Хто такий ВЕНБЕСТ?

Венбент піклується про безпеку своїх клієнтів вже понад 30 років. Допомагає кожному українцю відчувати впевненість у захисті усіх сфер життя. Турбується про особисту безпеку та спокій близьких, охороняє будинок, стежить за автомобілем, захищає бізнес.
 • Обʼєктів під охороною
 • Екіпажів охорони
 • Областей України
 • Оперативних співробітників
Наші Переваги

6 хвилин Швидкість прибуття патруля ВЕНБЕСТ

Середня швидкість прибуття патруля охорони 6 хвилин! ВЕНБЕСТ – використовує унікальний веб-сервіс, який розраховує прибуття екіпажу охорони до об’єкта з урахуванням міського трафіку. Завдяки цьому центр зони групи реагування та кількість екіпажів розрахована для швидкого та ефективного покриття.
Наші Переваги

Легальна зброя

Охоронці ВЕНБЕСТ носять і маю право на використання травматичної зброї (пристрій для відстрілу гумових куль), газові балончики ТЕРЕН-4 та з 24 лютого охоронний сервіс ВЕНБЕСТ отримав офіційно на баланс автоматичну зброю.
Наші Переваги

Пересування у комендантську годину

Усі екіпажі ВЕНБЕСТ мають право на пересування, патрулювання в комендантську годину, і в більшості регіонів укладено меморандуми з правоохоронними органами щодо забезпечення громадської безпеки та порядку на території регіону/міста.
Наші Переваги

Індивідуальний Сервісний Підхід до кожного клієнта

Ключовим для ВЕНБЕСТ є те, що ми охоронний сервіс! Ми дбаємо про безпеку та комфорт клієнта. Не стоїмо на місці, розвиваємо нові послуги та щодня працюємо над покращенням якості сервісу.
Наші Переваги

Сучасний Центр Моніторингу

6 сучасних центрів моніторингу аналогів яким немає в Україні. Кожен побудований за принципом максимального захисту від фізичного впливу, атак хакерів і людських факторів. Більш детально можна ознайомитись на сторінці центру моніторингу.
Клієнти

Нам довіряють 79980

Серед наших клієнтів банки, мережеві магазини, АЗК, поштові сервіси та багато інших, як великих, так і маленьких. Для кожного з них ми розробляли індвідуальні рішення з питань безпеки: системи охоронної сигналізації, протипожежного захиту, відеоспостереження, систем контролю та управління доступом, охорона автомобілів, фізична охорона та засоби індивідуальної безпези.
Всі клієнти
Галерея

Наша команда

Команда ВЕНБЕСТ це велика сімʼя
ЗАявка на консультацию

У вас возникли
вопросы?

Відгуки

Що про нас пишуть?

 • Ірина Островська
  19/08/2021
  В якому б куточку планети я не знаходилася, набагато приємніше і спокійніше знати, що найцінніше у безпеці😌 А безпеку краще довірити не сторожовому псу🐕 чи сусідам👫, а фахівцям своєї справи🚨🚔 З компанією Венбест я знайома вже не перший рік, цьому доказ особисте житло і наш FATUM. Тож всі мої концерти, тури, поїздки за кордон чи просто до батьків проходять без будь-яких хвилювань, а навпаки з повною впевненістю про надійний захист майна. За це я безмежно вдячна Венбест 🙏🏼
  Перейти до відгуку
 • Business Stand Up
  09/09/2021
  Одного разу ви запитаєте нас: кого ми любимо більше — вас або маркетинг? Ми відповімо, що маркетинг, і ви нікуди не підете, бо у нас налогоджена CRMка та програма лояльності. Ще ми плануємо у цьому році IT, HR, FinTech, Security, ще один коммунікаційний та великий бізнес-стендап 🍸🌟 А поки що готові показати вам другу партію фоток з “Обережно! Маркетинг”. Дякуємо ресторану PM Hall, де смачно і комфортно можно провести будь-який івент. Охранная компания Венбест, що захищала нас від небезпечних жартів. Ukrainian Marketing Forum та особисто Iryna Bondarenko ❤️ Вдячні за надійне партнерство! Ваш Business Stand Up 🖋
  Перейти до відгуку
 • Jafarov Official Ua
  05/06/2022
  Час рухатись далі! Зустрівся з оновленим @venbest_ukraine Радий бачити цей бренд ще більш сучасним, зухвалим та сміливим. Та гордий, що вони завжди на сторожі всіх об’єктів. Навіть під час війни. Хоча, як вони кажуть – особиливо під час війни!
  Перейти до відгуку
 • Liana Malinovska
  11/08/2021
  Каждый раз уезжая на гастроли, к родным или на отдых я не хочу переживать о том, что кто-то может забраться в квартиру или причинит какой-то вред.🙈 На сегодняшний день своё жилье, офис, дом да и самого себя можно защитить с помощью охранной фирмы. И нет, не пугайся! Это не стоит космических денег! Ты ведь каждый месяц оплачиваешь интернет, спортзал, походы в кино… Защитить себя так же просто и доступно!😌👌🏻 Венбест на рынке с 1991 года (в этом году, кстати, я родилась)😋 За это время компания заслужила большое доверие! На сегодняшний день более 83 868 объектов под их присмотром! Охранная компания Венбест Я делюсь профилем компании и предлагаю прямо сейчас ознакомиться с их услугами и задать все нужные вопросы. Берегите себя и близких, а так же не забывайте доверять исключительно профессионалам! ❤️🙏🏼
  Перейти до відгуку
 • lemberg_news.info
  01/09/2022
  З першого дня війни охоронна компанія “Венбест” продовжує надавати клієнтам послуги безпеки. В інтерв’ю для Lemberg News Георгій Тупчій, співзасновник компанії “Венбест”, розповів про управлінські рішення у перші дні війни, роботу на окупованих територіях, співробітників, які у лавах ЗСУ, а також наша команда влаштувала перевірку для охорони “Венбест”. Більше дивіться в інтерв‘ю😎Посилання в шапці профілю.
  Перейти на отзыв
Карта покриття

Наши офисы

Перевірити швидкість прибуття за адресою