Охорона приватних будинків в Харкові

Венбест забезпечує повний спектр послуг з безпеки для приватних будинків. Ми маємо унікальні сервіси з якими надаємо найвищу швидкість обробки тривог та прибуття екіпажу охорони.
від 559 грн/міс
alt
Наші Переваги

6 хвилин Швидкість прибуття патруля ВЕНБЕСТ

Середня швидкість прибуття патруля охорони 6 хвилин! ВЕНБЕСТ – використовує унікальний веб-сервіс, який розраховує прибуття екіпажу охорони до об’єкта з урахуванням міського трафіку. Завдяки цьому центр зони групи реагування та кількість екіпажів розрахована для швидкого та ефективного покриття
Наші Переваги

Легальна зброя

Охоронці ВЕНБЕСТ носять і маю право на використання травматичної зброї (пристрій для відстрілу гумових куль), газові балончики ТЕРЕН-4 та з 24 лютого охоронний сервіс ВЕНБЕСТ отримав офіційно на баланс автоматичну зброю.
Наші Переваги

Пересування у комендантську годину

Усі екіпажі ВЕНБЕСТ мають право на пересування, патрулювання в комендантську годину, і в більшості регіонів укладено меморандуми з правоохоронними органами щодо забезпечення громадської безпеки та порядку на території регіону/міста.
Наші Переваги

Індивідуальний Сервісний Підхід до кожного клієнта

Ключовим для ВЕНБЕСТ є те, що ми охоронний сервіс! Ми дбаємо про безпеку та комфорт клієнта. Не стоїмо на місці, розвиваємо нові послуги та щодня працюємо над покращенням якості сервісу.
Наші Переваги

Сучасний Центр Моніторингу

6 сучасних центрів моніторингу аналогів яким немає в Україні. Кожен побудований за принципом максимального захисту від фізичного впливу, атак хакерів і людських факторів. Більш детально можна ознайомитись на сторінці центру моніторингу.
Охорона Житла

Як захистити житло?

Для захисту житла та сім’ї звертайтесь до охоронного сервісу ВЕНБЕСТ. Фахівці ВЕНБЕСТ проведуть обстеження житла на можливі точки проникнення, дадуть рекомендації та запропонують найкращі варіанти захисту під ваші потреби.
 • Встановлення сигналізацій
  Монтаж наступного дня після звернення, без вихідних.
 • Моніторинг 24/7
  Моніторинг об’єкта з дня встановлення сигналізації, у найсучаснішому центрі моніторингу.
 • 566 екіпажів охорони
  Найбільша кількість екіпажів охорони по Україні
 • Матеріальна відповідальність
  Несемо матеріальну відповідальність за якість послуг, що надаються
 • Сервісне обслуговування
  Сервісне обслуговування охоронних систем

Акційні пропозиції ВЕНБЕСТ

Монтаж та 2 місяці охорони БЕЗКОШТОВНО
Під час війни запит на встановлення сигналізації є як ніколи актуальним. “Венбест” пропонує охорону на найвигідніших умовах: – Сучасний та найпопулярніший бездротовий комплект сигналізації Ajax всього за 8399 грн. – Надійний та бюджетний дротовий комплект Дунай 4L – 5999 грн. В обох пропозиціях монтаж та два місяці охорони йдуть у подарунок. Не нехтуйте своєю безпекою. “Венбест” – завжди поруч.
 • Безкоштовне підключення
 • 2 місяці охорони в подарунок
 • Вигідна ціна на придбання
Всі акційні пропозиції
чому ВЕНБЕСТ?

Ключові переваги

 • 6 хвилин

  Середній час прибуття екіпажу охорони ВЕНБЕСТ

 • 566 екіпажів охорони

  Найбільша кількість екіпажів з покриттям по всій Україні

 • Центр Моніторингу

  Надсучасні центри моніторингу з багаторівневим захистом та резервуванням

 • Нам довіряють

  Під охороною Венбест провідні Українські та Міжнародні компанії, які мають найсуворіші вимоги до охорони і які ми сумлінно виконуємо.

Клієнти

Нам довіряють

Серед наших клієнтів банки, мережеві магазини, АЗК, поштові сервіси та багато інших, як великих, так і маленьких. Для кожного з них ми розробляли індивідуальні рішення з питань безпеки: системи охоронної сигналізації, протипожежного захисту, відеоспостереження, систем контролю та управління доступом, охорона автомобілів, фізична охорона та засоби індивідуальної безпеки.
Всі клієнти
Заявка на консультацію

У вас виникли запитання?

Охорона будинків у Харкові

Багато людей потребують охорони свого приватного або заміського будинку. Це пов’язано з тим, що дані житла часто використовуються нетривалий період, і в інший час стають легкою здобиччю для вандалів і злодіїв. Компанія «Венбест» пропонує своїм клієнтам ряд сучасних рішень, призначених для всіх бажаючих захистити свої активи від крадіжок, а також інших надзвичайних ситуацій. Ми надаємо дану послугу не тільки в Харкові, але також більшості інших міст України.

Що таке охоронна сигналізація?

Сучасні системи сигналізації – це інтегровані пристрої, що інформують нас про всі дії, які відбуваються в приватному будинку або котеджі. Об’єкти, обладнані професійною системою сигналізації, підключеної до нашого центру моніторингу, можуть похвалитися кращим рівнем безпеки, доступним на ринку.

