Охорона банків та банкоматів

Ми охороняємо 65% банківської сфери України як відділення банків, так і банкомати, платіжні термінали. Маємо унікальні програмні рішення з інтеграцією в банкомати та термінали. Для банків розробляємо індивідуальні сценарії співпраці.
alt
Наші Переваги

6 хвилин Швидкість прибуття патруля ВЕНБЕСТ

Середня швидкість прибуття патруля охорони 6 хвилин! ВЕНБЕСТ – використовує унікальний веб-сервіс, який розраховує прибуття екіпажу охорони до об’єкта з урахуванням міського трафіку. Завдяки цьому центр зони групи реагування та кількість екіпажів розрахована для швидкого та ефективного покриття
Наші Переваги

Легальна зброя

Охоронці ВЕНБЕСТ носять і маю право на використання травматичної зброї (пристрій для відстрілу гумових куль), газові балончики ТЕРЕН-4 та з 24 лютого охоронний сервіс ВЕНБЕСТ отримав офіційно на баланс автоматичну зброю.
Наші Переваги

Пересування у комендантську годину

Усі екіпажі ВЕНБЕСТ мають право на пересування, патрулювання в комендантську годину, і в більшості регіонів укладено меморандуми з правоохоронними органами щодо забезпечення громадської безпеки та порядку на території регіону/міста.
Наші Переваги

Індивідуальний Сервісний Підхід до кожного клієнта

Ключовим для ВЕНБЕСТ є те, що ми охоронний сервіс! Ми дбаємо про безпеку та комфорт клієнта. Не стоїмо на місці, розвиваємо нові послуги та щодня працюємо над покращенням якості сервісу.
Наші Переваги

Сучасний Центр Моніторингу

6 сучасних центрів моніторингу аналогів яким немає в Україні. Кожен побудований за принципом максимального захисту від фізичного впливу, атак хакерів і людських факторів. Більш детально можна ознайомитись на сторінці центру моніторингу.
Охорона бізнесу

Захист бізнесу

Залежно від напряму комерційної діяльності існують особливості, які ми знаємо, та зробимо найкращі рішення для безпеки вашого підприємства.
 • Встановлення сигналізацій
  Монтаж наступного дня після звернення, без вихідних.
 • Моніторинг 24/7
  Моніторинг об’єкта з дня встановлення сигналізації, у найсучаснішому центрі моніторингу.
 • 566 екіпажів охорони
  Найбільша кількість екіпажів охорони по Україні
 • Матеріальна відповідальність
  Несемо матеріальну відповідальність за якість послуг, що надаються
 • Сервісне обслуговування
  Сервісне обслуговування охоронних систем
Додаткові послуги

Послуги, які можуть посилити охорону банків

Для максимального захисту вас можуть зацікавити додаткові наші послуги
чому ВЕНБЕСТ?

Ключові переваги

 • 6 хвилин

  Середній час прибуття екіпажу охорони ВЕНБЕСТ

 • 566 екіпажів охорони

  Найбільша кількість екіпажів з покриттям по всій Україні

 • Центр Моніторингу

  Надсучасні центри моніторингу з багаторівневим захистом та резервуванням

 • Нам довіряють

  Під охороною Венбест провідні Українські та Міжнародні компанії, які мають найсуворіші вимоги до охорони і які ми сумлінно виконуємо.

Клієнти

Нам довіряють

Серед наших клієнтів банки, мережеві магазини, АЗК, поштові сервіси та багато інших, як великих, так і маленьких. Для кожного з них ми розробляли індивідуальні рішення з питань безпеки: системи охоронної сигналізації, протипожежного захисту, відеоспостереження, систем контролю та управління доступом, охорона автомобілів, фізична охорона та засоби індивідуальної безпеки.
Всі клієнти
Заявка на консультацію

Замовити охорону

 

Охорона банків та банкоматів

Охорона банків – завдання непросте, адже установи, що працюють з фінансами, завжди в зоні підвищеного ризику. Виникнення позаштатних ситуацій можуть обернутися для організації не тільки матеріальними збитками і зіпсованою репутацією, але і загрозою безпеці відвідувачів, які перебувають в цей час в установі.

Тому, охорона для банку – питання серйозне, і його рішення можна довірити тільки професіоналам. Не кожна охоронна компанія візьме на себе таку відповідальність. Але це точно не про Венбест!

ВЕНБЕСТ на ринку охоронних послуг вже 27 років. Ми маємо великий досвід організації охорони фінустанов і розуміємо всю складність роботи банківської системи. Одними з наших мережевих клієнтів є відомі банки по всій країні. Нам довіряє не тільки Київ, а й вся Україна.

Найбільш надійними є комплексні заходи безпеки. Ми пропонуємо ефективне поєднання фізичної охорони і технічних засобів.

Наші охоронці проходять спецпідготовку і регулярно підвищують професійний рівень для несення служби на такого виду об’єктах.

Охорона банків включає:

 • організацію контрольно-пропускного режиму:
  • пости фізичної охорони;
  • система управління і контролю доступу;
  • встановлення сучасних технічних засобів охорони:
 • охоронна сигналізація, підключена до пульта спостереження,
 • протипожежна сигналізація,
 • відеонагляд,
 • засоби захисту інформації.

У систему охорони фінансових організацій входить також охорона банкоматів і платіжних терміналів, що в свою чергу дає можливість убезпечити і контролювати надійність платіжних послуг.

Наші фахівці розроблять індивідуальну систему захисту для кожного клієнта. Ціна послуг буде розрахована відповідно до Ваших потреб в охороні.

Ми пропонуємо якісні послуги за оптимальними цінами.

ВЕНБЕСТ: Наш досвід – Ваша безпека