Охорона офісів в Харкові

Охорона офісів — один з основних напрямків у портфелі клієнтів ВЕНБЕСТ. Нам довіряють міжнародні та національні компанії України.
від 559 грн/міс
alt
Наші Переваги

6 хвилин Швидкість прибуття патруля ВЕНБЕСТ

Середня швидкість прибуття патруля охорони 6 хвилин! ВЕНБЕСТ – використовує унікальний веб-сервіс, який розраховує прибуття екіпажу охорони до об’єкта з урахуванням міського трафіку. Завдяки цьому центр зони групи реагування та кількість екіпажів розрахована для швидкого та ефективного покриття
Наші Переваги

Легальна зброя

Охоронці ВЕНБЕСТ носять і маю право на використання травматичної зброї (пристрій для відстрілу гумових куль), газові балончики ТЕРЕН-4 та з 24 лютого охоронний сервіс ВЕНБЕСТ отримав офіційно на баланс автоматичну зброю.
Наші Переваги

Пересування у комендантську годину

Усі екіпажі ВЕНБЕСТ мають право на пересування, патрулювання в комендантську годину, і в більшості регіонів укладено меморандуми з правоохоронними органами щодо забезпечення громадської безпеки та порядку на території регіону/міста.
Наші Переваги

Індивідуальний Сервісний Підхід до кожного клієнта

Ключовим для ВЕНБЕСТ є те, що ми охоронний сервіс! Ми дбаємо про безпеку та комфорт клієнта. Не стоїмо на місці, розвиваємо нові послуги та щодня працюємо над покращенням якості сервісу.
Наші Переваги

Сучасний Центр Моніторингу

6 сучасних центрів моніторингу аналогів яким немає в Україні. Кожен побудований за принципом максимального захисту від фізичного впливу, атак хакерів і людських факторів. Більш детально можна ознайомитись на сторінці центру моніторингу.
Охорона бізнесу

Захист бізнесу

Залежно від напряму комерційної діяльності існують особливості, які ми знаємо та зробимо найкращі рішення для вашого підприємства.
 • Встановлення сигналізацій
  Монтаж наступного дня після звернення, без вихідних.
 • Моніторинг 24/7
  Моніторинг об’єкта з дня встановлення сигналізації, у найсучаснішому центрі моніторингу.
 • 566 екіпажів охорони
  Найбільша кількість екіпажів охорони по Україні
 • Матеріальна відповідальність
  Несемо матеріальну відповідальність за якість послуг, що надаються
 • Сервісне обслуговування
  Сервісне обслуговування охоронних систем
Додаткові послуги

Послуги, які можуть посилити охорону офісів

Для максимального захисту комерційних обʼєктів вас можуть зацікавити додаткові наші послуги

Акційні пропозиції

Монтаж та 2 місяці охорони БЕЗКОШТОВНО
Під час війни запит на встановлення сигналізації є як ніколи актуальним. “Венбест” пропонує охорону на найвигідніших умовах: – Сучасний та найпопулярніший бездротовий комплект сигналізації Ajax всього за 8399 грн. – Надійний та бюджетний дротовий комплект Дунай 4L – 5999 грн. В обох пропозиціях монтаж та два місяці охорони йдуть у подарунок. Не нехтуйте своєю безпекою. “Венбест” – завжди поруч.
 • Безкоштовне підключення
 • 2 місяці охорони в подарунок
 • Вигідна ціна на придбання
Всі акційні пропозиції
чому ВЕНБЕСТ?

Ключові переваги

 • 6 хвилин

  Середній час прибуття екіпажу охорони ВЕНБЕСТ

 • 566 екіпажів охорони

  Найбільша кількість екіпажів з покриттям по всій Україні

 • Центр Моніторингу

  Надсучасні центри моніторингу з багаторівневим захистом та резервуванням

 • Нам довіряють

  Під охороною Венбест провідні Українські та Міжнародні компанії, які мають найсуворіші вимоги до охорони і які ми сумлінно виконуємо.

Клієнти

Нам довіряють

Серед наших клієнтів банки, мережеві магазини, АЗК, поштові сервіси та багато інших, як великих, так і маленьких. Для кожного з них ми розробляли індивідуальні рішення з питань безпеки: системи охоронної сигналізації, протипожежного захисту, відеоспостереження, систем контролю та управління доступом, охорона автомобілів, фізична охорона та засоби індивідуальної безпеки.
Всі клієнти
Заявка на консультацію

Є питання?

Охорона офісів у Харкові

Охорона офісів – невід’ємна частина надійної та безпечної роботи будь-якої компанії. Дороге обладнання, особисті речі та безпека співробітників, документи та інформація – все це вимагає якісного та своєчасного захисту. Агентство безпеки «Венбест» в місті Харків надає послуги з охорони офісних будівель будь-якої складності.

