video_plug

Історія нашого розвитку

Історія компанія розпочалася в один рік із незалежністю України, це був складний час як для становлення країни, так і для створення бізнесу. Володимир Дзюба зібрав групу однодумців, котрі хотіли створювати щось нове. Щоб зареєструвати компанію, був потрібен статутний капітал 5000 руб. (тоді ще були рублі), і це були дуже великі гроші. Наприклад, середня зарплата була 200 рублів. Володимир Дзюба продав фотоапарат, весільну сукню подружжя, щоб зібрати гроші на статутний капітал і 12 грудня 1991 року на аркуші паперу було зареєстровано компанію ВЕНБЕСТ, ми були 49 комерційною компанією зареєстрованою у місті Київ.
https://venbest.ua/wp-content/uploads/2022/07/about-history-vector_2.png
 • #Початок

  1991

  12 грудня 1991 року було засновано компанію ВЕНБЕСТ і перші зразки до серійного виробництва, з якими поїхали на виставку до Словаччини, був ОПС «Венера» — це прототип подальших розробок компанії.
 • #Перший успіх

  1992

  Перший контракт на серійне виробництво охоронної системи на замовлення поліції Словаччини. Наше обладнання відзначили як єдину систему, яку не змогли зламати, і протягом наступного року всі пульти поліції Словаччини були оснащені нашим програмним забезпеченням та обладнанням.
 • #тернистий шлях в Україні

  до 1996

  Компанія займалася лише розробкою обладнання охоронно-пожежної сигналізації. На той час вкрай гостро стояло питання автоматизації пультів централізованого спостереження. Фахівці НВФ ВЕНБЕСТ запропонували комплексне рішення щодо пультової та об’єктової частин, а також варіативності каналів зв’язку — провідні/бездротові. До 1995 року було встановлено понад 100 пультів моніторингу з унікальним на той час програмним забезпеченням від ВЕНБЕСТ
https://venbest.ua/wp-content/uploads/2022/07/about-history-vector_3.png
 • #Ключовий момент

  1999

  Цього року Георгій Тупчій приєднався до команди ВЕНБЕСТ та почали розвивати силовий блок. 1999 р. було зареєстровано ще одне підприємство, сферою діяльності якого стало безпосереднє надання послуг фізичної та пультової охорони – ТОВ «ВЕНБЕСТ». Таким чином, були чітко розподілені функціональні обов’язки між двома підрозділами – одні фахівці працювали з клієнтами, інші зосередилися на розробці нових версій обладнання та ПЗ.
 • #що було далі?

  2000

  Наступним етапом розвитку «ВЕНБЕСТу» стало стрімке розширення мережі філій компанії по Україні. Далі до групи компаній “ВЕНБЕСТ” приєдналася “ВЕНБЕСТ-Юрконсалтинг”. Метою цієї організації був контроль правових відносин всіх підрозділів групи компаній «ВЕНБЕСТ» з іншими суб’єктами ринку безпеки. Також фірма надавала послуги стороннім юридичним та фізичним особам.
 • #Досвід

  2005

  2005 року у групі компаній «ВЕНБЕСТ» виник серйозний дефіцит кадрів. У зв’язку з активним зростанням структури виникла потреба у фахівцях високої кваліфікації. Щоб у конкурентному ринку безпеки витримати боротьбу фахівця, необхідно було застосовувати професійний підхід до підбору персоналу. Так з’явилася компанія «ВЕНБЕСТ – Рекрутинг». Сьогодні вона носить назву Skillers і кілька років тому стала незалежним бізнес-підрозділом, який працює на зовнішній ІТ-ринок.
 • #4i Capital і ВЕНБЕСТ

  2015

  Складний час, військова агресія росії проти України, знецінення гривні, але незважаючи ні на що іноземний фонд прямих інвестицій 4i Capital став частиною команди ВЕНБЕСТ. Фонд на чолі з Алексом Мунтяном повірив у перспективність команди ВЕНБЕСТ і придбав частину компанії.
ЗАявка на консультацію

Виникли питання?