Охорона котеджів в Харкові

Венбест забезпечує повний спектр послуг з безпеки для приватних будинків. Ми маємо унікальні сервіси з якими надаємо найвищу швидкість обробки тривог та прибуття екіпажу охорони.
від 559 грн/міс
alt
Наші Переваги

6 хвилин Швидкість прибуття патруля ВЕНБЕСТ

Середня швидкість прибуття патруля охорони 6 хвилин! ВЕНБЕСТ – використовує унікальний веб-сервіс, який розраховує прибуття екіпажу охорони до об’єкта з урахуванням міського трафіку. Завдяки цьому центр зони групи реагування та кількість екіпажів розрахована для швидкого та ефективного покриття
Наші Переваги

Легальна зброя

Охоронці ВЕНБЕСТ носять і маю право на використання травматичної зброї (пристрій для відстрілу гумових куль), газові балончики ТЕРЕН-4 та з 24 лютого охоронний сервіс ВЕНБЕСТ отримав офіційно на баланс автоматичну зброю.
Наші Переваги

Пересування у комендантську годину

Усі екіпажі ВЕНБЕСТ мають право на пересування, патрулювання в комендантську годину, і в більшості регіонів укладено меморандуми з правоохоронними органами щодо забезпечення громадської безпеки та порядку на території регіону/міста.
Наші Переваги

Індивідуальний Сервісний Підхід до кожного клієнта

Ключовим для ВЕНБЕСТ є те, що ми охоронний сервіс! Ми дбаємо про безпеку та комфорт клієнта. Не стоїмо на місці, розвиваємо нові послуги та щодня працюємо над покращенням якості сервісу.
Наші Переваги

Сучасний Центр Моніторингу

6 сучасних центрів моніторингу аналогів яким немає в Україні. Кожен побудований за принципом максимального захисту від фізичного впливу, атак хакерів і людських факторів. Більш детально можна ознайомитись на сторінці центру моніторингу.
Охорона Житла

Як захистити житло?

Для захисту житла та сім’ї звертайтесь до охоронного сервісу ВЕНБЕСТ. Фахівці ВЕНБЕСТ проведуть обстеження житла на можливі точки проникнення, дадуть рекомендації та запропонують найкращі варіанти захисту під ваші потреби.
 • Встановлення сигналізацій
  Монтаж наступного дня після звернення, без вихідних.
 • Моніторинг 24/7
  Моніторинг об’єкта з дня встановлення сигналізації, у найсучаснішому центрі моніторингу.
 • 566 екіпажів охорони
  Найбільша кількість екіпажів охорони по Україні
 • Матеріальна відповідальність
  Несемо матеріальну відповідальність за якість послуг, що надаються
 • Сервісне обслуговування
  Сервісне обслуговування охоронних систем

Акційні пропозиції ВЕНБЕСТ

Монтаж та 2 місяці охорони БЕЗКОШТОВНО
Під час війни запит на встановлення сигналізації є як ніколи актуальним. “Венбест” пропонує охорону на найвигідніших умовах: – Сучасний та найпопулярніший бездротовий комплект сигналізації Ajax всього за 8399 грн. – Надійний та бюджетний дротовий комплект Дунай 4L – 5999 грн. В обох пропозиціях монтаж та два місяці охорони йдуть у подарунок. Не нехтуйте своєю безпекою. “Венбест” – завжди поруч.
 • Безкоштовне підключення
 • 2 місяці охорони в подарунок
 • Вигідна ціна на придбання
Всі акційні пропозиції
чому ВЕНБЕСТ?

Ключові переваги

 • 6 хвилин

  Середній час прибуття екіпажу охорони ВЕНБЕСТ

 • 566 екіпажів охорони

  Найбільша кількість екіпажів з покриттям по всій Україні

 • Центр Моніторингу

  Надсучасні центри моніторингу з багаторівневим захистом та резервуванням

 • Нам довіряють

  Під охороною Венбест провідні Українські та Міжнародні компанії, які мають найсуворіші вимоги до охорони і які ми сумлінно виконуємо.

Клієнти

Нам довіряють

Серед наших клієнтів банки, мережеві магазини, АЗК, поштові сервіси та багато інших, як великих, так і маленьких. Для кожного з них ми розробляли індивідуальні рішення з питань безпеки: системи охоронної сигналізації, протипожежного захисту, відеоспостереження, систем контролю та управління доступом, охорона автомобілів, фізична охорона та засоби індивідуальної безпеки.
Всі клієнти
Заявка на консультацію

У вас виникли запитання?

 

Пультова охорона котеджів у Харкові

Переїхали жити в свій будинок і хочете його убезпечити? Обікрали сусідів, і ви переживаєте за власну сім’ю? Скористайтеся комплексною пропозицією з охорони заміської нерухомості від компанії “Венбест”. З нами ви зможете бути впевнені в цілості й схоронності вашого майна, безпеки близьких людей. Ми надаємо послуги високої якості, використовуючи сучасне і ліцензоване охоронне устаткування європейського рівня.

Що важливо врахувати?

Сьогодні питання охорони приватних котеджів актуальне як ніколи. Адже кількість таких будинків зростає, як і зацікавленість злодіїв, оскільки в подібному житлі завжди є чим поживитися, і проникнути в нього непомітно легше. Тепер недостатньо просто поставити високий паркан і завести собаку, потрібна професійна охорона котеджів в Харкові.

Тому перше, що потрібно врахувати – високий ризик проникнення через вікна. Щоб цього уникнути, рекомендується встановити на кожне вікно датчик руху і розбиття. Звукова сирена теж стане в нагоді. Вона відлякає грабіжників і приверне увагу сусідів. При наявності сейфа рекомендується встановити датчик відкриття і на нього. Щоб убезпечити себе від вандалів і хуліганів знадобиться охоронно-пожежна сигналізація.

Телефонуйте, наш фахівець огляне будинок, прилеглу територію, щоб оцінити всі можливі ризики загроз. Він врахує кількість членів сім’ї, ваші побажання. Після цього буде складено оптимальну пропозицію.

Охорона котеджу: які послуги пропонує компанія “Венбест”?

У нас можна замовити:

 • фізичну і пультову охорону котеджів 24/7;
 • проектування/установку/обслуговування охоронних систем і систем відеоспостереження на будь-який бюджет, в т. ч. нашого виробництва “Дунай”;
 • охоронно-пожежні сигналізації з датчиками диму і затоплення, які убезпечать вас в разі пожежі або неякісної сантехніки та ін.

Ми працюємо швидко, підключаючи все необхідне за 1 день. Наша конкурентна перевага – наявність достатньої кількості власних екіпажів швидкого реагування і цілодобовий моніторинг тривог. Тому в разі проникнення охоронці прибудуть на місце за кілька хвилин і зловмисники точно будуть затримані.

В якості гарантії якості своїх послуг ми несемо матеріальну відповідальність за збереження житла клієнтів. Телефонуйте і менеджери допоможуть вибрати послуги в сфері охорони заміських котеджів, що відповідають вашим потребам і побажанням!