Охорона ресторанів та кафе в Харкові

Для охорони ресторанів та кафе пропонуємо широкий спектр послуг, пультова охорона приміщення закладу, тривожна кнопка для персоналу, пожежна безпека, фізична охорона та унікальні послуги зі спостереження за відеокамерами.
від 559 грн/міс
alt
Наші Переваги

6 хвилин Швидкість прибуття патруля ВЕНБЕСТ

Середня швидкість прибуття патруля охорони 6 хвилин! ВЕНБЕСТ – використовує унікальний веб-сервіс, який розраховує прибуття екіпажу охорони до об’єкта з урахуванням міського трафіку. Завдяки цьому центр зони групи реагування та кількість екіпажів розрахована для швидкого та ефективного покриття
Наші Переваги

Легальна зброя

Охоронці ВЕНБЕСТ носять і маю право на використання травматичної зброї (пристрій для відстрілу гумових куль), газові балончики ТЕРЕН-4 та з 24 лютого охоронний сервіс ВЕНБЕСТ отримав офіційно на баланс автоматичну зброю.
Наші Переваги

Пересування у комендантську годину

Усі екіпажі ВЕНБЕСТ мають право на пересування, патрулювання в комендантську годину, і в більшості регіонів укладено меморандуми з правоохоронними органами щодо забезпечення громадської безпеки та порядку на території регіону/міста.
Наші Переваги

Індивідуальний Сервісний Підхід до кожного клієнта

Ключовим для ВЕНБЕСТ є те, що ми охоронний сервіс! Ми дбаємо про безпеку та комфорт клієнта. Не стоїмо на місці, розвиваємо нові послуги та щодня працюємо над покращенням якості сервісу.
Наші Переваги

Сучасний Центр Моніторингу

6 сучасних центрів моніторингу аналогів яким немає в Україні. Кожен побудований за принципом максимального захисту від фізичного впливу, атак хакерів і людських факторів. Більш детально можна ознайомитись на сторінці центру моніторингу.
Охорона бізнесу

Захист бізнесу

Залежно від напрямку комерційної діяльності існують особливості, які ми знаємо та зробимо найкращі рішення для вашого підприємства.
 • Встановлення сигналізацій
  Монтаж наступного дня після звернення, без вихідних.
 • Моніторинг 24/7
  Моніторинг об’єкта з дня встановлення сигналізації, у найсучаснішому центрі моніторингу.
 • 566 екіпажів охорони
  Найбільша кількість екіпажів охорони по Україні
 • Матеріальна відповідальність
  Несемо матеріальну відповідальність за якість послуг, що надаються
 • Сервісне обслуговування
  Сервісне обслуговування охоронних систем
Додаткові послуги

Послуги, які можуть посилити охорону ресторану чи кафе

Для максимального захисту комерційних обʼєктів вас можуть зацікавити додаткові наші послуги
чому ВЕНБЕСТ?

Ключові переваги

 • 6 хвилин

  Середній час прибуття екіпажу охорони ВЕНБЕСТ

 • 566 екіпажів охорони

  Найбільша кількість екіпажів з покриттям по всій Україні

 • Центр Моніторингу

  Надсучасні центри моніторингу з багаторівневим захистом та резервуванням

 • Нам довіряють

  Під охороною Венбест провідні Українські та Міжнародні компанії, які мають найсуворіші вимоги до охорони і які ми сумлінно виконуємо.

Клієнти

Нам довіряють

Серед наших клієнтів банки, мережеві магазини, АЗК, поштові сервіси та багато інших, як великих, так і маленьких. Для кожного з них ми розробляли індивідуальні рішення з питань безпеки: системи охоронної сигналізації, протипожежного захисту, відеоспостереження, систем контролю та управління доступом, охорона автомобілів, фізична охорона та засоби індивідуальної безпеки.
Всі клієнти
Заявка на консультацію

Замовити охорону

Охорона ресторанів та кафе у Харкові

Комплексна охорона ресторанів і кафе в Харкові: захистіть свій бізнес заздалегідь

Професійна охорона кафе і ресторанів має на увазі не тільки захист від зовнішніх загроз, а й підтримання порядку всередині закладів. Розслабляючись, деякі люди перебирають з алкоголем і можуть не тільки заважати спокою інших відвідувачів, але і бути небезпечними для них. Тому охорона в ресторан потрібна обов’язково, причому організована вона повинна бути ефективно.

Що ми пропонуємо?

У компанії “Венбест” багаторічний досвід роботи і перевірені напрацювання в комплексному захисті таких закладів. Ми пропонуємо об’єднати фізичну охорону ресторану і технічні засоби безпеки такі, як:

Наше ключова перевага – оперативна і злагоджена робота завдяки наявності власних груп екстреного реагування.

Скільки коштує забезпечення безпеки закладу?

Залежно від місця розташування, типу клієнтури, можливих ризиків, площі приміщень, особистих побажань і інших нюансів для вас буде розроблено індивідуальну пропозицію. Наприклад, можлива окрема охорона бару. Тому ціни різняться, але залишаються на доступному рівні. Хочете дізнатися вартість? Телефонуйте і менеджери зроблять розрахунок.

Фахівці “Венбест” проектують і за 1 день встановлюють все необхідне технічне оснащення. Також ми самі надаємо його обслуговування, в т. ч. післягарантійне. У нас є варіанти під будь-які потреби і бюджет: більш стандартні і вдосконалені безліччю датчиків. Ми працюємо як з сигналізаціями європейських виробників, так і пропонуємо власну унікальну розробку – “Дунай”.

Як відбувається охорона кафе нашими фахівцями?

Охоронці, які мають за плечима спецпідготовку і необхідне оснащення, присутні в вашому закладі і стежать за дотриманням порядку. Вони здійснюють фейс-контроль відвідувачів на вході, відповідають за безпеку всіх приміщень і парковки.

Одночасно за обстановкою стежать датчики, відеокамери. Так що майно і персонал будуть у повній безпеці. Ми несемо матеріальну відповідальність за свою роботу, тому зацікавлені в її якісному виконанні.

У разі загрози сигнал на пульт диспетчера передасть обладнання або наші охоронці. Тоді на місце негайно виїде служба мобільного реагування і вирішить проблему. Наші співробітники завжди готові до виклику, тому при необхідності прибудуть швидко і зможуть затримати зловмисників. Час прибуття заздалегідь обумовлюється в договорі і в межах міста не перевищує 7 хвилин.

З нами охорона ресторанів в Харкові буде виконана на найвищому рівні. Персонал стане працювати краще і відповідальніше, адже крадіжки всередині компанії – не рідкість. Ми повністю вирішимо цю проблему. Клієнти теж відчують себе безпечно і комфортно, що обов’язково оцінять, повернувшись знову в ваш заклад. Звертайтеся в “Венбест”!