Охорона житлових комплексів в Харкові

Венбест забезпечує повний спектр послуг з безпеки для житлових комплексів. Ми маємо унікальні сервіси з якими надаємо найвищу швидкість обробки тривог та прибуття екіпажу охорони.
від 559 грн/міс
alt
Наші Переваги

6 хвилин Швидкість прибуття патруля ВЕНБЕСТ

Середня швидкість прибуття патруля охорони 6 хвилин! ВЕНБЕСТ – використовує унікальний веб-сервіс, який розраховує прибуття екіпажу охорони до об’єкта з урахуванням міського трафіку. Завдяки цьому центр зони групи реагування та кількість екіпажів розрахована для швидкого та ефективного покриття
Наші Переваги

Легальна зброя

Охоронці ВЕНБЕСТ носять і маю право на використання травматичної зброї (пристрій для відстрілу гумових куль), газові балончики ТЕРЕН-4 та з 24 лютого охоронний сервіс ВЕНБЕСТ отримав офіційно на баланс автоматичну зброю.
Наші Переваги

Пересування у комендантську годину

Усі екіпажі ВЕНБЕСТ мають право на пересування, патрулювання в комендантську годину, і в більшості регіонів укладено меморандуми з правоохоронними органами щодо забезпечення громадської безпеки та порядку на території регіону/міста.
Наші Переваги

Індивідуальний Сервісний Підхід до кожного клієнта

Ключовим для ВЕНБЕСТ є те, що ми охоронний сервіс! Ми дбаємо про безпеку та комфорт клієнта. Не стоїмо на місці, розвиваємо нові послуги та щодня працюємо над покращенням якості сервісу.
Наші Переваги

Сучасний Центр Моніторингу

6 сучасних центрів моніторингу аналогів яким немає в Україні. Кожен побудований за принципом максимального захисту від фізичного впливу, атак хакерів і людських факторів. Більш детально можна ознайомитись на сторінці центру моніторингу.
Охорона Житла

Як захистити житло?

Для захисту житла та сім’ї звертайтесь до охоронного сервісу ВЕНБЕСТ. Фахівці ВЕНБЕСТ проведуть обстеження житла на можливі точки проникнення, дадуть рекомендації та запропонують найкращі варіанти захисту під ваші потреби.
 • Встановлення сигналізацій
  Монтаж наступного дня після звернення, без вихідних.
 • Моніторинг 24/7
  Моніторинг об’єкта з дня встановлення сигналізації, у найсучаснішому центрі моніторингу.
 • 566 екіпажів охорони
  Найбільша кількість екіпажів охорони по Україні
 • Матеріальна відповідальність
  Несемо матеріальну відповідальність за якість послуг, що надаються
 • Сервісне обслуговування
  Сервісне обслуговування охоронних систем

Акційні пропозиції ВЕНБЕСТ

Монтаж та 2 місяці охорони БЕЗКОШТОВНО
Під час війни запит на встановлення сигналізації є як ніколи актуальним. “Венбест” пропонує охорону на найвигідніших умовах: – Сучасний та найпопулярніший бездротовий комплект сигналізації Ajax всього за 8399 грн. – Надійний та бюджетний дротовий комплект Дунай 4L – 5999 грн. В обох пропозиціях монтаж та два місяці охорони йдуть у подарунок. Не нехтуйте своєю безпекою. “Венбест” – завжди поруч.
 • Безкоштовне підключення
 • 2 місяці охорони в подарунок
 • Вигідна ціна на придбання
Всі акційні пропозиції
чому ВЕНБЕСТ?

Ключові переваги

 • 6 хвилин

  Середній час прибуття екіпажу охорони ВЕНБЕСТ

 • 566 екіпажів охорони

  Найбільша кількість екіпажів з покриттям по всій Україні

 • Центр Моніторингу

  Надсучасні центри моніторингу з багаторівневим захистом та резервуванням

 • Нам довіряють

  Під охороною Венбест провідні Українські та Міжнародні компанії, які мають найсуворіші вимоги до охорони і які ми сумлінно виконуємо.

Клієнти

Нам довіряють

Серед наших клієнтів банки, мережеві магазини, АЗК, поштові сервіси та багато інших, як великих, так і маленьких. Для кожного з них ми розробляли індивідуальні рішення з питань безпеки: системи охоронної сигналізації, протипожежного захисту, відеоспостереження, систем контролю та управління доступом, охорона автомобілів, фізична охорона та засоби індивідуальної безпеки.
Всі клієнти
Заявка на консультацію

У вас виникли запитання?

Охорона житлових комплексів в Харкові

Охорона житлових комплексів у Харкові – комплексна послуга, спрямована на забезпечення безпеки мешканців. Найнадійніший замок не перешкода для досвідченого зловмисника. Додаткові заходи захисту допоможуть зберегти здоров’я, життя та майно.

Особливості та види охоронних систем

Охорона житлового комплексу передбачає різнобічний та багаторівневий захист. Під час проектування систем безпеки враховують фактори:

 • Конструкційні особливості будівництва.
 • Розміри прилеглої території.
 • Необхідний рівень захисту.

Вартість охорони багатоквартирного будинку залежить від виду та ступеня складності охоронних систем. На ціну впливають фактори: кількість КПП, кількість встановлених камер відеоспостереження, датчиків, домофонів та іншого обладнання.

Види та способи захисту об’єкта:

 • Системи відеоспостереження. Дозволяють контролювати всі процеси, що відбуваються у приміщеннях загального користування в будівлі та на навколишній території. Контроль ведеться 24 години на добу.
 • Тривожна сигналізація. Система спрацьовує за спроби несанкціонованого проникнення на об’єкт. Сигнал надходить на пульт диспетчера, після чого до місця пригоди виїжджає група реагування.
 • Фізична охорона. Співробітники охоронної компанії постійно чергують у будівлі.
 • СКУД. Система контрольованого доступу на об’єкт. Щоб потрапити всередину, потрібно пройти процедуру ідентифікації.
 • Комплекс інженерно-технічних рішень (запірні механізми, блокатори). Основне завдання – протистояння злому та несанкціонованому проникненню.

При організації охорони багатоквартирних будинків у Харкові передбачена можливість інтеграції охоронних пристроїв у систему «розумний дім». У цьому випадку власники квартир можуть дистанційно відчиняти та зачиняти ворота або вхідні двері, блокувати запірні конструкції на вікнах та балконах, вимикати світло.

Охоронні системи складаються з контролерів, камер відеоспостереження та датчиків, які реагують на будь-які зовнішні дії – звуки розбитого скла, удари, вібрацію, відчинення дверей. Контролери керують усіма робочими процесами. До системи сигналізації входять звукові та світлові пристрої, що сповіщають про надзвичайну ситуацію, а також ті, що блокують вікна, двері та ворота.

Причини звернутися до нашої компанії

Компанія «ВЕНБЕСТ» понад 30 років проектує, встановлює та обслуговує охоронні системи. У штаті професійні співробітники з досвідом роботи в силових структурах. Основні види послуг:

Підберемо оптимальні технічні рішення з урахуванням поставлених завдань. Встановлюємо та обслуговуємо охоронні системи власного виробництва та виготовлені на підприємствах наших партнерів.