Охорона магазинів в Харкові

Забезпечуємо охорону магазинів різних форматів. Пультова охорона приміщення магазину, тривожна кнопка для персоналу, відеомоніторинг та фізична охорона. В залежності від потреб розробляємо індивідуальні системи захисту. Нам довіряють міжнародні та національні компанії України.
від 559 грн/міс
alt
Наші Переваги

6 хвилин Швидкість прибуття патруля ВЕНБЕСТ

Середня швидкість прибуття патруля охорони 6 хвилин! ВЕНБЕСТ – використовує унікальний веб-сервіс, який розраховує прибуття екіпажу охорони до об’єкта з урахуванням міського трафіку. Завдяки цьому центр зони групи реагування та кількість екіпажів розрахована для швидкого та ефективного покриття
Наші Переваги

Легальна зброя

Охоронці ВЕНБЕСТ носять і маю право на використання травматичної зброї (пристрій для відстрілу гумових куль), газові балончики ТЕРЕН-4 та з 24 лютого охоронний сервіс ВЕНБЕСТ отримав офіційно на баланс автоматичну зброю.
Наші Переваги

Пересування у комендантську годину

Усі екіпажі ВЕНБЕСТ мають право на пересування, патрулювання в комендантську годину, і в більшості регіонів укладено меморандуми з правоохоронними органами щодо забезпечення громадської безпеки та порядку на території регіону/міста.
Наші Переваги

Індивідуальний Сервісний Підхід до кожного клієнта

Ключовим для ВЕНБЕСТ є те, що ми охоронний сервіс! Ми дбаємо про безпеку та комфорт клієнта. Не стоїмо на місці, розвиваємо нові послуги та щодня працюємо над покращенням якості сервісу.
Наші Переваги

Сучасний Центр Моніторингу

6 сучасних центрів моніторингу аналогів яким немає в Україні. Кожен побудований за принципом максимального захисту від фізичного впливу, атак хакерів і людських факторів. Більш детально можна ознайомитись на сторінці центру моніторингу.
Охорона бізнесу

Захист бізнесу

Залежно від напряму комерційної діяльності існують особливості, які ми знаємо та зробимо найкращі рішення для вашого підприємства.
 • Встановлення сигналізацій
  Монтаж наступного дня після звернення, без вихідних.
 • Моніторинг 24/7
  Моніторинг об’єкта з дня встановлення сигналізації, у найсучаснішому центрі моніторингу.
 • 566 екіпажів охорони
  Найбільша кількість екіпажів охорони по Україні
 • Матеріальна відповідальність
  Несемо матеріальну відповідальність за якість послуг, що надаються
 • Сервісне обслуговування
  Сервісне обслуговування охоронних систем
Додаткові послуги

Послуги, які можуть посилити охорону магазину

Для максимального захисту комерційних обʼєктів вас можуть зацікавити додаткові наші послуги

Акційні пропозиції

Монтаж та 2 місяці охорони БЕЗКОШТОВНО
Під час війни запит на встановлення сигналізації є як ніколи актуальним. “Венбест” пропонує охорону на найвигідніших умовах: – Сучасний та найпопулярніший бездротовий комплект сигналізації Ajax всього за 8399 грн. – Надійний та бюджетний дротовий комплект Дунай 4L – 5999 грн. В обох пропозиціях монтаж та два місяці охорони йдуть у подарунок. Не нехтуйте своєю безпекою. “Венбест” – завжди поруч.
 • Безкоштовне підключення
 • 2 місяці охорони в подарунок
 • Вигідна ціна на придбання
Всі акційні пропозиції
чому ВЕНБЕСТ?

Ключові переваги

 • 6 хвилин

  Середній час прибуття екіпажу охорони ВЕНБЕСТ

 • 566 екіпажів охорони

  Найбільша кількість екіпажів з покриттям по всій Україні

 • Центр Моніторингу

  Надсучасні центри моніторингу з багаторівневим захистом та резервуванням

 • Нам довіряють

  Під охороною Венбест провідні Українські та Міжнародні компанії, які мають найсуворіші вимоги до охорони і які ми сумлінно виконуємо.

Клієнти

Нам довіряють

Серед наших клієнтів банки, мережеві магазини, АЗК, поштові сервіси та багато інших, як великих, так і маленьких. Для кожного з них ми розробляли індивідуальні рішення з питань безпеки: системи охоронної сигналізації, протипожежного захисту, відеоспостереження, систем контролю та управління доступом, охорона автомобілів, фізична охорона та засоби індивідуальної безпеки.
Всі клієнти
Заявка на консультацію

Є питання?

