасування виклику може бути під примусом третіх осіб.
 • Дії охорони по прибуттю
  Основне завдання охорони – захистити вас від загрози. Ми не надаємо правову оцінку ситуації, що виникла і діємо в рамках закону України. У разі потреби або за бажанням клієнта може бути викликаний патруль поліції.
 • Повернення грошей за виклик
  Після натискання на кнопку Активувати повернення коштів не можливе.
phone

Кнопка тривоги на мобільному телефоні – відносно нова технологія забезпечення безпеки. Скористатися захистом у такому форматі можна, якщо ви зазнали нападу на вулиці, у разі спроби викрадення автомобіля або проникнення зловмисників у ваш будинок. Тривожна кнопка в телефоні повідомить диспетчера охоронної служби про екстрені ситуації, в яких опинився клієнт. Ви можете розраховувати на оперативну допомогу, якщо машина несподівано зламалася далеко від населених пунктів або в разі раптового погіршення самопочуття у безлюдному місці.

Коли це вигідно

Тривожну кнопку в телефоні доцільно встановлювати в невеликих торгових точках: кіосках і на об’єктах, де відсутнє постійне енергопостачання (будівельні майданчики, літні кафе, автостоянки). Додаток захистить підприємців та забезпечених людей від пограбування чи захоплення з метою отримання викупу.

Це ідеальне рішення для захисту дітей та людей похилого віку, які часто стають жертвами шахраїв. Мобільний додаток для оперативного виклику допомоги працює на дачних ділянках, допоможе підтримувати безпеку мешканців у багатоквартирних будинках (встановлюється на телефон консьєржа).

Особливості роботи та переваги

Мобільна кнопка тривоги дозволяє швидко подати сигнал про надзвичайну подію. Після надходження сигналу на диспетчерський пульт група реагування оперативно виїжджає на місце події. Головні переваги:

 1. Відсутність потреби встановлювати додаткове обладнання. Керування системою оповіщення виконується за допомогою кнопки смартфона.
 2. Оперативне підключення. Система починає роботу відразу після підписання договору, завантаження програмного забезпечення та налаштування роботи телефону.
 3. Доступна ціна та висока ефективність. За допомогою кнопки тривоги на телефоні можна викликати охорону непомітно для зловмисників.
 4. Малі габарити, що дозволяє постійно носити охоронний пристрій із собою.
 5. Можливість інтеграції в загальну структуру охоронного комплексу.

Сигнал передається через мережу GSM. Мобільна тривожна кнопка GSM дозволяє сповіщати охоронну службу практично з будь-якої точки України, де підтримується стільниковий зв’язок. Система автоматично визначає розташування власника телефона з точністю до 5 метрів. Передача інформації про місцезнаходження власника телефона оновлюється із частотою 10–30 секунд. Група реагування точно знатиме, перебуваєте ви на одному місці або пересуваєтеся.

Замовити послуги охорони у «ВЕНБЕСТ»

Компанія «ВЕНБЕСТ» забезпечить надійний захист людей та майна. Понад 30 років виробляємо, монтуємо та обслуговуємо охоронні системи. Встановлюємо мобільні тривожні кнопки у Києві та обласних центрах України. Основні послуги:

Організуємо фізичну охорону приватних будинків та підприємств. Розробляємо та встановлюємо системи сигналізації. Підберемо оптимальні рішення з урахуванням завдань встановлення обладнання.