Охорона кіосків та МАФів в Харкові

Охорона кіосків — один з основних напрямків у портфелі клієнтів ВЕНБЕСТ. Нам довіряють міжнародні та національні компанії України.
від 559 грн/міс
alt
Наші Переваги

6 хвилин Швидкість прибуття патруля ВЕНБЕСТ

Середня швидкість прибуття патруля охорони 6 хвилин! ВЕНБЕСТ – використовує унікальний веб-сервіс, який розраховує прибуття екіпажу охорони до об’єкта з урахуванням міського трафіку. Завдяки цьому центр зони групи реагування та кількість екіпажів розрахована для швидкого та ефективного покриття
Наші Переваги

Легальна зброя

Охоронці ВЕНБЕСТ носять і маю право на використання травматичної зброї (пристрій для відстрілу гумових куль), газові балончики ТЕРЕН-4 та з 24 лютого охоронний сервіс ВЕНБЕСТ отримав офіційно на баланс автоматичну зброю.
Наші Переваги

Пересування у комендантську годину

Усі екіпажі ВЕНБЕСТ мають право на пересування, патрулювання в комендантську годину, і в більшості регіонів укладено меморандуми з правоохоронними органами щодо забезпечення громадської безпеки та порядку на території регіону/міста.
Наші Переваги

Індивідуальний Сервісний Підхід до кожного клієнта

Ключовим для ВЕНБЕСТ є те, що ми охоронний сервіс! Ми дбаємо про безпеку та комфорт клієнта. Не стоїмо на місці, розвиваємо нові послуги та щодня працюємо над покращенням якості сервісу.
Наші Переваги

Сучасний Центр Моніторингу

6 сучасних центрів моніторингу аналогів яким немає в Україні. Кожен побудований за принципом максимального захисту від фізичного впливу, атак хакерів і людських факторів. Більш детально можна ознайомитись на сторінці центру моніторингу.
Охорона бізнесу

Захист бізнесу

Залежно від напряму комерційної діяльності існують особливості, які ми знаємо та зробимо найкращі рішення для вашого підприємства.
 • Встановлення сигналізацій
  Монтаж наступного дня після звернення, без вихідних.
 • Моніторинг 24/7
  Моніторинг об’єкта з дня встановлення сигналізації, у найсучаснішому центрі моніторингу.
 • 566 екіпажів охорони
  Найбільша кількість екіпажів охорони по Україні
 • Матеріальна відповідальність
  Несемо матеріальну відповідальність за якість послуг, що надаються
 • Сервісне обслуговування
  Сервісне обслуговування охоронних систем
Додаткові послуги

Послуги, які можуть посилити охорону підприємства

Для максимального захисту комерційних обʼєктів вас можуть зацікавити додаткові наші послуги

Акційні пропозиції

Монтаж та 2 місяці охорони БЕЗКОШТОВНО
Під час війни запит на встановлення сигналізації є як ніколи актуальним. “Венбест” пропонує охорону на найвигідніших умовах: – Сучасний та найпопулярніший бездротовий комплект сигналізації Ajax всього за 8399 грн. – Надійний та бюджетний дротовий комплект Дунай 4L – 5999 грн. В обох пропозиціях монтаж та два місяці охорони йдуть у подарунок. Не нехтуйте своєю безпекою. “Венбест” – завжди поруч.
 • Безкоштовне підключення
 • 2 місяці охорони в подарунок
 • Вигідна ціна на придбання
Всі акційні пропозиції
чому ВЕНБЕСТ?

Ключові переваги

 • 6 хвилин

  Середній час прибуття екіпажу охорони ВЕНБЕСТ

 • 566 екіпажів охорони

  Найбільша кількість екіпажів з покриттям по всій Україні

 • Центр Моніторингу

  Надсучасні центри моніторингу з багаторівневим захистом та резервуванням

 • Нам довіряють

  Під охороною Венбест провідні Українські та Міжнародні компанії, які мають найсуворіші вимоги до охорони і які ми сумлінно виконуємо.

Клієнти

Нам довіряють

Серед наших клієнтів банки, мережеві магазини, АЗК, поштові сервіси та багато інших, як великих, так і маленьких. Для кожного з них ми розробляли індивідуальні рішення з питань безпеки: системи охоронної сигналізації, протипожежного захисту, відеоспостереження, систем контролю та управління доступом, охорона автомобілів, фізична охорона та засоби індивідуальної безпеки.
Всі клієнти
Заявка на консультацію

Замовити охорону

Охорона кіосків та МАФів у Харкові

Завдяки послузі охорони кіосків в Харкові від компанії ВЕНБЕСТ, можна убезпечити і захистити товари, які знаходяться в межах периметра павільйону. Ґрати й замки не забезпечать необхідний ступінь протекції від злодіїв.

Професійні охоронні послуги мінімізують ризики несанкціонованого проникнення на територію кіоску. Це ефективний спосіб захисту, і за вартістю він доступніше ніж охоронець. До того ж, людина на відміну від техніки може бути неуважною. Спеціальне ж обладнання моментально реагує на будь-які спроби проникнення в приміщення.

Вибір на користь компанії ВЕНБЕСТ

Співробітники підприємства можуть виконати не тільки монтаж пристроїв зі спостереження, а також провести обслуговування протягом діючої гарантії. При виникненні будь-яких неполадок їх оперативно усунуть. Якщо з цим обладнанням відбудеться поломка технічного характеру, вона буде усунена досить швидко.

Основні переваги співпраці з ВЕНБЕСТ

 • Використовується кращий охоронний комплекс, який відрізняється надійністю і високими експлуатаційними характеристиками.
 • За об’єкт береться юридична відповідальність, що обумовлено в договорі.
 • Є можливість встановити обладнання на додаток до вже існуючого.

Охорона торгових павільйонів компанією ВЕНБЕСТ – це найкращий вихід для захисту торгового і житлового приміщення від недоброзичливців.

Види доступних опцій для замовлення:

 1. Пультова. В спектр робіт входить монтаж пристроїв для передачі тривожних сигналів і спостереження за периметром торгового павільйону. Охоронна система під’єднується до центрального пульту, куди миттєво надходить сигнал.
 2. Фізична охорона.
 3. Охоронно-пожежна безпека відповідно до встановлених вимог.
 4. Обслуговування систем відеоспостереження і СКУД.
 5. Моніторинг з GPS датчиком.
 6. Проектування та обслуговування обладнання протягом усього терміну експлуатації.
 7. Власне виробництво охоронних систем “Дунай”.

Замовити охорону МАФів в Харкові можна в компанії ВЕНБЕСТ, де доступні різні варіанти доступного сервісу і прайс. Альтернативний варіант: ви можете зв’язатися за вказаними телефонами і уточнити питання щодо встановлення, технічних характеристик і обслуговування захисних систем. Якісна установка обладнання, проведення робіт в найкоротші терміни і можливість ремонту пристроїв – все це надає професійна організація з охоронних послуг.