Фізична охорона

Охорона і супровід вантажів

Охорона і супровід вантажів з охоронцями ВЕНБЕСТ це – впевненість у безпеці вантажу від точки А до точки Б.
 • Досвід
  Супроводження здійснюють діючі охоронці ВЕНБЕСТ з досвідом та відповідними навичками
 • Зброя
  Для виконання поставлених завдань з охорони, співробітник ВЕНБЕСТ має відповідні завданню спец. засоби та зброю.
 • Контроль
  Супроводження здійснюється під контролем чергової частини, маршрут та місцеперебування авто і охоронців відстежується в онлайн режимі
Фізична охорона

Підготовка

Усі співробітники фізичного блоку охоронного сервісу ВЕНБЕСТ проходять спеціальну підготовку. Це і змішані єдиноборства та правова підготовка. Підготовка проходить у власному центрі підготовки охоронців який має 3-й рівень державної акредитації
Фізична охорона

Досвід

Залежно від завдань охорони об’єкти, охоронці мають досвід від 1 року.
Фізична охорона

Зброя

При необхідності охоронці можуть бути з травматичною, вогнепальною зброєю або іншими спеціальними засобами для виконання завдань з охорони об’єкта.
Фізична охорона

Контроль

Для забезпечення ефективного захисту контроль – найважливіший аспект! ВЕНБЕСТ розробив схему та програмне забезпечення контролю фізичної охорони, що виключає вплив людського фактора:
– Оснащуємо охоронців GPS трекерами та відстежуємо їх пересування по об’єкту
– Розміщуємо NFC мітки за заданим маршрутом перевірки охоронцем
– Перевірка постів охорони патрулем ВЕНБЕСТ
– Згідно з графіком, кожному охоронцеві телефонує чергова частина
Фізична охорона

Вивчення обʼєкту

Для надання якісної послуги фізичної охорони об’єкта ми проводимо його обстеження та разом з клієнтом розробляємо концепцію охорони.
ЗАявка на консультацію

Замовити охорону

Клієнти

Нам довіряють

Серед наших клієнтів банки, мережеві магазини, АЗК, поштові сервіси та багато інших, як великих, так і маленьких. Для кожного з них ми розробляли індвідуальні рішення з питань безпеки: системи охоронної сигналізації, протипожежного захиту, відеоспостереження, систем контролю та управління доступом, охорона автомобілів, фізична охорона та засоби індивідуальної безпези.
Всі клієнти
Заявка на консультацію

Замовити охорону

Охорона та супровід вантажів у Харкові

Грамотний підхід при організації перевезення знизить ризики та допоможе зменшити витрати. Збройний супровід вантажів забезпечить захист від хуліганів та нападів злочинців. Найчастіше вистачає факту наявності охорони, щоб відбити бажання у зловмисників.

Завдання охорони під час відправлення

Охорона та супровід вантажів вимагають розуміння особливостей поставленого завдання та злагодженої роботи співробітників. Неможливо створити ефективну систему з допомогою випадкових людей, найнятих для разового виконання роботи. Перевезення цінних предметів залишаються заходом підвищеного ризику, тому охоронці виконують кілька завдань:

 1. Складання оптимального маршруту прямування.
 2. Розробка запасних шляхів із кожного пункту.
 3. План дій у разі різних позаштатних ситуаціях.
 4. Розрахунок кількості супроводу та поділ його на групи.
 5. Розподіл основних та додаткових завдань між групами.
 6. Складання списку необхідного обладнання та зброї.
 7. Перевірка необхідних документів та цілісності посилки.

Охоронний супровід вантажів передбачає всебічне забезпечення безпеки. Компанія «ВЕНБЕСТ» матеріально відповідає за збереження предметів по дорозі. Перевірка цілісності вантажу та його правильне пакування проводиться в присутності представників охоронної компанії та замовника. У договорі надання послуг вказується оголошена вартість предметів та способи визначення їх цілісності після прибуття.

Вибір методів роботи

Охорона вантажу в дорозі будується на базі комплексу послуг, що включає безліч різнорівневих заходів, але всі вони разом можуть знадобитися у виняткових випадках. При складанні плану дій враховуються такі фактори:

 1. Розмір та маса товару.
 2. Спосіб упаковки та їх кількість.
 3. Вибраний для перевезення транспорт.
 4. Кількість перевантажень по дорозі.
 5. Загальні характеристики та категорія продукції.
 6. Необхідність особливого ставлення.
 7. Криміногенність областей упродовж маршруту.
 8. Наявність своєї безпеки в транспорті.
 9. Перетин кордонів та пропускних пунктів.

Під особливим ставленням мається на увазі дотримання певного температурного режиму, надмірна крихкість або вартість предметів, чутливість до трясіння. Додатково можуть враховувати негабаритність для речей складної форми, з частинами, що виступають. У такому разі охорона перевезень ускладнюється забезпеченням цілісності та захисту від механічних пошкоджень.

При складанні плану зазвичай прагнуть скоротити маршрут і кількість кордонів, що перетинаються. Проти митників компетентна збройна охорона вантажів може бути безсилою, тому варто забезпечити повний юридичний захист.

Особливості роботи в залежності від транспорту

Охорона вантажу дещо відрізняється на автотранспорті та залізниці. Наприклад, складно супроводжувати поїзд на додатковому автомобілі, адже траси рідко йдуть поряд зі шляхами. Однак є багато інших корисних методів. Морські перевезення в цих списках зазвичай не враховують, оскільки там вантаж зберігається в запечатаних контейнерах, і способів нашкодити набагато менше.

При роботі із залізницею основна увага приділяється розробці охоронних заходів, оскільки вплинути на маршрут неможливо. Для автотранспортних шляхів розглядають особливості рельєфу, інфраструктуру, особливості дорожнього покриття та інтенсивності руху.

Корисні послуги для захисту товару

Компанія «ВЕНБЕСТ» пропонує повний комплекс охоронно-захисних послуг для підприємств, людей та вантажів. У списку не тільки охорона вантажу під час транспортування, а й інші пропозиції:

Для отримання хорошого результату краще найняти ЧОП, супровід вантажів потребує багатофакторної підготовки та складання плану. Охоронне підприємство має достатні потужності для тимчасового або регулярного забезпечення безпеки різними способами та отримання результату.

Співробітники навчаються у власному Центрі підготовки, де здобувають знання про володіння різними видами зброї, східними єдиноборствами, загальними правовими та медичними відомостями. Вони можуть надати першу допомогу, розібратися у правомірності вимог, що пред’являються державними службовими, здійснити збройний та фізичний захист.

Замовити супровід вантажів у компанії «ВЕНБЕСТ»

Компанія надає послуги із супроводу вантажів. Також ми займаємось різними видами охорони, у тому числі для магазинів, заводів, банків. Можна найняти особистого охоронця. У Харкові понад тисячу підприємств довіряють компанії «ВЕНБЕСТ» та отримують захист за невелику щомісячну плату. Переваги:

 • Передове обладнання та компетентні працівники.
 • Пультовий центр із цілодобовим спостереженням.
 • Понад 500 патрульних екіпажів.
 • Оформлена ліцензія на носіння зброї та спецзасобів.

Ціна на супровід вантажів формується залежно від дальності поїздки та складності завдання. Враховуються додаткові фактори, як технічне оснащення, кількість охоронців та особливе ставлення до товару. Більш детальну інформацію ви дізнаєтесь у менеджера.