Наші послуги в Харкові

Охоронні послуги

Венбест забезпечує повний спектр послуг з безпеки для квартир, приватних будинків, житлових комплексів та котеджних містечок. Ми маємо унікальні сервіси, з якими забезпечуємо найвищу швидкість обробки тривог та прибуття екіпажу охорони.
Детальніше
Наші послуги

Охорона бізнесу

Нам довіряють міжнародні та національні бренди, міжнародні інституції та місії, понад 60% усієї банківської сфери України. ВЕНБЕСТ — це понад 30 років досвіду. Ми знаємо, як убезпечити Ваш бізнес, як від зовнішніх загроз, так і від внутрішніх.
Детальніше
Наші послуги

Охорона авто

Супутникові протиугінні системи ВЕНБЕСТ — унікальна послуга, яка забезпечує безпеку авто та пасажирів 24/7. Багаторівнева протиугінна система унеможливлює викрадення, а Центр Моніторингу тривог у зв’язці з екіпажами охорони ВЕНБЕСТ забезпечує моментальну реакцію.
Докладніше
Наші послуги

Фізична охорона

У нас висококваліфікований персонал, який проходить прискіпливий відбір для виконання будь-яких завдань: – Персональна охорона – Супровід – Інкасація – Постова охорона
Детальніше
Наші послуги

Захист – мобільна тривожна кнопка

Викликати екіпаж охорони так само просто, як і таксі. Додаток визначає Вашу локацію, переміщення, та передає дані патрулю охорони ВЕНБЕСТ в режимі реального часу.
Детальніше
Наші послуги

Що ми надаємо?

Мобільна тривожна кнопка- ЗАХИСТ
При натисканні на кнопку “АКТИВУВАТИ”, програма максимально точно визначає вашу геопозицію і відправляє тривоги на три найближчих патрулі, що забезпечує швидке прибуття екіпажу охорони ВЕНБЕСТ.
Детальніше
Наші Переваги

6 хвилин – час прибуття патруля ВЕНБЕСТ

Середній час прибуття патруля охорони 6 хвилин! ВЕНБЕСТ використовує унікальний веб-сервіс, який розраховує прибуття екіпажу охорони до об’єкта з урахуванням міського трафіку. Завдяки цьому центри зон групи реагування та кількість екіпажів розраховані для швидкого та ефективного прибуття до обʼєктів.
Наші Переваги

Легальна зброя

Охоронники ВЕНБЕСТ мають право на використання та можуть застосовувати травматичну зброю (пристрій для відстрілу гумових куль), газові балончики ТЕРЕН-4.
Наші Переваги

Пересування у комендантську годину

Усі екіпажі ВЕНБЕСТ мають право на пересування, патрулювання в комендантську годину, і в більшості регіонів укладено меморандуми з правоохоронними органами щодо забезпечення громадської безпеки та порядку на території регіону/міста.
Наші Переваги

Індивідуальний підхід до кожного клієнта

Ключовим для ВЕНБЕСТ є те, що ми охоронний сервіс! Ми дбаємо про безпеку та комфорт клієнта. Не стоїмо на місці, розвиваємо нові послуги та щодня працюємо над покращенням якості сервісу.
Наші Переваги

Сучасний Центр Моніторингу

6 сучасних центрів моніторингу аналогів яким немає в Україні. Кожен побудований за принципом максимального захисту від фізичного впливу, атак хакерів і людських факторів. Більш детально можна ознайомитись на сторінці центру моніторингу.
Геозона

Перевір зону покриття за адресою

geofence_bg
Як ми працюємо

Наш підхід

1. Формуєте заявку
Скористайтеся зручною для вас формою зв’язку для формування заявки на підключення.
2. Очікуєте дзвінка
Фахівець із систем безпеки зв’яжеться з Вами для уточнення деталей та складе індивідуальну комерційну пропозицію під Ваші потреби.
3. Монтаж і підключення
У 90% монтаж та підключення систем безпеки проводимо наступного дня після отримання заявки.
4. Все Ваше найцінніше – в безпеці!
Ви отримуєте персонального менеджера, який оперативно зможе відповісти на всі питання, доступ в особистий кабінет і гарантовану безпеку 24/7
 • 1. Формуєте заявку

  Скористайтеся зручною для вас формою зв’язку для формування заявки на підключення.

 • 2. Очікуєте дзвінка

  Фахівець із систем безпеки зв’яжеться з Вами для уточнення деталей та складе індивідуальну комерційну пропозицію під Ваші потреби.

 • 3. Монтаж і підключення

  У 90% монтаж та підключення систем безпеки проводимо наступного дня після отримання заявки.

