Охорона котеджних містечок в Харкові

Венбест забезпечує повний спектр послуг з безпеки для котеджних містечок. Ми маємо унікальні сервіси з якими надаємо найвищу швидкість обробки тривог та прибуття екіпажу охорони.
від 559 грн/міс
alt
Наші Переваги

6 хвилин Швидкість прибуття патруля ВЕНБЕСТ

Середня швидкість прибуття патруля охорони 6 хвилин! ВЕНБЕСТ – використовує унікальний веб-сервіс, який розраховує прибуття екіпажу охорони до об’єкта з урахуванням міського трафіку. Завдяки цьому центр зони групи реагування та кількість екіпажів розрахована для швидкого та ефективного покриття
Наші Переваги

Легальна зброя

Охоронці ВЕНБЕСТ носять і маю право на використання травматичної зброї (пристрій для відстрілу гумових куль), газові балончики ТЕРЕН-4 та з 24 лютого охоронний сервіс ВЕНБЕСТ отримав офіційно на баланс автоматичну зброю.
Наші Переваги

Пересування у комендантську годину

Усі екіпажі ВЕНБЕСТ мають право на пересування, патрулювання в комендантську годину, і в більшості регіонів укладено меморандуми з правоохоронними органами щодо забезпечення громадської безпеки та порядку на території регіону/міста.
Наші Переваги

Індивідуальний Сервісний Підхід до кожного клієнта

Ключовим для ВЕНБЕСТ є те, що ми охоронний сервіс! Ми дбаємо про безпеку та комфорт клієнта. Не стоїмо на місці, розвиваємо нові послуги та щодня працюємо над покращенням якості сервісу.
Наші Переваги

Сучасний Центр Моніторингу

6 сучасних центрів моніторингу аналогів яким немає в Україні. Кожен побудований за принципом максимального захисту від фізичного впливу, атак хакерів і людських факторів. Більш детально можна ознайомитись на сторінці центру моніторингу.
Охорона Житла

Як захистити житло?

Для захисту житла та сім’ї звертайтесь до охоронного сервісу ВЕНБЕСТ. Фахівці ВЕНБЕСТ проведуть обстеження житла на можливі точки проникнення, дадуть рекомендації та запропонують найкращі варіанти захисту під ваші потреби.
 • Встановлення сигналізацій
  Монтаж наступного дня після звернення, без вихідних.
 • Моніторинг 24/7
  Моніторинг об’єкта з дня встановлення сигналізації, у найсучаснішому центрі моніторингу.
 • 566 екіпажів охорони
  Найбільша кількість екіпажів охорони по Україні
 • Матеріальна відповідальність
  Несемо матеріальну відповідальність за якість послуг, що надаються
 • Сервісне обслуговування
  Сервісне обслуговування охоронних систем
чому ВЕНБЕСТ?

Ключові переваги

 • 6 хвилин

  Середній час прибуття екіпажу охорони ВЕНБЕСТ

 • 566 екіпажів охорони

  Найбільша кількість екіпажів з покриттям по всій Україні

 • Центр Моніторингу

  Надсучасні центри моніторингу з багаторівневим захистом та резервуванням

 • Нам довіряють

  Під охороною Венбест провідні Українські та Міжнародні компанії, які мають найсуворіші вимоги до охорони і які ми сумлінно виконуємо.

Клієнти

Нам довіряють

Серед наших клієнтів банки, мережеві магазини, АЗК, поштові сервіси та багато інших, як великих, так і маленьких. Для кожного з них ми розробляли індивідуальні рішення з питань безпеки: системи охоронної сигналізації, протипожежного захисту, відеоспостереження, систем контролю та управління доступом, охорона автомобілів, фізична охорона та засоби індивідуальної безпеки.
Всі клієнти
Заявка на консультацію

У вас виникли запитання?

Охорона котеджних селищ в Харкові

Професійна охорона котеджних селищ у Харкові – це можливість користуватись сучасними методами забезпечення безпеки. Передові охоронні системи та технології допоможуть зберегти здоров’я та життя мешканців, захистити майно. Організація охорони котеджного селища виконується у кілька етапів:

 1. Аналіз об’єкту.
 2. Розробка проекту охоронної системи.
 3. Затвердження проекту клієнтом.
 4. Монтаж обладнання, налаштування параметрів, тестування роботи.

Охорона дачних селищ ускладнена через віддаленість від населених пунктів. На території відсутні відділи поліції, які провокують зловмисників на протиправні дії. Запобігти правопорушенням допоможе професійна охорона селища. Способи протидії потенційним загрозам:

 • Монтаж систем відеоспостереження. За допомогою камер можна 24 години на добу контролювати всі процеси, що відбуваються на території об’єкта.
 • Тривожна сигналізація. При спробі несанкціонованого проникнення на об’єкт система передає сигнал на пульт диспетчера. Після отримання сповіщення про надзвичайну ситуацію група реагування виїжджає до місця події.
 • Фізична охорона. Бригада співробітників постійно чергує на території селища.
 • СКУД (контрольно-пропускний режим). Система призначена для контролю доступу на об’єкт. На територію потрапляють люди, які пройшли процедуру ідентифікації.

Сучасні охоронні системи оснащуються чутливими датчиками, які реагують на найменші зовнішні дії та зміни. Датчик запустить сигналізацію, якщо розбите вікно, відчинені двері, у разі механічних впливів – ударів та вібрацій. Основні функції охоронних систем:

 • Запобігання несанкціонованому доступу на територію об’єкта.
 • Контроль за дотриманням порядку.
 • Екстрене реагування на спроби злому та крадіжки майна.
 • Оповіщення та вжиття заходів у разі надзвичайних ситуацій – пожежа, витік газу, збій у роботі охоронних та комунальних систем.

Охоронні пристрої інтегруються в систему «розумний дім». У цьому випадку власник отримує можливість дистанційно зачиняти та відчиняти ворота, замикати та відмикати дверні замки, блокувати вікна, вимикати та вмикати світло.

Причини звернутися до нашої компанії

Компанія «ВЕНБЕСТ» пропонує комплекс послуг із забезпечення безпеки фізичних осіб та об’єктів. Понад 30 років виробляємо, встановлюємо та обслуговуємо охоронні системи різного типу та ступеня складності. Наші послуги:

У штаті співробітники з досвідом роботи в силових структурах. Підбираємо оптимальні технічні рішення з урахуванням особливостей об’єкта та поставлених завдань.