Наші послуги в Житомирі

Охоронні послуги

Венбест забезпечує повний спектр послуг з безпеки для квартир, приватних будинків, житлових комплексів та котеджних містечок. Ми маємо унікальні сервіси, з якими забезпечуємо найвищу швидкість обробки тривог та прибуття екіпажу охорони.
Детальніше
Наші послуги

Охорона бізнесу

Нам довіряють міжнародні та національні бренди, міжнародні інституції та місії, понад 60% усієї банківської сфери України. ВЕНБЕСТ — це понад 30 років досвіду. Ми знаємо, як убезпечити Ваш бізнес, як від зовнішніх загроз, так і від внутрішніх.
Детальніше
Наші послуги

Охорона авто

Супутникові протиугінні системи ВЕНБЕСТ — унікальна послуга, яка забезпечує безпеку авто та пасажирів 24/7. Багаторівнева протиугінна система унеможливлює викрадення, а Центр Моніторингу тривог у зв’язці з екіпажами охорони ВЕНБЕСТ забезпечує моментальну реакцію.
Докладніше
Наші послуги

Фізична охорона

У нас висококваліфікований персонал, який проходить прискіпливий відбір для виконання будь-яких завдань: – Персональна охорона – Супровід – Інкасація – Постова охорона
Детальніше
Наші послуги

Захист – мобільна тривожна кнопка

Викликати екіпаж охорони так само просто, як і таксі. Додаток визначає Вашу локацію, переміщення, та передає дані патрулю охорони ВЕНБЕСТ в режимі реального часу.
Детальніше
Наші послуги

Що ми надаємо?

Мобільна тривожна кнопка- ЗАХИСТ
При натисканні на кнопку “АКТИВУВАТИ”, програма максимально точно визначає вашу геопозицію і відправляє тривоги на три найближчих патрулі, що забезпечує швидке прибуття екіпажу охорони ВЕНБЕСТ.
Детальніше
Наші Переваги

6 хвилин – час прибуття патруля ВЕНБЕСТ

Середній час прибуття патруля охорони 6 хвилин! ВЕНБЕСТ використовує унікальний веб-сервіс, який розраховує прибуття екіпажу охорони до об’єкта з урахуванням міського трафіку. Завдяки цьому центри зон групи реагування та кількість екіпажів розраховані для швидкого та ефективного прибуття до обʼєктів.
Наші Переваги

Легальна зброя

Охоронники ВЕНБЕСТ мають право на використання та можуть застосовувати травматичну зброю (пристрій для відстрілу гумових куль), газові балончики ТЕРЕН-4.
Наші Переваги

Пересування у комендантську годину

Усі екіпажі ВЕНБЕСТ мають право на пересування, патрулювання в комендантську годину, і в більшості регіонів укладено меморандуми з правоохоронними органами щодо забезпечення громадської безпеки та порядку на території регіону/міста.
Наші Переваги

Індивідуальний підхід до кожного клієнта

Ключовим для ВЕНБЕСТ є те, що ми охоронний сервіс! Ми дбаємо про безпеку та комфорт клієнта. Не стоїмо на місці, розвиваємо нові послуги та щодня працюємо над покращенням якості сервісу.
Наші Переваги

Сучасний Центр Моніторингу

6 сучасних центрів моніторингу аналогів яким немає в Україні. Кожен побудований за принципом максимального захисту від фізичного впливу, атак хакерів і людських факторів. Більш детально можна ознайомитись на сторінці центру моніторингу.
Геозона

Перевір зону покриття за адресою

geofence_bg
Як ми працюємо

Наш підхід

1. Формуєте заявку
Скористайтеся зручною для вас формою зв’язку для формування заявки на підключення.
2. Очікуєте дзвінка
Фахівець із систем безпеки зв’яжеться з Вами для уточнення деталей та складе індивідуальну комерційну пропозицію під Ваші потреби.
3. Монтаж і підключення
У 90% монтаж та підключення систем безпеки проводимо наступного дня після отримання заявки.
4. Все Ваше найцінніше – в безпеці!
Ви отримуєте персонального менеджера, який оперативно зможе відповісти на всі питання, доступ в особистий кабінет і гарантовану безпеку 24/7
 • 1. Формуєте заявку

  Скористайтеся зручною для вас формою зв’язку для формування заявки на підключення.

 • 2. Очікуєте дзвінка

  Фахівець із систем безпеки зв’яжеться з Вами для уточнення деталей та складе індивідуальну комерційну пропозицію під Ваші потреби.

 • 3. Монтаж і підключення

  У 90% монтаж та підключення систем безпеки проводимо наступного дня після отримання заявки.

 • 4. Все Ваше найцінніше – в безпеці!

  Ви отримуєте персонального менеджера, який оперативно зможе відповісти на всі питання, доступ в особистий кабінет і гарантовану безпеку 24/7

Заявка на консультацію

У вас виникли запитання?

Забезпечення безпеки – це другий рівень піраміди потреб людини, який знаходиться відразу над базовими потребами в їжі та сні. З урахуванням неспокійної обстановки людям важливо почуватися під охороною професіоналів. Важливо забезпечити захист життя та здоровʼя близьких і те, що дорого з матеріальної точки зору: нерухомого та рухомого майна, бізнесу.

Успішно вирішувати ці та інші завдання, пов’язані з безпекою, дозволяють послуги охоронної агенції ВЕНБЕСТ. Наша компанія з’явилася на рік незалежності України. Вже три десятки років ми забезпечуємо безпеку українців та їхнього майна, застосовуємо технології власного виробництва для захисту та відпрацьовані до автоматизму алгоритми дій у разі загроз.

