Хто такий ВЕНБЕСТ?

Венбест піклується про безпеку своїх клієнтів вже понад 30 років. Допомагає кожному українцю відчувати впевненість у захисті усіх сфер життя. Турбується про особисту безпеку та спокій близьких, охороняє будинок, стежить за автомобілем, захищає бізнес.
 • Обʼєктів під охороною
 • Екіпажів охорони
 • Областей України
 • Оперативних співробітників
Наші Переваги

6 хвилин – час прибуття патруля ВЕНБЕСТ

Середній час прибуття патруля охорони 6 хвилин! ВЕНБЕСТ використовує унікальний веб-сервіс, який розраховує прибуття екіпажу охорони до об’єкта з урахуванням міського трафіку. Завдяки цьому центри зон групи реагування та кількість екіпажів розраховані для швидкого та ефективного прибуття до обʼєктів.
Наші Переваги

Легальна зброя

Охоронники ВЕНБЕСТ мають право на використання та можуть застосовувати травматичну зброю (пристрій для відстрілу гумових куль), газові балончики ТЕРЕН-4.
Наші Переваги

Пересування у комендантську годину

Екіпажі ВЕНБЕСТ мають право на пересування в комендантську годину під час патрулювання. Підрозділами компанії укладено меморандуми з правоохоронними органами та військовими адміністраціями щодо забезпечення громадської безпеки та порядку на відповідних територіях.
Наші Переваги

Індивідуальний Сервісний Підхід до кожного клієнта

Ключовим для ВЕНБЕСТ є персонально орієнтований підхід до кожного з клієнтів. Наш комплексний охоронний сервіс спрямований на забезпечення комфорту клієнтів та надійності охорони майна та особистої безпеки. Не стоїмо на місці, пропонуємо нові послуги та щодня працюємо над покращенням якості сервісу.
Наші Переваги

Сучасний Центр Моніторингу

Венбест використовує 6 сучасних центрів моніторингу, аналогів яким немає в Україні. Кожен з них побудований за принципами максимального захисту від зовнішнього впливу, атак хакерів і людських факторів. Більш детально можна ознайомитись на сторінці центру моніторингу.
Клієнти

Нам довіряють

Серед наших клієнтів банки, мережеві магазини, АЗК, поштові сервіси та багато інших, як великих, так і маленьких. Для кожного з них ми розробляли індивідуальні рішення з питань безпеки: системи охоронної сигналізації, протипожежного захисту, відеоспостереження, систем контролю та управління доступом, охорона автомобілів, фізична охорона та засоби індивідуальної безпеки.
Всі клієнти
Галерея

Наша команда

Команда ВЕНБЕСТ це велика сімʼя
Заявка на консультацію

Виникли питання?

Відгуки

Що про нас пишуть?

 • Ірина Островська
  19/08/2021
  В якому б куточку планети я не знаходилася, набагато приємніше і спокійніше знати, що найцінніше у безпеці😌 А безпеку краще довірити не сторожовому псу🐕 чи сусідам👫, а фахівцям своєї справи🚨🚔 З компанією Венбест я знайома вже не перший рік, цьому доказ особисте житло і наш FATUM. Тож всі мої концерти, тури, поїздки за кордон чи просто до батьків проходять без будь-яких хвилювань, а навпаки з повною впевненістю про надійний захист майна. За це я безмежно вдячна Венбест 🙏🏼
  Перейти до відгуку
 • Business Stand Up
  09/09/2021
  Одного разу ви запитаєте нас: кого ми любимо більше — вас або маркетинг? Ми відповімо, що маркетинг, і ви нікуди не підете, бо у нас налагоджена CRMка та програма лояльності. Ще ми плануємо у цьому році IT, HR, FinTech, Security, ще один комунікаційний та великий бізнес-стендап 🍸🌟 А поки що готові показати вам другу партію фоток з “Обережно! Маркетинг”. Дякуємо ресторану PM Hall, де смачно і комфортно можна провести будь-який івент. Охоронний сервіс Венбест, що захищала нас від небезпечних жартів. Ukrainian Marketing Forum та особисто Iryna Bondarenko ❤️ Вдячні за надійне партнерство! Ваш Business Stand Up 🖋
  Перейти до відгуку
 • Jafarov Official Ua
  05/06/2022
  Час рухатись далі! Зустрівся з оновленим @venbest_ukraine Радий бачити цей бренд ще більш сучасним, зухвалим та сміливим. Та гордий, що вони завжди на сторожі всіх об’єктів. Навіть під час війни. Хоча, як вони кажуть – особливо під час війни!
  Перейти до відгуку
 • Liana Malinovska
  11/08/2021
  Каждый раз уезжая на гастроли, к родным или на отдых я не хочу переживать о том, что кто-то может забраться в квартиру или причинит какой-то вред.🙈 На сегодняшний день своё жилье, офис, дом да и самого себя можно защитить с помощью охранной фирмы. И нет, не пугайся! Это не стоит космических денег! Ты ведь каждый месяц оплачиваешь интернет, спортзал, походы в кино… Защитить себя так же просто и доступно!😌👌🏻 Венбест на рынке с 1991 года (в этом году, кстати, я родилась)😋 За это время компания заслужила большое доверие! На сегодняшний день более 83 868 объектов под их присмотром! Охранная компания Венбест Я делюсь профилем компании и предлагаю прямо сейчас ознакомиться с их услугами и задать все нужные вопросы. Берегите себя и близких, а так же не забывайте доверять исключительно профессионалам! ❤️🙏🏼
  Перейти до відгуку
 • lemberg_news.info
  01/09/2022
  З першого дня війни охоронна компанія “Венбест” продовжує надавати клієнтам послуги безпеки. В інтерв’ю для Lemberg News Георгій Тупчій, співзасновник компанії “Венбест”, розповів про управлінські рішення у перші дні війни, роботу на окупованих територіях, співробітників, які у лавах ЗСУ, а також наша команда влаштувала перевірку для охорони “Венбест”. Більше дивіться в інтерв‘ю😎Посилання в шапці профілю.
  Перейти на отзыв
Карта покриття

Наші офіси

Перевірити швидкість прибуття за адресою