video_plug

Історія нашого розвитку

Історія компанія розпочалася в один рік із незалежністю України, це був складний час, як для становлення країни, так і для створення бізнесу. Володимир Дзюба зібрав групу однодумців, котрі хотіли створювати щось нове. Щоб зареєструвати компанію, був потрібен статутний капітал 5000 руб. (тоді ще були рублі), і це були дуже великі гроші. Наприклад, середня зарплата була 200 рублів. Володимир Дзюба продав фотоапарат, весільну сукню дружини, щоб зібрати гроші на статутний капітал і 12 грудня 1991 року офіційно було зареєстровано компанію ВЕНБЕСТ. На той час ми були 49 комерційною компанією, зареєстрованою у місті Києві.
https://venbest.ua/wp-content/uploads/2022/07/about-history-vector_2.png
 • #Початок

  1991

  12 грудня 1991 року було засновано компанію ВЕНБЕСТ, і вже через кілька місяців були створені зразки до серійного виробництва, з якими поїхали на виставку до Словаччини. Система «Венера» — це прототип подальших розробок компанії.
 • #Перший успіх

  1992

  Перший контракт на серійне виробництво охоронної системи, було укладене на замовлення поліції Словаччини. Наше обладнання відзначили як єдину систему, яку не змогли зламати, і протягом наступного року всі пульти поліції Словаччини були оснащені нашим програмним забезпеченням та обладнанням.
 • #тернистий шлях в Україні

  до 1996

  Компанія займалася розробкою, виробництвом та впровадженням обладнання охоронно-пожежної сигналізації. На той час вкрай гостро стояло питання автоматизації пультів централізованого спостереження. Фахівці НВФ ВЕНБЕСТ запропонували комплексне автоматизоване рішення щодо пультової та об’єктової частин системи охоронно-пожежної сигналізації. До 1995 року було встановлено понад 100 пультів моніторингу з унікальним на той час програмним забезпеченням від ВЕНБЕСТ
https://venbest.ua/wp-content/uploads/2023/01/Mask-group.png
 • #Ключовий момент

  1999

  Цього року Георгій Тупчій приєднався до команди ВЕНБЕСТ. При цьому було створено ще одне підприємство, сферою діяльності якого стало безпосереднє надання послуг фізичної та пультової охорони – ТОВ «ВЕНБЕСТ». Таким чином, були чітко розподілені функціональні обов’язки між двома підрозділами – одні фахівці працювали з клієнтами, інші зосередилися на розробці нових версій обладнання та програмного забезпечення.
 • #що було далі?

  2000

  Наступним етапом розвитку ВЕНБЕСТ стало стрімке розширення мережі філій компанії по Україні.
 • #Досвід

  2005

  2005 року у групі компаній «ВЕНБЕСТ» виник серйозний дефіцит кадрів. У зв’язку з активним зростанням структури виникла потреба у фахівцях високої кваліфікації. Щоб перемагати у конкурентному ринку безпеки, необхідно було застосовувати професійний підхід до підбору персоналу. Так з’явилася компанія «ВЕНБЕСТ – Рекрутинг». Сьогодні вона носить назву Skillers і кілька років тому стала незалежним бізнес-підрозділом, який працює на зовнішній ІТ-ринок.
 • #4i Capital і ВЕНБЕСТ

  2015

  Складний час, військова агресія росії проти України, знецінення гривні, але незважаючи ні на що, іноземний фонд прямих інвестицій 4i Capital став частиною команди ВЕНБЕСТ. Фонд на чолі з Алексом Мунтяну повірив у перспективність команди ВЕНБЕСТ і придбав частину компанії.
Заявка на консультацію

Виникли питання?