На озброєнні ми маємо все, що потрібно для всебічного надання послуг з охорони людей та об’єктів:

 • співробітники з досвідом роботи в силових відомствах;
 • понад півтисячі мобільних екіпажів миттєвого реагування;
 • авторське бездротове обладнання «Дунай».

Серед корпоративних клієнтів – ПриватБанк, Нова Пошта, Eva, АТБ, Фокстрот, Сушія та інші компанії. Пропонуємо ознайомитись з послугами охорони у Києві та інших великих населених пунктах країни, які пропонує наша компанія.

Більше 30 років на варті безпеки українців

ВЕНБЕСТ – це найбільша українська недержавна компанія, яка займається наданням охоронних послуг для приватних осіб та власників бізнесу, а також захищає від крадіжок та псування особисте майно громадян, включно з будинками та автомобілями.

До переліку наших послуг входять:

 1. Технічна та фізична охорона об’єктів.
 2. Супровід осіб та цінних вантажів при переміщенні територією України.
 3. Моніторинг автотранспорту за допомогою GPS-навігації.
 4. Робота груп мобільного реагування в режимі 24/7.

Серед послуг охоронної компанії «ВЕНБЕСТ» – проєктування, монтаж, налагодження, обслуговування та ремонт систем безпеки об’єктів.

Також організуємо безпеку учасників під час проведення масових заходів у приміщеннях та на відкритому повітрі, включно з конференціями та фестивалями.

Охорона квартир, котеджів, дачних будинків

Власники житлової нерухомості можуть замовити послуги охорони зі встановленням дротової або бездротової системи сигналізації та датчиків, які будуть підключені до центрального пульта охорони.

Після монтажу та налагодження модулі захисної сигналізації знаходяться під цілодобовим контролем апаратури пультів спостереження. Пультове обладнання отримує інформацію про стан об’єкта завдяки даним, що передають:

 • інфрачервоний сенсор та/або мікрохвильовий сенсор – реагує на рухи у приміщеннях;
 • датчики розбиття скла – контролюють цілісність віконних та дверних отворів.
 • герконові електромеханічні пристрої – для контролю відкриття вікон, дверей та гаражних воріт.

Базову комплектацію можна доповнити пожежною сигналізацією, датчиками тепла, диму, витоку побутового газу, датчиками затоплення. Вмикати та вимикати сигналізацію власник може безпосередньо на обʼєкті та за допомогою мобільного додатку.

Охорона комерційних об’єктів та бізнесу

До переліку послуг охоронного підприємства «ВЕНБЕСТ» для власників комерційних підприємств входять:

 • цілодобовий моніторинг системи охоронної сигналізації;
 • профілактичне патрулювання об’єкта;
 • фізична охорона силами співробітників, які попереджають крадіжки та порушення громадського порядку;
 • організація перепусткового режиму, до якого входить контроль в’їзду та виїзду транспорту на територію підприємства, видача перепусток працівникам, проведення інструктажу з техніки безпеки.

Скористатися цими та іншими послугами охоронної компанії ВЕНБЕСТ можуть власники та керівники офісів, складів, виробничих підприємств, магазинів та торгових центрів, об’єктів державного управління, тощо.

Охорона автомобілів

Ми надаємо послуги технічної охорони для всіх видів транспорту, включно з легковими автомобілями, мікроавтобусами, мотоциклами, а також вантажною, сільськогосподарською та будівельною технікою.

У нашому розпорядженні є кілька варіантів супутникових автосигналізацій для вирішення певних завдань власників транспорту:

 1. Система з радіоміткою – окрім самої мітки комплекс включає іммобілайзер, прилад для звукового повідомлення тривоги, дротову кнопку тривоги. Така система дозволяє блокувати рух викраденого автомобіля, а керувати всіма опціями можна за допомогою мобільного додатка.
 2. Сигналізація з пін-кодом. Сервісні роботи з обслуговування та оптимізації такої системи можливі без її демонтажу. Активація здійснюється за допомогою спеціального ключа, а деактивація – шляхом проходження аутентифікації за допомогою пін-коду.
 3. Радіомаячок «Слід». Встановлюється в затишному місці в салоні автомобіля. Пристрій працює за заданим графіком. У разі угону транспорту маячок повідомляє про його місцезнаходження з точністю до 5 метрів.

До пакету послуг позавідомчої охорони входять інформаційна підтримка водіїв, виклик та координація служб екстреного реагування в разі форс-мажору.

Персональна охорона людей

Ми забезпечуємо охорону людей за допомогою супутникового моніторингу

 • персональних трекерів – пристроїв із вбудованими акселерометром та гіроскопом, а також опціями управління геозонами та передачі тривожного сигналу;
 • мобільного додатка з кнопкою тривоги – передає дані про місцеперебування на місцевості та має ряд функцій трекера.

Вартість охоронних послуг у Києві та інших містах

При наданні професійних послуг охорони ми намагаємося, щоб їхня ціна була доступна якомога ширшому колу клієнтів, які дбають про свою безпеку. Тому в спеціальному розділі сайту зібрано всі актуальні акційні пропозиції. Також ви можете зв’язатись з менеджерами, які порадять оптимальну програму з урахуванням вашого бюджету.

Ми не можемо захиститися від усіх небезпек навколишнього світу. Але в наших силах забезпечити охорону близьких, особистого майна чи бізнесу за допомогою професіоналів. Співробітники «ВЕНБЕСТ» готові стати на варту вашої безпеки.