Охорона бізнесу в Харкові

Охорона бізнесу — один з основних напрямків у портфелі клієнтів ВЕНБЕСТ. Нам довіряють міжнародні та національні компанії України.
від 559 грн/міс
alt
Наші Переваги

6 хвилин Швидкість прибуття патруля ВЕНБЕСТ

Середня швидкість прибуття патруля охорони 6 хвилин! ВЕНБЕСТ – використовує унікальний веб-сервіс, який розраховує прибуття екіпажу охорони до об’єкта з урахуванням міського трафіку. Завдяки цьому центр зони групи реагування та кількість екіпажів розрахована для швидкого та ефективного покриття
Наші Переваги

Легальна зброя

Охоронці ВЕНБЕСТ носять і маю право на використання травматичної зброї (пристрій для відстрілу гумових куль), газові балончики ТЕРЕН-4 та з 24 лютого охоронний сервіс ВЕНБЕСТ отримав офіційно на баланс автоматичну зброю.
Наші Переваги

Пересування у комендантську годину

Усі екіпажі ВЕНБЕСТ мають право на пересування, патрулювання в комендантську годину, і в більшості регіонів укладено меморандуми з правоохоронними органами щодо забезпечення громадської безпеки та порядку на території регіону/міста.
Наші Переваги

Індивідуальний Сервісний Підхід до кожного клієнта

Ключовим для ВЕНБЕСТ є те, що ми охоронний сервіс! Ми дбаємо про безпеку та комфорт клієнта. Не стоїмо на місці, розвиваємо нові послуги та щодня працюємо над покращенням якості сервісу.
Наші Переваги

Сучасний Центр Моніторингу

6 сучасних центрів моніторингу аналогів яким немає в Україні. Кожен побудований за принципом максимального захисту від фізичного впливу, атак хакерів і людських факторів. Більш детально можна ознайомитись на сторінці центру моніторингу.
Охорона бізнесу

Захист бізнесу

Залежно від напряму комерційної діяльності існують особливості, які ми знаємо та зробимо найкращі рішення для вашого підприємства.
 • Встановлення сигналізацій
  Монтаж наступного дня після звернення, без вихідних.
 • Моніторинг 24/7
  Моніторинг об’єкта з дня встановлення сигналізації, у найсучаснішому центрі моніторингу.
 • 566 екіпажів охорони
  Найбільша кількість екіпажів охорони по Україні
 • Матеріальна відповідальність
  Несемо матеріальну відповідальність за якість послуг, що надаються
 • Сервісне обслуговування
  Сервісне обслуговування охоронних систем
Додаткові послуги

Послуги, які можуть посилити охорону підприємства

Для максимального захисту комерційних обʼєктів вас можуть зацікавити додаткові наші послуги

Акційні пропозиції

Монтаж та 2 місяці охорони БЕЗКОШТОВНО
Під час війни запит на встановлення сигналізації є як ніколи актуальним. “Венбест” пропонує охорону на найвигідніших умовах: – Сучасний та найпопулярніший бездротовий комплект сигналізації Ajax всього за 8399 грн. – Надійний та бюджетний дротовий комплект Дунай 4L – 5999 грн. В обох пропозиціях монтаж та два місяці охорони йдуть у подарунок. Не нехтуйте своєю безпекою. “Венбест” – завжди поруч.
 • Безкоштовне підключення
 • 2 місяці охорони в подарунок
 • Вигідна ціна на придбання
Всі акційні пропозиції
чому ВЕНБЕСТ?

Ключові переваги

 • 6 хвилин

  Середній час прибуття екіпажу охорони ВЕНБЕСТ

 • 566 екіпажів охорони

  Найбільша кількість екіпажів з покриттям по всій Україні

 • Центр Моніторингу

  Надсучасні центри моніторингу з багаторівневим захистом та резеревуванням

 • Нам довіряють

  Під охороною Венбест провідні Українські та Міжнародні компанії, які мають найсуворіші вимоги до охорони і які ми сумлінно виконуємо.

Клієнти

Нам довіряють

Серед наших клієнтів банки, мережеві магазини, АЗК, поштові сервіси та багато інших, як великих, так і маленьких. Для кожного з них ми розробляли індивідуальні рішення з питань безпеки: системи охоронної сигналізації, протипожежного захисту, відеоспостереження, систем контролю та управління доступом, охорона автомобілів, фізична охорона та засоби індивідуальної безпеки.
Всі клієнти
Заявка на консультацію

Є питання?

Охорона бізнесу у Харкові

Небезпеку для підприємств може становити крадіжки, хуліганство та навіть навмисне шкідництво. З підвищенням рівня спостережного та сигнального обладнання багато власників вважають за краще обходитися технікою, але це докорінно неправильне рішення. Участь людини в ланцюжку підвищує точність та швидкість реакції, охорона бізнесу в Харкові вийде на новий щабель.

Особливості охорони підприємств

Комерційні об’єкти розрізняються за розміром, відвідуваністю та десятками інших показників. Охорона малого бізнесу радикально відрізняється, наприклад, від служби безпеки великого торгового центру, і це слід враховувати під час замовлення. Компанія «ВЕНБЕСТ» пропонує такі різновиди послуг:

 • Встановлення відеоспостереження та регулярне обслуговування системи.
 • Сигналізація для вікон, дверей, особливо важливих приміщень.
 • Система автоматичного контролю доступу
 • Відстеження показань датчиків та камер охоронцем на центральному пульті.
 • Організація пожежної безпеки та датчиків затоплення.
 • Фізична охорона приміщень, периметра та території навколо будівлі.
 • Негайна реакція патруля на сигнал, що надходить.

Співпраця з професійною агенцією гарантує захист інтелектуальних та матеріальних цінностей, а також підтримку громадського порядку на території підприємства. Сигналізація для бізнесу – не єдиний необхідний аспект. Для забезпечення охорони самотужки знадобляться великі витрати, що є нерентабельним для малих та середніх підприємств.

Практична сторона захисних систем

Охорона бізнес-об’єктів включає не лише контроль за дверима та вікнами. Сигналізацію встановлюють також на вентиляційні отвори, труби. При зберіганні матеріальних цінностей бажано додати датчики руху та відеоспостереження для закладів з великою відвідуваністю – фейс-контроль та охоронців на поверхах.

СКУД вимагає точного професійного налаштування та регулярного техобслуговування, тому купувати на базарі чи в інтернеті подібні системи не варто. Навіть при везінні, коли товар трапиться потрібної якості, без правильного налагодження сигналізація якісно не працюватиме.

Послуги компанії «ВЕНБЕСТ»

Компанія займається встановленням та налагодженням систем спостереження та сигналізації, фізичною охороною, пультовим контролем. Можна скласти власну програму захисту або скористатися вже наявною та сплачувати фіксовану щомісячну абонплату. Переваги компанії:

 • Швидкість реагування патруля приблизно 6 хвилин.
 • Працює 566 екіпажів охорони.
 • Сучасний центр моніторингу з передовим обладнанням.
 • GPS-контроль машин та пересувного обладнання.
 • Власна охоронна система «Дунай».