 • 4. Все Ваше найцінніше – в безпеці!

  Ви отримуєте персонального менеджера, який оперативно зможе відповісти на всі питання, доступ в особистий кабінет і гарантовану безпеку 24/7

Заявка на консультацію

У вас виникли запитання?

Охоронні послуги у Харкові

Компанія «ВЕНБЕСТ» понад 30 років забезпечує охорону фізичних осіб та підприємств на всій території України. Філії відкриті в кожному обласному центрі. Професійні послуги охорони від компанії «ВЕНБЕСТ» – це можливість захистити ваше здоров’я та життя, близьких людей від будь-яких посягань шахраїв та зловмисників. Ефективно захищаємо майно приватних осіб та підприємств за допомогою сучасних охоронних систем та технологій:

Послуги приватної охорони мають попит у сфері бізнесу. Ми проектуємо системи з урахуванням потреб та побажань замовника. Підбираємо оптимальне обладнання залежно від цілей клієнта. Причини замовити послуги охорони в компанії «Венбест»:

 1. Розробляємо проекти, монтуємо охоронні системи власного виробництва та виготовлені нашими партнерами.
 2. Охороняємо об’єкти будь-якої складності – приватні та багатоквартирні будинки, котеджні та дачні селища, офіси, торговельні та розважальні центри, кафе та ресторани, складські приміщення, виробничі підприємства.
 3. Забезпечуємо охорону приватних осіб та транспортних засобів.
 4. Використовуємо передові технології – системи контролю доступу з біометричними ідентифікаторами, системи віддаленого блокування дверей автомобілів та будівель, тривожні кнопки, пультову сигналізацію. Сучасні системи оснащуються датчиками, які реагують на найменші зовнішні дії.
 5. Підбираємо оптимальні технічні рішення з урахуванням поставлених завдань.

У штаті фахівці з великим досвідом роботи в силових структурах. У компанії «ВЕНБЕСТ» доступна вартість охоронних послуг у Харкові.

Комплекс охоронних заходів залежить від виду об’єкта, що охороняється, та необхідного рівня захисту. Так, один з оптимальних варіантів для охорони приватних будинків, котеджів та дач – пультова сигналізація. Захист автомобілів дорогих моделей виконується за допомогою протиугінних супутникових систем та тривожної кнопки. Надання охоронних послуг аптекам, торговим кіоскам, автостоянкам, невеликим офісам, фізичним особам зазвичай передбачає встановлення мобільної тривожної кнопки.

Послуги позавідомчої охорони: чому це вигідно

Позавідомча охорона – спеціальні підрозділи, що займаються захистом фізичних осіб, об’єктів, майна. Це співробітники сторонніх організацій, які були найняті для забезпечення захисту.

Послуги позавідомчої охорони дозволяють отримувати надійний захист у будь-якій ситуації. На відміну від співробітників поліції, приватні охоронці матеріально зацікавлені в максимальній безпеці клієнта. Професійні охоронці мають більшу компетенцію та досвід в охоронній діяльності. Переваги позавідомчої охорони:

 • Економія коштів. Утримувати штат охоронців є недоцільним, якщо захист об’єкта потрібен лише в нічний час. Вигідніше встановити пультову сигналізацію.
 • Наявність ресурсів для якісного та надійного захисту – спеціальна підготовка, зброя та інші технічні пристрої
 • Ефективність захисту. Штатні охоронці – пересічні громадяни, вони не мають права захищати майно роботодавця, застосовувати зброю, якщо відсутня загроза життю. Професійні охоронці, які отримали спеціальну ліцензію, мають більші права.

Приватна охоронна компанія є ідеальним варіантом для бізнесу. Професійне вирішення проблем безпеки дозволить не відволікатися від управління комерційними процесами.

Послуги збройної охорони: коли потрібні

Послуги збройної охорони – ефективний захід захисту людей, матеріальних цінностей та об’єктів критичної інфраструктури. Збройна охорона використовується для обмеження доступу сторонніх осіб на територію атомних електростанцій, підприємств хімічної та нафтогазової промисловості, водорозподільних станцій, нафтосховищ. Збройна охорона необхідна під час проведення масових заходів, де висока ймовірність виникнення конфліктних ситуацій чи терористичних атак. Озброєні охоронці допоможуть зберегти майно під час транспортування грошей та цінних паперів, ювелірних виробів, предметів мистецтва та антикваріату.

Для надання послуг збройної охорони охоронному підприємству необхідно отримати ліцензію. Компанія «ВЕНБЕСТ» має необхідні дозвільні документи для ведення охоронної діяльності.