Фізична охорона офісу

Поряд з сучасними методами захисту, фізична охорона офісних будівель є однією з найбільш потрібних послуг на ринку. Фахівці нашої компанії подбають про формальні та адміністративні питання, допоможуть в обслуговуванні, видачі пропусків, нададуть інформацію або вкажуть місце для паркування для підрядників. У надзвичайній ситуації чергові охоронці евакуюють будівлю і викличуть відповідні аварійні служби. У прямі обов’язки співробітників нашої компанії також входить:

Встановлення систем відеоспостереження

Ми ефективно встановимо камери відеоспостереження і підключимо систему до нашого цілодобового центру моніторингу. Устаткування, пропоноване нашим охоронним агентством, є професійним, адаптованим для безперервної роботи навіть в складних умовах. Запис зображень здійснюється на локальні пристрої запису, які ми самостійно доставимо на об’єкт, що охороняється. За бажанням замовника, наші фахівці можуть встановити кілька типів камер:

 • Звичайні камери відеоспостереження. Наші фахівці підберуть відповідний клас безпеки і моделі обладнання. Ми порадимо вам, де встановлювати статичні камери, де поворотні камери або камери з вертикальним і горизонтальним управлінням за допомогою вбудованої головки. У нас є моделі з оптичним зумом в кілька десятків разів, який розпізнає обличчя і має функції виявлення руху.
 • Інфрачервоні камери. Професійні тепловізійні камери можуть замінити кілька традиційних камер. Вони не вимагають використання додаткового освітлення, оскільки їх робота є результатом використання інфрачервоного випромінювання. Вони функціонують навіть в дуже несприятливих умовах – сильний вітер, дим, сильний дощ, заметіль або густий туман. Така система відеоспостереження буде виявляти і записувати події навіть у повній темряві.
 • Бездротові камери. Встановлення системи відеоспостереження на основі бездротових камер не складна і не вимагає додаткової проводки. Камери можуть бути встановлені всередині і зовні будинків – у них є рухома лінза. Ми інтегруємо обладнання з нашою спеціальною онлайн-платформою і надамо вам постійний доступ до віддаленого моніторингу та архівних записів.

Установка систем відеоспостереження є невід’ємною частиною пультової охорони офісів – найбільш сучасного і надійного методу захисту.

Охоронні системи для офісу

Ми встановлюємо різні види технічних заходів безпеки, від системи управління введенням і виводом, до більш великих інтегрованих установок безпеки. Сигналізація включає в себе:

 • Пожежні сповіщувачі і детектори диму. Завдяки професійно розташованій мережі детекторів ми можемо виявити небезпеку пожежі за кілька секунд. Після отримання сигналу тривоги від датчика пожежі наш оператор з Центру моніторингу буде слідувати затвердженій вами процедурі. Оператор має точну інформацію про місцезнаходження датчика, який він автоматично передає аварійним службам, що скорочує час відгуку у великих будівлях.
 • Детектори витоку води. Ми встановимо детектори повеней серед інших елементів на поверхах – вентиляції, опалення та кондиціонування повітря, в серверних кімнатах та інших приміщеннях, де встановлені водопровідні клапани, наприклад, на кухнях. Інформація про виявлення витоку буде відправлена, як сигнал тривоги.
 • Інші типи детекторів. До них відносяться PIR-детектори, акустичні детектори, магнітні датчики.

Тільки найсучасніші технологічні рішення забезпечують високий рівень безпеки вашої власності.

Безпека співробітників

Кнопка паніки або тривожна кнопка дозволяють вашим співробітникам викликати «тиху» тривогу в разі небезпеки – нападу або вимагання. Вони бувають портативного або стаціонарного типу – встановлюються на стіні, під стільницею або на підлозі. Їх тип і розташування будуть адаптовані до характеру об’єкта. Після натискання кнопки співробітником наш оператор в Центрі моніторингу швидко оцінить ситуацію, а підрозділ по втручанню отримає інформацію безпосередньо на термінал патрульної машини. Сигнал з тривожної кнопки є нашим пріоритетом – група мобільного реагування «Венбест» прибуде на місце за лічені хвилини.

Чому ВЕНБЕСТ

Компанія «Венбест» пропонує повний комплекс охоронно-захисних послуг:

Наші представництва знаходяться більш ніж у 20 містах України. Завдяки індивідуальному підходу до кожного клієнта, ми зможемо підібрати найбільш підхожий ;вид цілодобової охорони об’єкта, що забезпечує 100% його захист. Ми намагаємося бути доступними для всіх замовників, саме тому вартість охорони офісів в Харкові та будь-якому іншому місті одна з найнижчих на ринку.