Охорона комерційних об’єктів в Харкові

Охорона комерційних об’єктів — один з основних напрямків у портфелі клієнтів ВЕНБЕСТ. Нам довіряють міжнародні та національні компанії України.
від 559 грн/міс
alt
Заявка на консультацію

У вас виникли питання ?

Наші Переваги

6 хвилин Швидкість прибуття патруля ВЕНБЕСТ

Середня швидкість прибуття патруля охорони 6 хвилин! ВЕНБЕСТ – використовує унікальний веб-сервіс, який розраховує прибуття екіпажу охорони до об’єкта з урахуванням міського трафіку. Завдяки цьому центр зони групи реагування та кількість екіпажів розрахована для швидкого та ефективного покриття
Наші Переваги

Легальна зброя

Охоронці ВЕНБЕСТ носять і маю право на використання травматичної зброї (пристрій для відстрілу гумових куль), газові балончики ТЕРЕН-4 та з 24 лютого охоронний сервіс ВЕНБЕСТ отримав офіційно на баланс автоматичну зброю.
Наші Переваги

Пересування у комендантську годину

Усі екіпажі ВЕНБЕСТ мають право на пересування, патрулювання в комендантську годину, і в більшості регіонів укладено меморандуми з правоохоронними органами щодо забезпечення громадської безпеки та порядку на території регіону/міста.
Наші Переваги

Індивідуальний Сервісний Підхід до кожного клієнта

Ключовим для ВЕНБЕСТ є те, що ми охоронний сервіс! Ми дбаємо про безпеку та комфорт клієнта. Не стоїмо на місці, розвиваємо нові послуги та щодня працюємо над покращенням якості сервісу.
Наші Переваги

Сучасний Центр Моніторингу

6 сучасних центрів моніторингу аналогів яким немає в Україні. Кожен побудований за принципом максимального захисту від фізичного впливу, атак хакерів і людських факторів. Більш детально можна ознайомитись на сторінці центру моніторингу.
Охорона бізнесу

Захист бізнесу

Залежно від напряму комерційної діяльності існують особливості, які ми знаємо та зробимо найкращі рішення для вашого підприємства.
 • Встановлення сигналізацій
  Монтаж наступного дня після звернення, без вихідних.
 • Моніторинг 24/7
  Моніторинг об’єкта з дня встановлення сигналізації, у найсучаснішому центрі моніторингу.
 • 566 екіпажів охорони
  Найбільша кількість екіпажів охорони по Україні
 • Матеріальна відповідальність
  Несемо матеріальну відповідальність за якість послуг, що надаються
 • Сервісне обслуговування
  Сервісне обслуговування охоронних систем
Коротко

про ВЕНБЕСТ

Венбест піклується про безпеку своїх клієнтів вже понад 30 років. Допомагає кожному українцеві відчувати впевненість у захисті усіх сфер життя. Турбується про особисту безпеку та спокій близьких, охороняє будинок, стежить за автомобілем, захищає бізнес. Водночас не варто осторонь кризових ситуацій і завжди готовий прийти на допомогу тим, хто її потребує. Як клієнтам, так і співробітникам, як іншим охоронним сервісам та державним. Вірить, що роль лідера в цьому конкурентному світі це впевнено вести за собою, розвиватися та розвивати, допомагати, будувати нові шляхи та нові міцні зв’язки. Об’єднувати.
 • 79 000+
  Обʼєктів під охороною
 • 566
  Екіпажів охорони
 • 20+
  Областей України
 • 2 500+
  Оперативних співробітників
Додаткові послуги

Послуги, які можуть посилити охорону бізнесу

Для максимального захисту комерційних обʼєктів вас можуть зацікавити додаткові наші послуги
чому ВЕНБЕСТ?

Ключові переваги

 • 6 хвилин

  Середній час прибуття екіпажу охорони ВЕНБЕСТ

 • 566 екіпажів охорони

  Найбільша кількість екіпажів з покриттям по всій Україні

 • Центр Моніторингу

  Надсучасні центри моніторингу з багаторівневим захистом та резервуванням

 • Нам довіряють

  Під охороною Венбест провідні Українські та Міжнародні компанії, які мають найсуворіші вимоги до охорони і які ми сумлінно виконуємо.

Клієнти

Нам довіряють

Серед наших клієнтів банки, мережеві магазини, АЗК, поштові сервіси та багато інших, як великих, так і маленьких. Для кожного з них ми розробляли індивідуальні рішення з питань безпеки: системи охоронної сигналізації, протипожежного захисту, відеоспостереження, систем контролю та управління доступом, охорона автомобілів, фізична охорона та засоби індивідуальної безпеки.
Всі клієнти
Заявка на консультацію

Є питання?

Охорона комерційних об’єктів у Харкові

Охорона комерційної нерухомості допоможе захистити майно, запобігти витоку даних, а також гарантувати безпеку персоналу та клієнтів. Послуги з охорони об’єктів будуть актуальними для компаній, які працюють з конфіденційними даними або мають доступ до цінних ресурсів. Компанія «ВЕНБЕСТ» займається охороною комерційних об’єктів із 1991 року. Агентство пропонує індивідуальний професійний підхід до кожного клієнта.

