Охорона офісів

Охорона офісів — один з основних напрямків у портфелі клієнтів ВЕНБЕСТ. Нам довіряють міжнародні та національні компанії України.
від 559 грн/міс
alt
Наші Переваги

6 хвилин Швидкість прибуття патруля ВЕНБЕСТ

Середня швидкість прибуття патруля охорони 6 хвилин! ВЕНБЕСТ – використовує унікальний веб-сервіс, який розраховує прибуття екіпажу охорони до об’єкта з урахуванням міського трафіку. Завдяки цьому центр зони групи реагування та кількість екіпажів розрахована для швидкого та ефективного покриття
Наші Переваги

Легальна зброя

Охоронці ВЕНБЕСТ носять і маю право на використання травматичної зброї (пристрій для відстрілу гумових куль), газові балончики ТЕРЕН-4 та з 24 лютого охоронний сервіс ВЕНБЕСТ отримав офіційно на баланс автоматичну зброю.
Наші Переваги

Пересування у комендантську годину

Усі екіпажі ВЕНБЕСТ мають право на пересування, патрулювання в комендантську годину, і в більшості регіонів укладено меморандуми з правоохоронними органами щодо забезпечення громадської безпеки та порядку на території регіону/міста.
Наші Переваги

Індивідуальний Сервісний Підхід до кожного клієнта

Ключовим для ВЕНБЕСТ є те, що ми охоронний сервіс! Ми дбаємо про безпеку та комфорт клієнта. Не стоїмо на місці, розвиваємо нові послуги та щодня працюємо над покращенням якості сервісу.
Наші Переваги

Сучасний Центр Моніторингу

6 сучасних центрів моніторингу аналогів яким немає в Україні. Кожен побудований за принципом максимального захисту від фізичного впливу, атак хакерів і людських факторів. Більш детально можна ознайомитись на сторінці центру моніторингу.
Охорона бізнесу

Захист бізнесу

Залежно від напряму комерційної діяльності існують особливості, які ми знаємо та зробимо найкращі рішення для вашого підприємства.
 • Встановлення сигналізацій
  Монтаж наступного дня після звернення, без вихідних.
 • Моніторинг 24/7
  Моніторинг об’єкта з дня встановлення сигналізації, у найсучаснішому центрі моніторингу.
 • 566 екіпажів охорони
  Найбільша кількість екіпажів охорони по Україні
 • Матеріальна відповідальність
  Несемо матеріальну відповідальність за якість послуг, що надаються
 • Сервісне обслуговування
  Сервісне обслуговування охоронних систем
Додаткові послуги

Послуги, які можуть посилити охорону офісів

Для максимального захисту комерційних обʼєктів вас можуть зацікавити додаткові наші послуги

Акційні пропозиції

Монтаж та 2 місяці охорони БЕЗКОШТОВНО
Під час війни запит на встановлення сигналізації є як ніколи актуальним. “Венбест” пропонує охорону на найвигідніших умовах: – Сучасний та найпопулярніший бездротовий комплект сигналізації Ajax всього за 8399 грн. – Надійний та бюджетний дротовий комплект Дунай 4L – 5999 грн. В обох пропозиціях монтаж та два місяці охорони йдуть у подарунок. Не нехтуйте своєю безпекою. “Венбест” – завжди поруч.
 • Безкоштовне підключення
 • 2 місяці охорони в подарунок
 • Вигідна ціна на придбання
Всі акційні пропозиції
чому ВЕНБЕСТ?

Ключові переваги

 • 6 хвилин

  Середній час прибуття екіпажу охорони ВЕНБЕСТ

 • 566 екіпажів охорони

  Найбільша кількість екіпажів з покриттям по всій Україні

 • Центр Моніторингу

  Надсучасні центри моніторингу з багаторівневим захистом та резервуванням

 • Нам довіряють

  Під охороною Венбест провідні Українські та Міжнародні компанії, які мають найсуворіші вимоги до охорони і які ми сумлінно виконуємо.

Клієнти

Нам довіряють

Серед наших клієнтів банки, мережеві магазини, АЗК, поштові сервіси та багато інших, як великих, так і маленьких. Для кожного з них ми розробляли індивідуальні рішення з питань безпеки: системи охоронної сигналізації, протипожежного захисту, відеоспостереження, систем контролю та управління доступом, охорона автомобілів, фізична охорона та засоби індивідуальної безпеки.
Всі клієнти
Заявка на консультацію

Є питання?

Комплексна організація охорони офісу – це пропозиція, яка адресована в першу чергу підприємцям, а також адміністраторам комерційних і громадських будівель. Ми адаптуємо послуги нашого охоронного агентства до індивідуальних потреб кожного клієнта. Завдяки майже 30-річному досвіду на ринку охоронних послуг, фахівці нашої компанії розроблять систему захисту майна, яка найкраще працює на даному об’єкті, як з точки зору рівня безпеки, так і з точки зору оптимізації витрат.

