Охорона житла в Харкові

Венбест забезпечує повний спектр послуг з безпеки для квартир, приватних будинків, житлових комплексів та котеджних містечок. Ми маємо унікальні сервіси з якими надаємо найвищу швидкість обробки тривог та прибуття екіпажу охорони.
від 359 грн/міс
alt
Заявка на консультацію

У вас виникли запитання?

Наші Переваги

6 хвилин Швидкість прибуття патруля ВЕНБЕСТ

Середня швидкість прибуття патруля охорони 6 хвилин! ВЕНБЕСТ – використовує унікальний вебсервіс, який розраховує прибуття екіпажу охорони до об’єкта з урахуванням міського трафіку. Завдяки цьому центр зони групи реагування та кількість екіпажів розрахована для швидкого та ефективного покриття
Наші Переваги

Легальна зброя

Охоронці ВЕНБЕСТ носять і маю право на використання травматичної зброї (пристрій для відстрілу гумових куль), газові балончики ТЕРЕН-4 та з 24 лютого охоронний сервіс ВЕНБЕСТ отримав офіційно на баланс автоматичну зброю.
Наші Переваги

Пересування у комендантську годину

Усі екіпажі ВЕНБЕСТ мають право на пересування, патрулювання в комендантську годину, і в більшості регіонів укладено меморандуми з правоохоронними органами щодо забезпечення громадської безпеки та порядку на території регіону/міста.
Наші Переваги

Індивідуальний Сервісний Підхід до кожного клієнта

Ключовим для ВЕНБЕСТ є те, що ми охоронний сервіс! Ми дбаємо про безпеку та комфорт клієнта. Не стоїмо на місці, розвиваємо нові послуги та щодня працюємо над покращенням якості сервісу.
Наші Переваги

Сучасний Центр Моніторингу

6 сучасних центрів моніторингу аналогів яким немає в Україні. Кожен побудований за принципом максимального захисту від фізичного впливу, атак хакерів і людських факторів. Більш детально можна ознайомитись на сторінці центру моніторингу.
Охорона Житла

Як захистити житло?

Для захисту житла та сім’ї звертайтесь до охоронного сервісу ВЕНБЕСТ. Фахівці ВЕНБЕСТ проведуть обстеження житла на можливі точки проникнення, дадуть рекомендації та запропонують найкращі варіанти захисту під ваші потреби.
 • Встановлення сигналізацій
  Монтаж наступного дня після звернення, без вихідних.
 • Моніторинг 24/7
  Моніторинг об’єкта з дня встановлення сигналізації, у найсучаснішому центрі моніторингу.
 • 566 екіпажів охорони
  Найбільша кількість екіпажів охорони по Україні
 • Матеріальна відповідальність
  Несемо матеріальну відповідальність за якість послуг, що надаються
 • Сервісне обслуговування
  Сервісне обслуговування охоронних систем

Акційні пропозиції ВЕНБЕСТ

Монтаж та 2 місяці охорони БЕЗКОШТОВНО
Під час війни запит на встановлення сигналізації є як ніколи актуальним. “Венбест” пропонує охорону на найвигідніших умовах: – Сучасний та найпопулярніший бездротовий комплект сигналізації Ajax всього за 8399 грн. – Надійний та бюджетний дротовий комплект Дунай 4L – 5999 грн. В обох пропозиціях монтаж та два місяці охорони йдуть у подарунок. Не нехтуйте своєю безпекою. “Венбест” – завжди поруч.
 • Безкоштовне підключення
 • 2 місяці охорони в подарунок
 • Вигідна ціна на придбання
Всі акційні пропозиції
чому ВЕНБЕСТ?

Ключові переваги

 • 6 хвилин

  Середній час прибуття екіпажу охорони ВЕНБЕСТ

 • 566 екіпажів охорони

  Найбільша кількість екіпажів з покриттям по всій Україні

 • Центр Моніторингу

  Надсучасні центри моніторингу з багаторівневим захистом та резервуванням

 • Нам довіряють

  Під охороною Венбест провідні Українські та Міжнародні компанії, які мають найсуворіші вимоги до охорони і які ми сумлінно виконуємо.

Клієнти

Нам довіряють

Серед наших клієнтів банки, мережеві магазини, АЗК, поштові сервіси та багато інших, як великих, так і маленьких. Для кожного з них ми розробляли індивідуальні рішення з питань безпеки: системи охоронної сигналізації, протипожежного захисту, відеоспостереження, систем контролю та управління доступом, охорона автомобілів, фізична охорона та засоби індивідуальної безпеки.
Всі клієнти
Заявка на консультацію

У вас виникли запитання?

Охорона житла в Харкові

Охорона житла – один із пріоритетних напрямків роботи компанії «Венбест». Маючи великий досвід у наданні охоронних послуг, ми пропонуємо своїм клієнтам кращі рішення з охорони об’єктів нерухомості за найнижчими цінами. Існує два найпоширеніші способи охорони будівель – моніторинг за допомогою різноманітних датчиків, а також установка додаткових систем відеоспостереження.

Моніторинг будівель

Служба моніторингу полягає в цілодобовому відстеження сигналів від систем сигналізації, встановлених на об’єктах. У разі тривоги, викликаної, наприклад, крадіжкою зі зломом, нападом, відключенням електроживлення або пожежею (в залежності від використовуваних детекторів), співробітник 24-годинний станції моніторингу тривоги негайно отримає сигнал і зробить відповідні дії відповідно до процедури – контакт з власником, відправка групи втручання і т. д. В результаті об’єкт знаходиться під цілодобовим наглядом, в тому числі під час відсутності власників.

Відеоспостереження

Коли система виявляє потенційну крадіжку зі зломом в будівлі або іншу ситуацію, система запису негайно включається і сигнал надходить на станцію моніторингу аварійних сигналів, якою управляє охоронна компанія. Кваліфікований працівник ретельно проаналізує зображення, перевірить, чи не було крадіжки зі зломом в будинку, і зробить процедури, попередньо узгоджені з клієнтом – наприклад, виклик групи швидкого реагування, якщо потрібно фізичний захист, повідомлення відповідних служб, або контакт з клієнтом.

Установка систем відеоспостереження дає кілька переваг:

 • візуальна перевірка загроз;
 • усунення помилкових спрацьовувань;
 • негайне виявлення пожежі або затоплення;
 • краще управління втручаннями;
 • здатність контролювати процеси;
 • перевірка людей, що мають доступ до об’єкта.

Долучайтеся до ВЕНБЕСТ

Щоб замовити охорону житлових приміщень в місті Харкові, скористайтеся послугами компанії «Венбест». Ми пропонуємо клієнтам установку сучасного обладнання, повне його обслуговування, безпосередньо фізичну охорону об’єктів, а також систему контролю та управління доступом за найнижчими цінами.