Види фізичної охорони

Організація охорони об’єктів може включати різні заходи, такі як:

Залежно від потреб клієнта фахівці Венбест пропонують індивідуальні рішення. Різні пакети послуг містять ті заходи та інструменти, які потрібні конкретній організації або об’єкту.

Є кілька видів об’єктової охорони:

 1. Статична. Гарантує постійну присутність охоронця на об’єкті. Він контролює доступ співробітників та відвідувачів, а також відповідає за їхню безпеку.
 2. Цілодобова. Охоронці працюють позмінно та стежать за нерухомістю цілодобово.
 3. Патрулювання. Охоронці переміщуються об’єктом, щоб виявляти можливі проблеми та спроби незаконного доступу.
 4. Контроль доступу. Системи контролю дозволяють обмежити доступ до певних зон на об’єкті та контролювати переміщення людей.
 5. Технічні засоби. Системи відеоспостереження, датчики руху та інші технічні засоби використовують для виявлення порушників безпеки.

Окрім перелічених типів фізична охорона може включати різні види тривожної сигналізації, навчання персоналу заходам безпеки, проведення контрольних заходів та регулярну перевірку обладнання на працездатність.

Чому важливо правильно організувати охорону на об’єкті

Охорона приватної власності не викликає питань чи сумнівів: кожна людина намагається захистити свій будинок. А коли йдеться про організацію безпеки на комерційному об’єкті, чимало власників бізнесу не бачать у цьому гострої потреби. Особливо якщо це офіс у бізнес-центрі, де вже є охоронці.

Незалежно від того, якого розміру ваш бізнес, потрібно заздалегідь продумати й спланувати охорону майна. Замовивши послуги охоронного агентства, ви зможете:

 1. Запобігти крадіжкам, вандалізму та іншим формам злочинної діяльності, які можуть завдати шкоди вашому бізнесові.
 2. Гарантувати безпеку персоналу та відвідувачів, що підвищить їхню довіру та покращить загальне враження про вашу компанію.
 3. Моніторити та контролювати доступ на територію нерухомості, щоб запобігти проникненню сторонніх осіб.
 4. Покластися на швидке реагування у вигляді виїзду збройної команди охоронців на події та можливі загрози.
 5. Організувати супровід цінних вантажів, якщо це потрібно.

На які об’єкти поширюється послуга

Під комерційною нерухомістю маються на увазі такі об’єкти, як:

Не знайшли свій об’єкт нерухомості в переліку? Зателефонуйте нам або залиште заявку на сайті. Наш менеджер зв’яжеться з вами впродовж робочого дня та проведе консультацію.

Етапи організації охорони комерційного об’єкта

Фізична охорона складається з таких етапів:

 1. Дослідження території. Фахівці приїжджають на об’єкт, щоб оцінити всі ризики, наявність та стан охоронного обладнання, площу, точки доступу на територію та інші параметри.
 2. Розробка концепції та узгодження з клієнтом. Ми надаємо детальний план із точками, в яких будуть встановлені системи відеоспостереження, протипожежної безпеки тощо.
 3. Складання та підписання акту приймання об’єкта під охорону.
 4. Розробка детального плану дій для працівників у разі непередбачених ситуацій.
 5. Встановлення систем захисту, спостереження та охорони. Розташування охоронців біля об’єкта.
 6. Управління нарядами охорони та координація дій із групами реагування, у тому числі патрулями поліції.
 7. Реагування на виклик — 6 хвилин.

Комплексний підхід до організації охорони власності дозволяє гарантувати абсолютний захист об’єкта від несанкціонованого злому, крадіжки чи псування майна.

Переваги замовлення послуг від ВЕНБЕСТ

Компанія здійснює охорону об’єктів у Харкові, Києві, Одесі та інших містах України. Сьогодні під крилом Венбест перебуває понад 70 000 об’єктів, а в моніторинговій групі зайняті тисячі співробітників. Можна виділити такі переваги охоронного агентства:

 • великий досвід роботи — на ринку послуг із 1991 року;
 • комплексний підхід до охорони об’єкта, починаючи зі встановлення обладнання та закінчуючи моніторингом;
 • кваліфікований штат охоронців зі спеціальною підготовкою;
 • аналіз технічного стану охоронних систем та підтримання їхньої працездатності;
 • цілодобовий режим роботи;
 • гарантія на всі види послуг;
 • прибуття групи реагування всього через 6 хвилин, незалежно від розташування об’єкта, що охороняється.

Професійна охорона об’єктів від компанії «ВЕНБЕСТ» — це необхідний захід, якщо ви хочете зберегти цінне майно, здоров’я та життя співробітників. Для замовлення послуги достатньо залишити заявку на сайті або зателефонувати за номерами, вказаними в розділі «Контакти».