Охорона квартир в Харкові

Венбест забезпечує повний спектр послуг з безпеки для квартир в багатоповерхових будинках. Ми маємо унікальні сервіси з якими надаємо найвищу швидкість обробки тривог та прибуття екіпажу охорони.
від 359 грн/міс
alt
Наші Переваги

6 хвилин Швидкість прибуття патруля ВЕНБЕСТ

Середня швидкість прибуття патруля охорони 6 хвилин! ВЕНБЕСТ – використовує унікальний веб-сервіс, який розраховує прибуття екіпажу охорони до об’єкта з урахуванням міського трафіку. Завдяки цьому центр зони групи реагування та кількість екіпажів розрахована для швидкого та ефективного покриття
Наші Переваги

Легальна зброя

Охоронці ВЕНБЕСТ носять і маю право на використання травматичної зброї (пристрій для відстрілу гумових куль), газові балончики ТЕРЕН-4 та з 24 лютого охоронний сервіс ВЕНБЕСТ отримав офіційно на баланс автоматичну зброю.
Наші Переваги

Пересування у комендантську годину

Усі екіпажі ВЕНБЕСТ мають право на пересування, патрулювання в комендантську годину, і в більшості регіонів укладено меморандуми з правоохоронними органами щодо забезпечення громадської безпеки та порядку на території регіону/міста.
Наші Переваги

Індивідуальний Сервісний Підхід до кожного клієнта

Ключовим для ВЕНБЕСТ є те, що ми охоронний сервіс! Ми дбаємо про безпеку та комфорт клієнта. Не стоїмо на місці, розвиваємо нові послуги та щодня працюємо над покращенням якості сервісу.
Наші Переваги

Сучасний Центр Моніторингу

6 сучасних центрів моніторингу аналогів яким немає в Україні. Кожен побудований за принципом максимального захисту від фізичного впливу, атак хакерів і людських факторів. Більш детально можна ознайомитись на сторінці центру моніторингу.
Охорона Житла

Як захистити житло?

Для захисту житла та сім’ї звертайтесь до охоронного сервісу ВЕНБЕСТ. Фахівці ВЕНБЕСТ проведуть обстеження житла на можливі точки проникнення, дадуть рекомендації та запропонують найкращі варіанти захисту під ваші потреби.
 • Встановлення сигналізацій
  Монтаж наступного дня після звернення, без вихідних.
 • Моніторинг 24/7
  Моніторинг об’єкта з дня встановлення сигналізації, у найсучаснішому центрі моніторингу.
 • 566 екіпажів охорони
  Найбільша кількість екіпажів охорони по Україні
 • Матеріальна відповідальність
  Несемо матеріальну відповідальність за якість послуг, що надаються
 • Сервісне обслуговування
  Сервісне обслуговування охоронних систем

Акційні пропозиції ВЕНБЕСТ

Монтаж та 2 місяці охорони БЕЗКОШТОВНО
Під час війни запит на встановлення сигналізації є як ніколи актуальним. “Венбест” пропонує охорону на найвигідніших умовах: – Сучасний та найпопулярніший бездротовий комплект сигналізації Ajax всього за 8399 грн. – Надійний та бюджетний дротовий комплект Дунай 4L – 5999 грн. В обох пропозиціях монтаж та два місяці охорони йдуть у подарунок. Не нехтуйте своєю безпекою. “Венбест” – завжди поруч.
 • Безкоштовне підключення
 • 2 місяці охорони в подарунок
 • Вигідна ціна на придбання
Всі акційні пропозиції
чому ВЕНБЕСТ?

Ключові переваги

 • 6 хвилин

  Середній час прибуття екіпажу охорони ВЕНБЕСТ

 • 566 екіпажів охорони

  Найбільша кількість екіпажів з покриттям по всій Україні

 • Центр Моніторингу

  Надсучасні центри моніторингу з багаторівневим захистом та резервуванням

 • Нам довіряють

  Під охороною Венбест провідні Українські та Міжнародні компанії, які мають найсуворіші вимоги до охорони і які ми сумлінно виконуємо.

Клієнти

Нам довіряють

Серед наших клієнтів банки, мережеві магазини, АЗК, поштові сервіси та багато інших, як великих, так і маленьких. Для кожного з них ми розробляли індивідуальні рішення з питань безпеки: системи охоронної сигналізації, протипожежного захисту, відеоспостереження, систем контролю та управління доступом, охорона автомобілів, фізична охорона та засоби індивідуальної безпеки.
Всі клієнти
Заявка на консультацію

У вас виникли запитання?