Фізична охорона офісу

Фізичний захист майна – це послуга, яка полягає в забезпеченні постійної присутності співробітників охорони в приміщеннях. Компанія «Венбест» займається професійним захистом майна в місті Києві та більшості інших міст України. Ми пропонуємо стаціонарну охорону громадських будівель, комерційних і сервісних об’єктів, приватних компаній і готелів. Ми також забезпечуємо фізичний захист стоянок і приватної власності.

Об’єкт, що охороняється в цілодобовій системі контролюється навченим співробітником, який знаходиться в постійному контакті з центром. Мобільні екіпажі швидкого реагування забезпечують ефективну підтримку. В рамках основної угоди про охорону офісних будівель ми здійснюємо моніторинг систем сигналізації, встановлених на об’єкті. Якщо в зоні, що охороняється відсутня належна інфраструктура, ми надаємо в якості додаткової послуги мобільні носії для співробітників нашої компанії.

Як здійснюється охорона офісних будівель

Наші співробітники на об’єктах такого типу займаються:

 • особистим контролем руху;
 • управлінням автомобільним рухом;
 • реєстрацією гостьових записів;
 • забезпеченням безпеки будівлі після відходу співробітників;
 • закриттям вікон, дверей і активацією охоронної системи.

Доступ до офісних будівель можливий тільки при пред’явленні спеціальних, постійних або тимчасових перепусток. Співробітники нашої компанії проводять постійний моніторинг в денний і нічний час. Якщо виникає необхідність, нічний охоронець підтримує систему захисту, яка інформує групу втручання і муніципальні служби.

Працівники компанії

Наше охоронне агентство – це перш за все кваліфікована команда співробітників, яка складається з інтервенційної групи, стаціонарних охоронців і досвідчених координаторів. Ретельний відбір персоналу і регулярне навчання безпосередньо впливають на якість наших послуг. У нас є сучасне обладнання, і, перш за все, ми піклуємося про професійне і ефективне обладнання наших співробітників. Нам відомо, що персонал охоронної компанії також є важливим елементом іміджу компанії або установи, якій вони надають послуги, тому ми наголошуємо на високій особистій культурі та навичках міжособистісного спілкування наших співробітників.

Охоронні системи для офісу

Ми пропонуємо проектування, встановлення та обслуговування надійних систем охоронної сигналізації, як відомих брендів, так і власної розробки. Маючи багаторічний досвід роботи в галузі, ми можемо значною мірою прогнозувати можливі загрози і адаптувати системи сигналізації до специфіки об’єкта.

Ми встановлюємо різні види технічних заходів безпеки, від системи управління введенням і виводом, до більш великих інтегрованих установок безпеки. Сигналізація включає в себе:

 • детектори руху;
 • сирени;
 • датчики;
 • контрольні панелі та інші пристрої, призначені для сигналізації про порушення охоронюваної території.

Тільки найсучасніші технологічні рішення забезпечать високий рівень безпеки вашої власності.

Індивідуальний підхід до кожного клієнта

Сигналізації в офіс, які ми встановлюємо на території наших клієнтів, завжди монтуються  відповідно до індивідуально підготовленого проекту. Ми користуємося рекомендаціями виробників сигнального обладнання та використовуємо власний досвід. Активація тривоги активує звуковий сигнал, який оголошує про загрозу (у багатьох випадках достатньо налякати грабіжників). Кожен раз, коли спрацьовує тривога, інформація про неї відправляється власнику об’єкта і групі мобільного реагування, що знаходиться поблизу. При необхідності також в поліцію, пожежну команду або швидку допомогу. Спектр пропонованих нами охоронних систем для офісу включає багатофункціональні сигналізації, які активуються в разі несанкціонованого проникнення, пожежі або затоплення будівлі. Тривога також спрацює, якщо буде розбито скло, відкриті двері або вікно.

Пультова охорона офісів в Києві

Компанія «Венбест» пропонує послугу моніторингу об’єкту, що охороняється через системи відеоспостереження. Це система камер, завданням якої є показ і запис зображень з усіх камер, підключених до однієї системи. Наші співробітники налаштовують і встановлюють систему відеоспостереження. При виборі камер з правильними характеристиками отримане зображення буде чітким і деталізованим. Системи відеоспостереження, встановлені «Венбест», забезпечують ідеальне доповнення для захисту від злому, крадіжки та пошкодження майна, викликаного, наприклад, пожежею, затопленням або спустошенням в контрольованій зоні. Також в систему пультової охорони включені різні датчики. За допомогою спеціальних датчиків сигнал тривоги подається оператору на пульт управління. При необхідності, на місце виклику виїжджає оперативна мобільна група.

Кращий захист від ВЕНБЕСТ

Компанія «Венбест» пропонує повний комплекс охоронно-захисних послуг:

 • фізична охорона;
 • пультова охорона;
 • охоронно-пожежна безпека;
 • проектування, монтаж і обслуговування систем відеоспостереження і СКУД;
 • GPS-моніторинг;
 • проектування, монтаж, обслуговування охоронних систем, в тому числі й власного виробництва «Дунай».

Наші представництва знаходяться більш ніж у 20 містах України. Завдяки індивідуальному підходу до кожного клієнта, ми зможемо підібрати найбільш підхожий вид цілодобової охорони об’єкта, що забезпечує 100% його захист.