Охорона банків та банкоматів в Харкові

Ми охороняємо 65% банківської сфери України як відділення банків, так і банкомати, платіжні термінали. Маємо унікальні програмні рішення з інтеграцією в банкомати та термінали. Для банків розробляємо індивідуальні сценарії співпраці.
alt
Наші Переваги

6 хвилин Швидкість прибуття патруля ВЕНБЕСТ

Середня швидкість прибуття патруля охорони 6 хвилин! ВЕНБЕСТ – використовує унікальний веб-сервіс, який розраховує прибуття екіпажу охорони до об’єкта з урахуванням міського трафіку. Завдяки цьому центр зони групи реагування та кількість екіпажів розрахована для швидкого та ефективного покриття
Наші Переваги

Легальна зброя

Охоронці ВЕНБЕСТ носять і маю право на використання травматичної зброї (пристрій для відстрілу гумових куль), газові балончики ТЕРЕН-4 та з 24 лютого охоронний сервіс ВЕНБЕСТ отримав офіційно на баланс автоматичну зброю.
Наші Переваги

Пересування у комендантську годину

Усі екіпажі ВЕНБЕСТ мають право на пересування, патрулювання в комендантську годину, і в більшості регіонів укладено меморандуми з правоохоронними органами щодо забезпечення громадської безпеки та порядку на території регіону/міста.
Наші Переваги

Індивідуальний Сервісний Підхід до кожного клієнта

Ключовим для ВЕНБЕСТ є те, що ми охоронний сервіс! Ми дбаємо про безпеку та комфорт клієнта. Не стоїмо на місці, розвиваємо нові послуги та щодня працюємо над покращенням якості сервісу.
Наші Переваги

Сучасний Центр Моніторингу

6 сучасних центрів моніторингу аналогів яким немає в Україні. Кожен побудований за принципом максимального захисту від фізичного впливу, атак хакерів і людських факторів. Більш детально можна ознайомитись на сторінці центру моніторингу.
Охорона бізнесу

Захист бізнесу

Залежно від напряму комерційної діяльності існують особливості, які ми знаємо, та зробимо найкращі рішення для безпеки вашого підприємства.
 • Встановлення сигналізацій
  Монтаж наступного дня після звернення, без вихідних.
 • Моніторинг 24/7
  Моніторинг об’єкта з дня встановлення сигналізації, у найсучаснішому центрі моніторингу.
 • 566 екіпажів охорони
  Найбільша кількість екіпажів охорони по Україні
 • Матеріальна відповідальність
  Несемо матеріальну відповідальність за якість послуг, що надаються
 • Сервісне обслуговування
  Сервісне обслуговування охоронних систем
Додаткові послуги

Послуги, які можуть посилити охорону банків

Для максимального захисту вас можуть зацікавити додаткові наші послуги
чому ВЕНБЕСТ?

Ключові переваги

 • 6 хвилин

  Середній час прибуття екіпажу охорони ВЕНБЕСТ

 • 566 екіпажів охорони

  Найбільша кількість екіпажів з покриттям по всій Україні

 • Центр Моніторингу

  Надсучасні центри моніторингу з багаторівневим захистом та резервуванням

 • Нам довіряють

  Під охороною Венбест провідні Українські та Міжнародні компанії, які мають найсуворіші вимоги до охорони і які ми сумлінно виконуємо.

Клієнти

Нам довіряють

Серед наших клієнтів банки, мережеві магазини, АЗК, поштові сервіси та багато інших, як великих, так і маленьких. Для кожного з них ми розробляли індивідуальні рішення з питань безпеки: системи охоронної сигналізації, протипожежного захисту, відеоспостереження, систем контролю та управління доступом, охорона автомобілів, фізична охорона та засоби індивідуальної безпеки.
Всі клієнти
Заявка на консультацію

Замовити охорону

Охорона банків та банкоматів у Харкові

Місця, де зібрано велику кількість грошей, — це першочергові цілі злочинців. Охорона банківських установ — складне та багаторівневе завдання. До комплексу заходів входить захист не лише цінних активів, а й працівників та відвідувачів.

Підбір режиму охорони для вашого банку

Комбінацію охоронних заходів підбирають залежно від важливості та розмірів відділення. Також враховують криміногенну обстановку в районі, щоденний потік грошей, віддаленість від поліційних дільниць. Менеджери спочатку мають провести огляд, виявити вразливі місця відділення, щоб запропонувати комплексний план захисту.

Охорона банкоматів здійснюється завдяки технічним засобам. Застосовують відеоспостереження та сигналізацію на корпусі, яка попередить про спроби розкрити пристрій. Подібна проста система стане надійним захистом не тільки від злодіїв та грабіжників, з її допомогою можна встановити шахраїв, які користуються чужими картами.

Комплексна послуга захисту банківських установ

Охорона банків у Харкові має пріоритетне значення. Кожне відділення має бути символом надійності, гарантом безпеки вкладених грошей. Важливим є і зовнішній прояв цього захисту, який заспокоїть дійсних та потенційних клієнтів. Вибирати можна серед таких послуг:

 1. Фейс-контроль та група охоронців.
 2. Установка сигналізації та датчиків руху.
 3. Монтаж СКУД (система контролю доступу).
 4. Встановлення відеоспостереження внутрішнього та зовнішнього.
 5. Пожежна безпека.
 6. GPS-моніторинг інкасаторських машин.
 7. Підключення системи до загального пульта.

Пультова охорона банків залишається основою системи безпеки. Оператори цілодобово відстежують сигнали з датчиків та камер відеоспостереження. З появою підозрілої активності чи певних сигналів вони передають дані патрулю швидкого реагування, який прибуває на місце для припинення хуліганства чи злочинної діяльності.

Охорона банків від компанії «ВЕНБЕСТ»

Компанія пропонує повний комплекс послуг захисту відділень, банкоматів. Фізична охорона банків допомагає у відлякуванні хуліганів. Досвідчений працівник також зорієнтується у складніших форс-мажорних ситуаціях. Переваги компанії «ВЕНБЕСТ»:

 • Забезпечення фізичної та технічної складової охорони.
 • Сучасний центр координації.
 • Понад 500 екіпажів патрулів у готовності.
 • Швидкість реакції на сигнал менше 6 хвилин.
 • Матеріальна відповідальність за об’єкт.
 • Охоронні системи «Дунай» власного виробництва.

Підключення до пультової охорони проводиться на наступний або в день звернення, залежно від складності ситуації. Для кожного клієнта складаємо індивідуальну схему охорони з підбором під приміщення, кількість відвідувачів та інші нюанси. Таким чином, виходить мінімальна фіксована оплата на місяць за комплекс послуг.