Охорона квартир в Харкові

Багато людей, піклуючись про особисту безпеку та безпеку свого майна, вдаються до професійного захисту квартир та об’єктів нерухомості. Компанія «Венбест» охороняє захищені об’єкти, запобігаючи несанкціонованому проникненню і виникненню різних надзвичайних ситуацій. Ми активно співпрацюємо з поліцією і правоохоронними органами, забезпечуючи постійну і надійну безпеку і порядок на території, що охороняється.

Пультова охорона квартир

Служба моніторингу складається з цілодобового моніторингу сигналів від систем сигналізації, встановлених на об’єктах клієнтів. У разі тривоги, викликаної, наприклад, крадіжкою зі зломом, нападом, відключенням електроживлення або пожежею (в залежності від використовуваних детекторів), співробітник 24-годинний станції моніторингу тривоги негайно отримає сигнал і зробить відповідні дії згідно з процедурою (контакт з власником, відправка групи втручання і т. д.). В результаті об’єкт моніторингу знаходиться під цілодобовим наглядом, в тому числі під час відсутності власників.

Постійний моніторинг об’єктів

Моніторинг постійних об’єктів полягає в управлінні сигналом від локальних систем сигналізації та роботи групи втручання в разі прийому сигналу про крадіжку, напад, або іншу небажану подію. Сигнали від окремих пристроїв передаються по радіо і супутнику, що забезпечує безперервність передачі. Отриманий сигнал тривоги та зібрана інформація дозволяють групам втручання вжити заходів. Моніторинг також включає в себе сервіс та обслуговування систем безпеки.

В рамках послуги клієнт отримує наступні переваги:

 • 24-годинна перевірка сигналів тривоги операторами в центрі прийому;
 • негайна відповідь патрулів;
 • відео-перевірка об’єкта;
 • встановлення і обслуговування систем сигналізації;
 • встановлення системи камер.

Гарантія швидкої і надійної відповіді

Сигнали з охоронної системи у квартирі надходять на нашу сучасну цілодобову станцію моніторингу сигналізації. Її співробітники, це професіонали з великим досвідом роботи у сфері безпеки, здатні швидко та ефективно реагувати на загрози. Наша власна система зв’язку дозволяє миттєво зв’язатися з групами мобільного реагування. Таким чином, патруль прибуває швидко – до того, як буде завдано серйозної шкоди майну. При цьому знаходження в будинку або квартирі власника майна зовсім необов’язково. Група мобільного реагування після прибуття на місце самостійно здійснить огляд території та житла, а також в разі необхідності вживе заходів щодо затриманню порушника.

Індивідуальний підхід до кожного клієнта

Кожен об’єкт, будівля або квартира мають свою специфіку. Тому наші консультанти розробляють індивідуальний план системи безпеки з урахуванням характеру об’єкта та вимог замовника. Ми використовуємо широкий спектр пристроїв, як від надійних постачальників, так і власного виробництва. Це дає нам можливість краще адаптувати технічні рішення до потреб і можливостей наших клієнтів. Проектування системи і адаптація до вимог замовника безкоштовні. Ціна на охорону квартир в місті Харкові залежить від багатьох факторів:

 • площі приміщення;
 • складності і кількості встановленого обладнання;
 • наявності та відсутності додаткових охоронних послуг.

Контроль охорони за допомогою смартфона

Завдяки спеціально розробленим мобільному додатку, охорона квартири стала ще простішою. За допомогою електронного гаджета користувач може самостійно управляти елементами охоронної сигналізації, переглядати зображення з камер, а також скористатися спеціальною кнопкою тривоги, на сигнал якої негайно відреагують наші співробітники.

Чому ВЕНБЕСТ

Компанія «Венбест» пропонує цілий комплекс охоронних заходів в Харкові та більшості інших міст України:

 • приватна охорона квартир;
 • фізична охорона квартир;
 • пультова охорона квартир;
 • встановлення охоронних систем та сигналізації в квартирі.

Крім цього, наша компанія надає цілий комплекс додаткових послуг – фізична, пультова охорона, охоронно-пожежна безпека, проектування, монтаж, обслуговування систем відеоспостереження і СКУД, GPS-моніторинг, проектування, монтаж і обслуговування охоронних систем, в тому числі і власного виробництва «Дунай».