Охорона магазинів у Харкові

За статистикою, щорічно відбуваються сотні пограбувань магазинів. Через любителів «швидкої наживи» власники торгових точок несуть великі збитки. Компанія «Венбест» в місті Харкові пропонує комплексні методи захисту для ювелірних магазинів, супермаркетів і невеликих торгових точок.

Технічні засоби, що використовуються для охорони магазинів

Залежно від вимог клієнта, фахівці нашої компанії можуть встановити різні типи обладнання:

 • Камера спостереження. Найчастіше встановлюється поруч з касовим апаратом або в зоні обслуговування клієнтів. Записи з різних місць можна переглядати онлайн або з архіву, що зберігається в хмарному сервісі або на жорсткому диску.
 • Панель управління. Використовується для управління системою охоронної сигналізації. Це може бути версія з кнопками або з сенсорним екраном, з вбудованим домофоном або без нього. Є можливість запрограмувати кнопку для прямого підключення до оператора цілодобового центру моніторингу.
 • Кнопка тривоги. Може бути постійно прикріплена в обраному місці (наприклад, під прилавком на касі), або у формі пульта дистанційного керування на відстані близько 100 метрів. Після натискання кнопки через спеціальний радіопередавач сигнал виклику допомоги направляється безпосередньо в найближчу групу втручання.
 • Датчики руху. Пасивний інфрачервоний датчик (PIR) використовується для виявлення зловмисника. Залежно від розміру, форми та способу обігріву приміщення ми підберемо відповідний тип датчиків.
 • Датчик затоплення. Варто встановити в задній кімнаті або в туалеті. Він має вбудований зонд, електроди якого реагують відразу після контакту з водою. Крім того, ми можемо встановити електронний клапан, який закриє подачу води при виявленні витоку.

Пультова охорона магазину

Цілодобовий центр моніторингу компанії «Венбест» буде охороняти вашу власність в режимі 24/7. При необхідності, наш кваліфікований оператор перевірить сигнал. У разі небезпеки повідомить власника, аварійні служби та мобільні бригади швидкого реагування. Тривога буде скасована тільки на підставі інструкції клієнта. Після прибуття на місце, екіпаж визначить причину спрацювання конкретного датчика або сигналізації, а також вживе заходів щодо затриманню порушника.

Індивідуальний підхід до кожного клієнта

Ми адаптуємо нашу діяльність до потреб і бюджету клієнта. Наші фахівці запропонують оптимальні рішення, які дозволять свідомо вибрати кращу охоронну сигналізацію для магазину чи супермаркету. Ми пропонуємо бездротові системи сигналізації, які можуть бути встановлені в готових приміщеннях і легко переміщатися в інше місце, і провідні системи, які встановлюються і налаштовуються нашими фахівцями. Клієнт сам може вибрати панель управління системою відповідно до його переваг – сенсорний екран або класичну клавіатуру.

Власний мобільний додаток

Клієнт буде управляти системою охоронної сигналізації за допомогою свого мобільного телефону – через сучасний мобільний додаток. У будь-який момент ви зможете перевірити, які зони тривоги включені (наприклад, торговий зал, приміщення, склад), який співробітник відключив сигналізацію і в який час. Мобільна платформа від компанії «Венбест» дозволить віддалено включати та вимикати систему, перевіряти історію сигналів тривоги або блокувати обраний датчик. Коли в будинку спрацює певне сповіщення, ви негайно отримаєте SMS або електронне повідомлення.

Встановлення і підключення системи в будь-який зручний час

Поставити магазину на охорону можна в будь-який час протягом одного дня. Якщо компанія знаходиться в готовому, орендованому приміщенні, або може змінити місце розташування, ми встановимо бездротову сигналізацію, контрольовану додатком. У ситуації, коли у вас вже є система сигналізації і вам потрібна тільки наша служба моніторингу та втручання, ми встановимо відповідне обладнання і почнемо захищати ваш бізнес.

Долучайтеся до ВЕНБЕСТ

Компанія «Венбест» в місті Харкові здійснює захист, як маленьких магазинів, так і великих супермаркетів. Завдяки великому досвіду в даній сфері, ми максимально швидко і точно підберемо тип необхідних охоронних послуг відповідно до вимог замовника. Крім цього, наша компанія надає цілий ряд додаткових охоронних послуг – фізична, пультова охорона, охоронно-пожежна безпека, проектування, монтаж і обслуговування систем відеоспостереження і СКУД, GPS-моніторинг, проектування, монтаж і обслуговування охоронних систем, в тому числі й власного виробництва «Дунай».