Про нас

Хто такий ВЕНБЕСТ?

Венбест піклується про безпеку своїх клієнтів вже понад 30 років. Допомагає кожному українцю відчувати впевненість у захисті усіх сфер життя. Турбується про особисту безпеку та спокій близьких, охороняє будинок, стежить за автомобілем, захищає бізнес.
Докладніше
ВЕНБЕСТ
НАШ ШЛЯХ

Історія нашого розвитку

Історія компанія розпочалася в один рік із незалежністю України, це був складний час як для становлення країни, так і для створення бізнесу. Володимир Дзюба зібрав групу однодумців, котрі хотіли створювати щось нове. Щоб зареєструвати компанію, був потрібен статутний капітал 5000 руб. (тоді ще були рублі), і це були дуже великі гроші. Наприклад, середня зарплата була 200 рублів. Володимир Дзюба продав фотоапарат, весільну сукню дружини, щоб зібрати гроші на статутний капітал і 12 грудня 1991 року на аркуші паперу було зареєстровано компанію ВЕНБЕСТ, ми були 49 комерційною компанією зареєстрованою у місті Київ.
Докладніше
 • Групи Мобільного Реагування ВЕНБЕСТ

  Добре фізично підготовлений охоронець це лише 30% його ефективності. Детальніше про підготовку…
  Докладніше
 • Центр моніторингу ВЕНБЕСТ

  Центри моніторингу ВЕНБЕСТ один із ключових напрямків, який постійно вдосконалюється. Кожен наш центр моніторингу – фортеця з багаторівневим захистом як від фізичного вторгнення, так і від атак хакерів.
  Докладніше
Підготовка охоронців

Учбовий центр

Навчальний центр ВЕНБЕСТ має 3 рівень державної акредитації. У нас багаторічний досвід у навчанні та підготовці професійних охоронців.
Як відбувається навчання?
Наша програма підготовки дозволить Вам опанувати професійні навички охорони за 3 місяці. Це і правова база знань та фізична підготовка.
Докладніше
Новини

Події Венбест

 • Немає світла — є рішення!

  calendar8.27.2022

  Ситуація з енергопостачанням в Україні налагоджується, але завжди є ризик відключення електрики
  Подробнее
 • Оновлення ВЕНБЕСТ

  calendar7.27.2022

  ВЕНБЕСТ обновил свой внешний вид и стал более современным
  Подробнее
 • ВЕНБЕСТ історія успіху

  calendar11.16.2021

  Розмова про успіх компанії ВЕНБЕСТ з керуючим акціонером Георгій Тупчій
  Подробнее
Докладніше
Клієнти

Нам довіряють

Серед наших клієнтів банки, мережеві магазини, АЗК, поштові сервіси та багато інших, як великих, так і маленьких. Для кожного з них ми розробляли індивідуальні рішення з питань безпеки: системи охоронної сигналізації, протипожежного захисту, відеоспостереження, систем контролю та управління доступом, охорона автомобілів, фізична охорона та засоби індивідуальної безпеки.
Всі клієнти