Фізична охорона

Охорона інкасації

Охорона інкасації охоронним сервісом ВЕНБЕСТ це впевненість у безпеці. Маємо великий досвід в послугах з охорони інкасації як банків, так і не великих підприємств.
  • Досвід
    Супроводження здійснюють чинні охоронці ВЕНБЕСТ з досвідом та відповідними навичками
  • Зброя
    Для виконання поставлених завдань з охорони, співробітник ВЕНБЕСТ має відповідні завданню спец. засоби та зброю.
  • Контроль
    Супроводження здійснюється під контролем чергової частини, маршрут та місцеперебування авто та охоронців відстежується в онлайн режимі
Фізична охорона

Підготовка

Усі співробітники фізичного блоку охоронного сервісу ВЕНБЕСТ проходять спеціальну підготовку. Це і змішані єдиноборства та правова підготовка. Підготовка проходить у власному центрі підготовки охоронців який має 3-й рівень державної акредитації
Фізична охорона

Досвід

Залежно від завдань охорони об’єкти, охоронці мають досвід від 1 року.
Фізична охорона

Зброя

При необхідності охоронці можуть бути з травматичною, вогнепальною зброєю або іншими спеціальними засобами для виконання завдань з охорони об’єкта.
Фізична охорона

Контроль

Для забезпечення ефективного захисту контроль – найважливіший аспект! ВЕНБЕСТ розробив схему та програмне забезпечення контролю фізичної охорони, що виключає вплив людського фактора:
– Оснащуємо охоронців GPS трекерами та відстежуємо їх пересування по об’єкту
– Розміщуємо NFC мітки за заданим маршрутом перевірки охоронцем
– Перевірка постів охорони патрулем ВЕНБЕСТ
– Згідно з графіком, кожному охоронцеві телефонує чергова частина
Фізична охорона

Вивчення обʼєкту

Для надання якісної послуги фізичної охорони об’єкта ми проводимо його обстеження та разом з клієнтом розробляємо концепцію охорони.
ЗАявка на консультацію

Замовити охорону

Клієнти

Нам довіряють

Серед наших клієнтів банки, мережеві магазини, АЗК, поштові сервіси та багато інших, як великих, так і маленьких. Для кожного з них ми розробляли індивідуальні рішення з питань безпеки: системи охоронної сигналізації, протипожежного захисту, відеоспостереження, систем контролю та управління доступом, охорона автомобілів, фізична охорона та засоби індивідуальної безпеки.
Всі клієнти
ЗАявка на консультацію

Замовити охорону

Компанія «ВЕНБЕСТ» організує професійний супровід інкасації як великих банків, так і невеликих фінансових організацій. Процедура здійснюється силами досвідчених охоронців, які мають необхідні навички для знешкодження зловмисників та запобігання виникненню позаштатних ситуацій. Також у розпорядженні охоронців є необхідні спеціальні засоби та зброя.

Під час проведення охорони інкасації співробітники тримають постійний зв’язок із черговою частиною, щоб у разі потреби оперативно отримати підкріплення. А поточне розташування та маршрут руху автомобіля відстежуються в режимі реального часу.

Переваги компанії «ВЕНБЕСТ»

Кожен охоронець супроводу інкасації не тільки регулярно проходить тренування для підтримки гарної фізичної форми, але й має навички рукопашного бою. А також вміє поводитися як з травматичною, так і з вогнепальною зброєю.

Ми працюємо в Україні понад 30 років, що дало змогу отримати необхідний досвід для надання повного комплексу охоронно-захисних послуг. І це не тільки охорона інкасації, а й:

Також ми виготовляємо власне обладнання «Дунай», яке відповідає суворим вимогам до охоронних пристроїв.

Нам довіряють багато великих компаній, оскільки ми несемо матеріальну відповідальність за якість послуг. Серед клієнтів – ПриватБанк, IdeaBank, Ощадбанк, OTP Bank, банк Credit Agricole Ukraine. Телефонуйте, щоб замовити охорону інкасації або іншу послугу, пов’язану із безпекою.