Система сигналізації являє собою набір пристроїв, найбільш часто використовуваних для захисту об’єкта від злому, пожежі або будь-якої іншої небезпеки. У системах охоронної сигналізації найчастіше використовуються два типи датчиків:

 • пасивні інфрачервоні датчики, які виявляють рух (PIR);
 • магнітні датчики, встановлені на вікнах, дверях або гаражних воротах.

Порушення датчика викликає активацію системи сигналізації, а в разі підключення системи до станції моніторингу – реакцію групи втручання. Система зазвичай включається або вимикається шляхом введення на клавіатурі спеціального коду, встановленого користувачем.

Істотну групу серед систем охорони заміського будинку складають системи пожежної сигналізації. Найчастіше вони засновані на оптичних детекторах диму, датчиках температури, а також на кнопках ручного оповіщення, відомих як ручні сповіщувачі. У просторих приміщеннях вони часто пов’язані зі службою пожежної охорони і мають тенденцію співпрацювати з іншими системами протипожежного захисту, системами автоматичного пожежогасіння або димовими системами.

Особливості різних датчиків

Найпростіший датчик – це дверний або віконний контакт. Він складається з двох частин – магніту, який кріпиться до дверної рами, і датчика, розміщеного на стику. Коли дві частини віддаляються одна від одної, датчик посилає сигнал, що хтось відкрив вікно або двері. Для вікон контактний датчик зазвичай є єдиним способом переконатися, що вони закриті. Тому його слід розміщувати на всіх вікнах, через які можна увійти в квартиру, особливо це актуально для першого поверху. При монтажі важливо переконатися, що дві частини датчика знаходяться на відстані не більше одного сантиметру в спокої.

Часто використовуваним датчиком є PIR-детектор руху з кутом огляду 110 °. Він може виявляти рух на відстань до дванадцяти метрів, чого легко вистачить навіть в дійсно великих квартирах і будинках. Він прикручується до стіні в місцях, де зловмисник може проникнути в квартиру. Якщо в будинку є собака, кішка, або подібна домашня тварина, під час установки потрібно переконатися, що датчик не виявляє їх рух, але повідомить про вторгнення, якщо перед ним пройде людина.

Іноді недостатньо знати, що хтось ходить по вашій квартирі, але також необхідно знати, хто це. Для цього використовується датчик руху в поєднанні з камерою. Якщо він виявляє рух, то запускає тривогу і відправляє десяти секундний запис з камери на мобільний телефон.

Особливості використання мобільного додатку

Мобільний додаток дозволить вам включити систему, перевірити, хто і коли її використовував, переглянути зображення з домашніх камер і управляти функціями розумного будинку (якщо у вас є ці опції). Ви отримаєте повідомлення, якщо вдома прозвучить сигнал тривоги, якщо ваша дитина повернеться зі школи або в разі відключення електроенергії.

Пультова охорона заміського і приватного будинку

Якщо ви прагнете до повного захисту свого майна, подумайте про підключення вашої сигналізації до сучасної системи відеоспостереження. Тривоги, про які повідомляють датчики або камери, передаються на нашу станцію моніторингу. Після прийому сигналу від охоронної системи встановлюється миттєве візуальне з’єднання, яке ідентифікує справжню причину тривоги. У разі виникнення небезпеки на місце події висувається група мобільного реагування. Завдяки системі камер вона знає кількість зловмисників і їх місцезнаходження. У більш розширених системах поточне зображення з об’єкта може бути безпосередньо передано патрульній машині.

Фізична охорона приватного будинку

Послуга захисту, що надається індивідуальному клієнту, який проживає в приватному або заміському будинку, стає все більш затребуваною. Співробітники служби безпеки, делеговані для цього виду послуг, характеризуються бездоганною зовнішністю і хорошими манерами, і завдяки своєму відношенню і поведінці належним чином представляють собою об’єкт нерухомості. Підбір персоналу в цьому випадку завжди здійснюється на індивідуальній основі, відповідно до вимог та потреб клієнта. В обов’язки охоронців входить:

 • обхід і огляд території відповідно до встановленого графіка;
 • контроль справності охоронних систем;
 • запобігання неправомірним діям;
 • оповіщення відповідних служб у разі виникнення надзвичайної ситуації;
 • організація контрольно-пропускного режиму.

Вартість послуг зі встановлення сигналізації в будинку

При розрахунку ціни на підключення охоронної сигналізації враховується кілька параметрів – тип підключаємого об’єкта, складність і кількість встановленого обладнання, кількість і тип підключаємих детекторів, додаткові витрати. Щоб більш детально ознайомитися з цінами на охорону будинків в Харкові і області, можна зв’язатися з представником нашої компанії по одному з вказаних номерів телефонів. Він надасть всю необхідну інформацію, а також допоможе підібрати найбільш підходящий тип захисту.

Надійний захист від ВЕНБЕСТ

Компанія «Венбест» пропонує повний комплекс охоронно-захисних послуг:

 • фізична охорона;
 • пультова охорона;
 • охоронно-пожежна безпека;
 • проектування, монтаж і обслуговування систем відеоспостереження і СКУД;
 • GPS-моніторинг;
 • проектування, монтаж, обслуговування охоронних систем, в тому числі і власного виробництва «Дунай».

Наші представництва знаходяться більш ніж в 20 містах України. Завдяки індивідуальному підходу до кожного клієнта, ми зможемо підібрати найбільш підходящий вид цілодобової охорони об’єкта, що забезпечує 100% його захист.