Охорона дачних будинків в Харкові

Венбест забезпечує повний спектр послуг з безпеки для приватних будинків. Ми маємо унікальні сервіси з якими надаємо найвищу швидкість обробки тривог та прибуття екіпажу охорони.
від 559 грн/міс
alt
Наші Переваги

6 хвилин Швидкість прибуття патруля ВЕНБЕСТ

Середня швидкість прибуття патруля охорони 6 хвилин! ВЕНБЕСТ – використовує унікальний веб-сервіс, який розраховує прибуття екіпажу охорони до об’єкта з урахуванням міського трафіку. Завдяки цьому центр зони групи реагування та кількість екіпажів розрахована для швидкого та ефективного покриття
Наші Переваги

Легальна зброя

Охоронці ВЕНБЕСТ носять і маю право на використання травматичної зброї (пристрій для відстрілу гумових куль), газові балончики ТЕРЕН-4 та з 24 лютого охоронний сервіс ВЕНБЕСТ отримав офіційно на баланс автоматичну зброю.
Наші Переваги

Пересування у комендантську годину

Усі екіпажі ВЕНБЕСТ мають право на пересування, патрулювання в комендантську годину, і в більшості регіонів укладено меморандуми з правоохоронними органами щодо забезпечення громадської безпеки та порядку на території регіону/міста.
Наші Переваги

Індивідуальний Сервісний Підхід до кожного клієнта

Ключовим для ВЕНБЕСТ є те, що ми охоронний сервіс! Ми дбаємо про безпеку та комфорт клієнта. Не стоїмо на місці, розвиваємо нові послуги та щодня працюємо над покращенням якості сервісу.
Наші Переваги

Сучасний Центр Моніторингу

6 сучасних центрів моніторингу аналогів яким немає в Україні. Кожен побудований за принципом максимального захисту від фізичного впливу, атак хакерів і людських факторів. Більш детально можна ознайомитись на сторінці центру моніторингу.
Охорона Житла

Як захистити житло?

Для захисту житла та сім’ї звертайтесь до охоронного сервісу ВЕНБЕСТ. Фахівці ВЕНБЕСТ проведуть обстеження житла на можливі точки проникнення, дадуть рекомендації та запропонують найкращі варіанти захисту під ваші потреби.
 • Встановлення сигналізацій
  Монтаж наступного дня після звернення, без вихідних.
 • Моніторинг 24/7
  Моніторинг об’єкта з дня встановлення сигналізації, у найсучаснішому центрі моніторингу.
 • 566 екіпажів охорони
  Найбільша кількість екіпажів охорони по Україні
 • Матеріальна відповідальність
  Несемо матеріальну відповідальність за якість послуг, що надаються
 • Сервісне обслуговування
  Сервісне обслуговування охоронних систем

Акційні пропозиції ВЕНБЕСТ

Монтаж та 2 місяці охорони БЕЗКОШТОВНО
Під час війни запит на встановлення сигналізації є як ніколи актуальним. “Венбест” пропонує охорону на найвигідніших умовах: – Сучасний та найпопулярніший бездротовий комплект сигналізації Ajax всього за 8399 грн. – Надійний та бюджетний дротовий комплект Дунай 4L – 5999 грн. В обох пропозиціях монтаж та два місяці охорони йдуть у подарунок. Не нехтуйте своєю безпекою. “Венбест” – завжди поруч.
 • Безкоштовне підключення
 • 2 місяці охорони в подарунок
 • Вигідна ціна на придбання
Всі акційні пропозиції
чому ВЕНБЕСТ?

Ключові переваги

 • 6 хвилин

  Середній час прибуття екіпажу охорони ВЕНБЕСТ

 • 566 екіпажів охорони

  Найбільша кількість екіпажів з покриттям по всій Україні

 • Центр Моніторингу

  Надсучасні центри моніторингу з багаторівневим захистом та резервуванням

 • Нам довіряють

  Під охороною Венбест провідні Українські та Міжнародні компанії, які мають найсуворіші вимоги до охорони і які ми сумлінно виконуємо.

Клієнти

Нам довіряють

Серед наших клієнтів банки, мережеві магазини, АЗК, поштові сервіси та багато інших, як великих, так і маленьких. Для кожного з них ми розробляли індивідуальні рішення з питань безпеки: системи охоронної сигналізації, протипожежного захисту, відеоспостереження, систем контролю та управління доступом, охорона автомобілів, фізична охорона та засоби індивідуальної безпеки.
Всі клієнти
Заявка на консультацію

У вас виникли запитання?

Охорона дачі в Харкові

Послуга охорони дач в Харкові є досить затребуваною. Адже це місце для відпочинку, куди люди приїжджають не так часто, тому забезпечення повної безпеки і цілісності нерухомого майна просто необхідно.

Якщо ви володієте будинком за містом, то напевно переживаєте про можливість несанкціонованого проникнення на його територію. Тому послуги нашої організації стануть найкращим вибором для того щоб захистити ваше майно.

Як почати співпрацю з нашою компанією?

Охорона дачних ділянок від “Венбест” – це просте рішення для забезпечення повноцінного захисту нерухомості. Для початку роботи з нами, потрібно:

 • залишити заявку на сайті;
 • дочекатися дзвінка від фахівців і пропозиції про комплексну схему забезпечення протекції ділянки;
 • узгодити зручний час установки обладнання для відеоспостереження та сигналізації.

Також ми надаємо послугу пультової охорони дачі, за допомогою якої фахівці отримують миттєвий сигнал про присутність на території сторонніх осіб. Це дозволяє оперативно відреагувати і зупинити спробу проникнення. Крім сигналізації і відеоспостереження необхідно встановити фізичний контроль об’єкта.

Види захисту

Найбільш поширене питання: “як підібрати комплекс захисних дій?”. Наша компанія надає наступні варіанти:

 • сигналізація, установка тривожної кнопки і системи з електронним обладнанням;
 • обладнання власного виробництва, проектування, монтаж пристрою “Дунай” високої якості;
 • контроль безпеки ділянки компетентними фахівцями з досвідом;
 • комплексна система обслуговування. Спостереження за обладнанням, встановленим на підконтрольній території.

Як вибрати схему послуг?

Наша організація надає повноцінну охорону дачної ділянки на індивідуальних умовах. Ви можете вибрати відповідний тарифний план. Головні переваги співпраці з нами:

 1. Вигідні умови.
 2. Кваліфіковані фахівці.
 3. Відповідальність за об’єкт.

Чому необхідно скористатися сервісом від “Венбест”?

Власникам приватної власності, яка знаходиться за межами міста, важливо подбати про охорону дачі від злодіїв. Адже заміський котедж є предметом уваги для грабіжників.

Чим це обумовлено:

 • Періодичне знаходження господарів.
 • Віддаленість від населеного пункту.
 • Відсутність сусідів в зимовий період часу.

Навіть в разі, якщо ви не зберігайте цінності в будинку, заміська нерухомість може стати привабливим об’єктом для бажаючих переночувати, що понесе за собою збитки: зламані замки або двері. Запобігти цьому допоможе обладнання, налаштоване на подачу сигналу про небезпеку (бездротове і дротове). Співпраця з професіоналами убезпечить ваше майно від ймовірності несанкціонованого проникнення.