Фізична охорона

Персональна охорона

Персональна охорона ВЕНБЕСТ – це висококваліфіковані кадри, які мають не тільки хорошу спортивну форму, але і спец. підготовку із захисту перших осіб.
 • 5+ років досвіду
  Охоронці мають досвід роботи особистої охорони не менше 5 років
 • Зброя
  Охоронці мають нарізну або травматичну зброю і регулярно проходять заліки зі стрільби з нестандартних положень.
 • Тактична та силова підготовка
  Охоронці постійно тренуються, відпрацьовують ключові навички щодо супроводу та охорони перших осіб.
 • Контраварійне керування
  Особистий охоронець також має навички контраварійного водіння автомобіля
ЗАявка на консультацію

Замовити особисту охорону

Клієнти

Нам довіряють 79980

Серед наших клієнтів банки, мережеві магазини, АЗК, поштові сервіси та багато інших, як великих, так і маленьких. Для кожного з них ми розробляли індвідуальні рішення з питань безпеки: системи охоронної сигналізації, протипожежного захиту, відеоспостереження, систем контролю та управління доступом, охорона автомобілів, фізична охорона та засоби індивідуальної безпези.
Всі клієнти
ЗАявка на консультацію

Замовити персональну охорону

Тілоохоронець у Харкові

Охоронців наймають на постійній чи тимчасовій основі. Охорона фізичних осіб може знадобитися з появою загрози життю та здоров’ю. Але люди високого достатку та статусу піклуються про особистий захист щодня, адже багато зловмисників зосереджують увагу на відомих особистостях.

Завдання охоронця

Послуги особистої охорони передбачають розробку плану дій для позаштатних ситуацій та зменшення ризику у побутових ситуаціях.

Фізичний захист може знадобитися у складних ситуаціях політику, бізнесмену, адвокату, навіть у процесі складного розлучення. Небезпеки відрізняються: від ризику нападу ображеної людини до навмисного вбивства. Передбачити дії зловмисників неможливо. Збройна особиста охорона вирішує наступний спектр завдань:

 1. Контролює список допущених до об’єкта осіб.
 2. Негайна реакція на непередбачувані обставини.
 3. Захист особистого простору від стороннього посягання.
 4. Огляд прилеглих територій щодо загроз.
 5. Розробка маршрутів руху щодня.
 6. Створення запасних маршрутів із кожної точки.
 7. План дій щодо позаштатних ситуацій.
 8. Забезпечення спеціально обладнаного автомобіля.
 9. Захист близьких клієнта.

Іноді недостатньо замовити охоронця, необхідно підходити до проблеми глобальніше. Бажано описати ситуацію менеджеру, який оцінить ситуацію та підбере способи її вирішення. Охоронець забезпечить як мінімум безпеку на вулиці та захистить від небажаних контактів, але для отримання результату бажано докладно розповісти про обставини, що склалися.

Підготовка співробітників у компанії «Венбест»

Послуги охорони фізичних осіб базуються на професіоналізмі охоронців. Компанія заснувала власний Центр підготовки працівників, якому надано третій рівень державної акредитації. Під час навчання співробітники вивчають правила надання першої допомоги та проходять практику на симуляторах. Обов’язковою є перевірка на психічну стабільність. До програми входить вивчення східних єдиноборств та інших методів фізичного захисту.

Особистий охоронець у Харкові знає місто та підбирає шляхи відходу. Співробітники вміють поводитися зі зброєю та отримали відповідну ліцензію. Також вони знаються на правових аспектах професії.

Можна найняти охоронця у Харкові на час виконання делікатних завдань. Процес забезпечення безпеки заснований не на силових методах, а на розумній оцінці навколишнього середовища та обставинах, що змінюються. Фізичні методи та зброю застосовують у виняткових ситуаціях, в іншому основним залишається комфорт клієнта.

Всебічна підготовка допоможе охоронцям правильно реагувати на зміну обставин та надавати клієнту підтримку. Особиста охорона в Харкові може виконуватися з урахуванням індивідуальних особливостей за попередньою домовленістю з менеджером.

Плюси комплексної організації охорони

Забезпечення особистої охорони включає також застосування технічного обладнання, адже навіть найкращий працівник не може перевершити технічних можливостей. Для повної безпеки потрібно захистити також місця, де найчастіше об’єкт буває. До списку потрапляють будинок, дача, офіс.

Бажано використовувати сигналізацію, відеоспостереження, систему обмеженого доступу. Це допоможе уникнути влаштування пасток або засідок. Самі охоронці мають тривожні кнопки, спецзасоби та зброю. Охорона фізичних осіб у Харкові здійснюється за віддаленою підтримкою. У критичній ситуації на допомогу прибудуть патрульні екіпажі. Охоронні засоби, як сигналізація або тривожні кнопки, відстежуються з центрального пульта цілодобово.

Додаткові послуги «ВЕНБЕСТ»

Компанія забезпечує охорону для людей, підприємств, матеріальних цінностей. Великий вибір послуг дозволить підібрати комплексний захист за окремими показниками. Персональна охорона — мала частина з наданих можливостей. Вибирати можна серед наступних пропозицій:

 1. Готові охоронні системи надійних виробників та власна розробка – «Дунай».
 2. Контроль систем із центрального пульта.
 3. Понад 500 патрульних екіпажів.
 4. Монтаж та обслуговування сигналізацій та відеоспостереження.
 5. Встановлення систем обмеження доступу.
 6. Організація фізичної охорони, КПП та фейс-контролю.
 7. GPS-моніторинг цінних об’єктів чи автомобілів.

Вартість послуг особистої охорони залежить від складності завдання та кількості залучених засобів. Для вирішення завдань застосовуються комплексні методи, які доповнюють одне одного. Для захисту будівель, територій чи підприємств достатньо розробити фіксований план, тому клієнти роблять щомісячний платіж.

З фізичною охороною ситуація складніша, тому попередні розрахунки можуть змінюватися з часом. Наприклад, потреби клієнта зміняться. Але ціна години роботи бодігарду залишається постійною незалежно від умов роботи.

Переваги компанії «ВЕНБЕСТ»

На сайті можна замовити послуги охоронця в Харкові. У штат набирають лише надійних спеціалістів та проводять додаткову підготовку. Компанія «ВЕНБЕСТ» — великий гравець на ринку, якому довіряють безпеку тисячі підприємств по всій Україні. Переваги охоронних послуг:

 • Застосування передових технологій безпеки.
 • Наявність пультового центру з цілодобовою роботою.
 • Швидкість реакції патрульних екіпажів на сигнал становить 6 хвилин.
 • Повний каталог пристроїв від перевірених виробників.
 • Детальна діагностика ситуації перед упорядкуванням плану захисту.

Ціна охоронця в Харкові вказана у відповідному розділі. Іноді на кінцеву вартість впливають додаткові фактори, але деталі можна дізнатися у розмові з менеджером. Персональні дані клієнтів надійно захищені від третіх осіб. Клієнтам забезпечено повну конфіденційність, навіть у разі відмови від найму.