Назад в блог

Немає світла — є рішення!

calendar 8.27.2022

Ситуація з енергопостачанням в Україні налагоджується, але завжди є ризик відключення електрики

Ситуація з енергопостачанням в Україні налагоджується, але завжди є ризик вимкнення. Ось декілька рішень для вашої безпеки:

Сучасні системи охорони можуть працювати від 6 до 24 годин від внутрішніх акумуляторів. При віялових відключеннях цього запасу достатньо, якщо акумулятори заряджені на 100% і не мають деградації. Але в реальних умовах акумулятори не завжди встигають зарядитися між відключеннями, батарея зношується.

Ми пропонуємо своїм клієнтам кілька рішень резервного живлення як бюджетні, так і більш комфортні.

  1. Акумулятори збільшеної місткості

Найвигідніше рішення це додатковий акумулятор збільшеної ємності.

Вартість рішення:

Акумулятор – від 1500 до 3000 грн

Зарядна станція – від 1300 грн

Кабель резервного харчування – від 700 грн

Перевага та недоліки:

До переваг можемо віднести це бюджет та тривалість роботи охоронної системи збільшується від 120 годин (час роботи залежить від кількості датчиків та ємності акумулятора). До мінусів – естетичний зовнішній вигляд та час повного заряду акумулятора 8-10 годин.

2. Зарядні станції

На сьогодні у продажу є як імениті бренди, так і їх менш відомі аналоги. Залежно від бренду та ємності можна підібрати станцію під ваші потреби. Ми можемо порадити зарядні станції, з якими стикалися:

Вартість рішення:

Jackery – від 9 000 грн

Ecoflow – від 13 000 грн

Flashfish – від 12 00 грн

До переваг можемо віднести простота використання, естетичний зовнішній, можливість підключення іншої техніки та тривалість

3. Генератор

Генератори ми рекомендуємо використовувати для приватних будинків або окремих будівель, де до їхніх завдань буде входити не тільки резервне харчування охоронної системи, а й харчування важливої техніки, освітлення. Генератори необхідно підбирати за необхідною потужністю.

Вартість рішення:

Інверторні генератори – від 10 000 грн, це найменші та портативні генератори.

Стаціонарні генератори – від 10 000 грн і вище залежно від потужності.

Перевага генератора в безперебійній тривалій роботі, можливість електропостачання всього об’єкта та можливість автоматичного переходу на живлення від генератора та назад. Мінуси генераторів в обслуговуванні, вартості палива, шумі, вихлопі.